Гавра с Ракета кварц

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от Seikosha » 06 сеп 2017 19:47

Ми що не вземете тогава да спретнете една хубава цензурка във форума със задължителни правила какво да се разбира за правилно и неправилно, какво има право член на форума да пише, да прави и да показва,как трябва да мисли и какво да е отношението му към собствените му часовници и който си позволи ерес, да идва главният инквизитор и наглеца дръзнал да наруши табутата, да бъде изгорен на кладата,удавен и накрая удушен (ако няма валяк да го и намачка хубаво нагоре - надолу) :mrgreen:
Априори, това да важи само за съветски и руски часовници,разните там японски ,швейцарски и други некви производители, които не са основен обект на форума, не се цензурират поради некомпетентност на ГЦРК ,трудност при формулиране на вината, а и все пак трябва да има и лек либерален момент и тук, нещо като първият магазин за западни стоки в Пхенян. :D
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от rosen_er » 06 сеп 2017 20:06

Хайде стига вече се чувства репресиран . Погледни календара и виж коя година е.Къде прочете нещо за забрана за показване,казване на кое е правилно,кое не и т.н........ всичките злини дето си изброил? Ето какво съм написал:
rosen_er написа:За мен това е точно ,каквото е написано в заглавието.Не виждам никакъв повод за гордост,радост или каквото и да е положително чувство.Нищо лично.
Според теб носи ли подобен часовник нещо позитивно ?Пък кой ,където и както иска да си го показва.Че той и не е показан в тази тема дори.Има снимки на циферблат и на каса с нЕкакъв кварц вътре,само.
А и както за едната страна - така и за другата (ако има страни ,разбира се).Защо да не мога пък аз да кажа, какво мисля по въпроса.
Едва ли има полза само от постове с :"Браво..." "Жестоко..." "Не спирай да твориш...." ,особено когато не е така.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от Seikosha » 06 сеп 2017 21:40

Ха-ха-ха :lol: Защо бе байно си мислиш,че се чувствам репресиран? :D Нещо да не си се объркал? Ами аз се забавлявам общо взето и на мене не ми влияеш,лошото е за младоците,че може да се стресират от менторският ти тон. Една кауза печели не с шамари по мутрата, а с много,много труд и убеждаване в предимствата на една ценностна система, а не като политиците, да пуснеш няколко стотин хиляди бомбички някъде и да обесиш "диктатора" та да въдвориш демокрация т.е. истината.
Аз за това и аплодирах и казах ,че не е важна целта и резултата ,а това ,че се прави нещо,навлиза се в непозната област,почваш да свикваш с околната среда, да я опознаваш, да я разбираш,без да счупиш яйцето - няма омлет. А от там нататък всеки според мерака и нуждите си,всички сме различни в щенията си, а и възможностите ни тоже не са еднакви, важното е хубавата емоция и собствено удовлетворение. Височината на летвата не е супер задължителна, завиждал съм на хора ,които водят обикновен,макар и скромен живот,но са щастливи повече от много други.
Това ,че си пишеш твоето мнение,няма лошо,всеки си има критерии, а и те се променят с годините. Лошото е ,че мнението ти е перфекционистко и не улавяш някои други моменти и за това прозвучава като грубо и обезсърчително.
Аз колко сол съм му мелил на главата на Дармадан докат изпием една каса бира ти е бедна фантазията и със сигурност поне малко съм му повлиял за някои работи, а от твоят пост,освен "студен душ" - файда йок. Крайно време е,ако искате този форум да продължи да съществува, да сме по-толерантни към пристрастията на тези които го съставляват и ако някой поиска помощ,тогава да му се дава. Аз лично така правя.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от darmadan » 06 сеп 2017 23:25

Ето снимка на нещото в завършен вид.
Изображение

В "кутията с заслужилите вечна слава" със сигурност няма да влезе,ОБАЧЕ,за носене също не става :mrgreen:.Скапан хром,зеленясва ръката.Да си призная честно,докато го сглобявах,ей така,по между другото,се присетих за Росен,и даже малко се попритесних lol2.Студеният душ беше почти очакван.Подкрепям "манията" за автентичност,но не е за мене.А пък относно моето заглавичкване с Ракетата,то заглавието на темата говори достатъчно.Между другото пляснах животинчето и в Руския форум с очакване на вечен бан,или най-малкото-разстрел,а пък то,какво стана: Такое и у нас не редкость. Открываешь крышку, а там вместо родного меха стоит Miyota.А аз си мислех,че съм открил топлата вода.Поздрави на всички :b .

darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от darmadan » 06 сеп 2017 23:27

Ама пък и Сейкоша Сан раздвижи пръсти и написа два реда :banana

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от rosen_er » 07 сеп 2017 09:07

darmadan написа:Между другото пляснах животинчето и в Руския форум с очакване на вечен бан,или най-малкото-разстрел,а пък то,какво стана: Такое и у нас не редкость. Открываешь крышку, а там вместо родного меха стоит Miyota.А аз си мислех,че съм открил топлата вода.Поздрави на всички :b .
В кой от форумите?

darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Гавра с Ракета кварц

Мнение от darmadan » 07 сеп 2017 11:32

Watch.ru

Отговори

Върни се в “Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"”