Инструменти - откъде

disonster
Reactions:

Re: Инструменти - откъде

Мнение от disonster » 01 мар 2016 22:33

Здравейте и от мен.
Казвам се Мартин отскоро запален по механичните часовници.

Ето от къде си набавям инструментите:

https://www.cousinsuk.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Има всичко.
Аз си ги доставям с Gabco.

Системата им (на Cousins) изисква при плащане с кредитна карта първият път да напишете адрес за доставка този който е адреса за фактуриране издаден по кредитната карта (тоест този в България). Аз си поръчах (за да минимизирам риска) една пинсета с най-евтиният вариант за доставка (която си пристигна между другото в София) след което промених адреса за доставка със склада на Gabco в UK и вече си поръчвам спокойно по-големи неща.

Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави,

Мартин,

Потребителски аватар
Liani
Специалист
Reactions:
Мнения: 627
Регистриран: 01 мар 2015 23:39

Re: Инструменти - откъде

Мнение от Liani » 01 мар 2016 22:55

То "братовчедите" всичко имат, но за дребни неща не е много на сметка. Имат доставка около 5-6 лири до Английски адрес. Иначе Габиели доставят по-евтино от Англия до България.
Може да се каже, че Cousins е един от най-евтините магазини, поне от това което съм намирал.

tosunbei
Reactions:
Мнения: 61
Регистриран: 21 мар 2012 20:40

Re: Инструменти - откъде

Мнение от tosunbei » 02 мар 2016 01:37

Ако мога да съдействам-с удоволствие ще помогна.Както стана дума в една друга тема,редовно пазарувам от тях-2-3 пъти седмично.Ако се организирате,мога да направя поръчка и чрез Габиели ги изпращам.Кеф ти части,инструменти,стъкла,консумативи .....
Може би знаете,но Габиели за пратка до 10 кг.вземат 10 паунда.От там нагоре по паунд на кило

Потребителски аватар
Liani
Специалист
Reactions:
Мнения: 627
Регистриран: 01 мар 2015 23:39

Re: Инструменти - откъде

Мнение от Liani » 08 сеп 2016 10:29

За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Някой пазарувал ли е тези дни в Cousinsuk? От няколко дена се опитвам да поръчам, но непрекъснато ми отхвърля картата.

Отговори

Върни се в “Часовникарски инструменти. Приложение.”