Восток "Stealth"

Отговори
rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Восток "Stealth"

Мнение от rosen_er » 05 сеп 2014 19:43

Покрай проектчето ми с Востока ,съфорумец :wink: ми подари ето такава каса (обработката е на Капкан и много ми харесва), но се оказа не много трайно покритие :mrgreen:
Изображение
Интересен цвят е докарал - нещо средно между титан и керамиката на Rado :)
Та това е началото на нов "франкен" , който ще се нарича доста претенциозно "Stealth" :mrgreen:
Искаше ми се в тази каса да сложа графитено черен циферблат.В службата намери черен спрей Cosmos-лак.И тъй като бях решил да експериментирам,го пробвах. Понеже желанието ми беше за матов цифер използвах една хитринка,която на живо изглежда супер.Първо боядисах циферблатчето,а след това преди още да е изсъхнал напълно от разстояние само "разпраших" боя със спрея.Ефектът е на зърнеста полуматова повърхност.Много труден за снимане наизкуствена светлина.Но то така си и трябва нали е "невидим" :wink: :
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Вижда се как се е поизносила "окраската" на касата (3-4 часа носене в джоба на дънките) .Нарочное с две стрелки,така повече ми харесва.Капкан ми подари и ремонтоар,но той се оказа за новите Командирски или Анфибии.Така,че засега няма :mrgreen:

Отговори

Върни се в “Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"”