Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Отговори
Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Мнение от Pavlin » 02 фев 2016 16:18

В Практикер във Варна, може би заради откриването на новият магазин. Взех последния от рафта, ако някой има интерес ще питам за други бройки.

Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Мнение от Seikosha » 02 фев 2016 22:48

Моят Ейнхел Бавария го купих при откриването на първият Практикер във Варна и вече почти 7г. ми върши страхотна работа,но може и във всеки момент да сдаде багажа,така,че бих си взел един нов, ако има още на промоционална цена. Само да попитам: Павлине ,има ли в комплекта приставка удължител с мини глава, с червяк ,като зъболекарските машинки,или е само с това тяло.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Мнение от Pavlin » 02 фев 2016 23:10

Няма удължител, само тялото е плюс няколко различни накрайника, шкурки, борчета и свредла.
До сега ползвах една машинка от Лидъл, с адаптерче, на моменти нямаше сила горкото. Тази е по мощна и цената мисля че е точно като като за това, което ни дават.

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Мнение от dreadx » 02 фев 2016 23:45

Аз имам машинка от ЛИДЛ - онази с батериите, ама много рядко съм я ползвал, а и е смотана - с някакви втулки, дето са започнали да се разбиват. (даже я бях отварял още като нова, да подпирам втулките и моторчето с тиксо, защото хлопаше гадно.)

Има в Конрад едни малки на 12V, горе-долу качеството е като тази на ЛИДЛ (малко по-добре), ама поне не ме е яд, защото са по 10 лв.

Твоята като как ти изглежда горе-долу - лагеруване, луфтове и т.н.? (поне на външен вид - предполагам, че е запечатана с гаранционна лепенка и не можеш да я отваряш)

Интересува ме ако е по-сериозна от ЛИДЛ-ската, да се оглеждам за такава, когато ходя до Практикер.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Уред за гравиране и шлайф 135W- 35лв.

Мнение от varban » 03 фев 2016 07:55

Аз имам една такава, ама червена и друга марка :)
Мога да я разглобя и да снимам карантията.
За 135 вата - де да знам, де да знам. То етикета всичко търпи :) Ама ток не съм мерил де ;)

Има регулатор, де да го знам, що за схема е. Обикновено бачкам или на минимум, или на максимум.

Ползвам я не толкова за часовници, колкото за всякакви други щуротии. Предпоследно фрезовах каса на врата. А последно дупчих и зачиствах пластмасата на един тостер, на който му се счупи дръжката.

Имам едно сандъче с разни наставки, взех и малко зъбарски фрезички. В по-малката цанга се хващат, но са къси. Гъвкав вал в комплекта има, ама аз рядко го ползвам. Лапата ми е голяма и тази въшка мога да я държа като писалка :)

Отговори

Върни се в “Часовникарски инструменти. Приложение.”