м. Юни

Часовник на месеца - Юни 2014г.

Анкетата свършва на 07 юли 2014 23:05

beria - Спутник
3
8%
miroman - Hai-Shi
1
3%
rosen_er - Луч 3055
5
14%
varban - Слава 3056
2
5%
mitakaaa - Слава- Белкнап
1
3%
omegaqq - Seiko 6139
4
11%
Seikosha - Алмаз
5
14%
trk2 - „Навигационен“
4
11%
miroman - FIYTA- "Дакар"
2
5%
Fenna - Zenith
4
11%
varban - Слава 3050
2
5%
Pavlin - Ракета 2627.H
2
5%
rosen_er - ORIENT 0703A
2
5%
 
Общо гласове: 37

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Месец Юни

Мнение от Pavlin » 05 юли 2014 21:50

То като се замислим всеки конкурс е един вид перчене. В нашия един се перчи с пари, друг с умения, трети с връзки за намиране на хубави часовници :) Аз пък с кеф се перча че хубав часовник ми е излязал без пари Не че нямам или че не ми се дават. Нещо като при ловците, излизането на лов струва много повече от самия улов, но кефа е да си го отстреляш сам. :yahoo
За забрана за гласуване за собствен часовник и дума не може да става. Няма техническа възможност да се направи. Админа и модераторите не можем дори да виждаме кой за кого е оставил своя вот.
Радвам се, че се забавляваме! :b

Потребителски аватар
Fenna
Специалист
Reactions:
Мнения: 827
Регистриран: 25 дек 2012 11:28

Re: Месец Юни

Мнение от Fenna » 05 юли 2014 22:14

Колега и ти си прав, но хубава жена без пари нЕма :)
Другото си е залъгалки :)
При всеки конкурс се гледа визията и квалитето-то продава...стока,кола,жена и т.н.
Правилно е да се перчим с това, което показваме, а не какво има зад него като сума,
защото всеки може да измисли някаква сума и да се перчи колко е евтин или скъп.
Че защо ви трябва да виждате кой за кой е гласувал, като ние си признахме :)

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Месец Юни

Мнение от varban » 06 юли 2014 01:32

Аз също ще си призная, като Омегата, със скриншот. Ама като добарам машина с клавиатура - не съм слагал такъв шукаритет на андроида :-)

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1033
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Месец Юни

Мнение от miroman » 06 юли 2014 02:21

Ако някой изобщо пусне часовник в темата, то е защото си го е избрал и си го харесва. Или е купен след дълъг избор, или е по-ценна находка в колекцията от другите. Така че е напълно нормално точно неговият да му харесва най-много от всички представени, и съответно да гласува за него. Иначе пък трябва да не гласува изобщо (както аз напримеп предишния месец) и после ще питате "защо не гласувате бе хора" :)
А лошото е, че не мога да гласувам и за двете си предложения и чудесното тюленче остана единствено с 0 гласа :(
Поздрави, Миро.
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Месец Юни

Мнение от atanweb » 06 юли 2014 09:25

Миро, тюленчето не отстъпва на другите и всички знаем, че е хубаво. Мисля, че екзотичният му произход и липсите му по нашите земи го ощетява незаслужено и го прави непознат и тайнствен т.е. далеч от сърцата ни. Аз лично си пожелавам да имам такъв за да имам възможността да го заобичам.
По въпроса за гласуването няма единна гледна точка и не могат да се налагат правила. На миналия конкурс аз не гласувах за моя часовник защото определено имаше поне 4-5 броя по хубави и желани от мен. Участвах не за да победя а за да бъде забавно. Моля ви придържайте се към тази основна идея!
Изображение

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Месец Юни

Мнение от varban » 06 юли 2014 09:42

Аз доста се чудих дали да не гласувам за тюленчето. Е как доста... една бира време :-)
Гласувах от първите, май преди мен имаше двама или трима.

percusst
Напреднал
Reactions:
Мнения: 213
Регистриран: 29 окт 2013 11:36
Местоположение: София

Re: Месец Юни

Мнение от percusst » 06 юли 2014 09:46

Наистина ,най-важното е да ни е приятно и да се радваме на нашето хоби. :b

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Месец Юни

Мнение от rosen_er » 06 юли 2014 21:03

Fenna написа:Колега и ти си прав, но хубава жена без пари нЕма :)
Другото си е залъгалки :)
При всеки конкурс се гледа визията и квалитето-то продава...стока,кола,жена и т.н.
Правилно е да се перчим с това, което показваме, а не какво има зад него като сума,
защото всеки може да измисли някаква сума и да се перчи колко е евтин или скъп.
Че защо ви трябва да виждате кой за кой е гласувал, като ние си признахме :)
Никак ,ама никак не си прав :mrgreen:
Ако правилно съм те разбрал,че е малко двусмислено,то аз бих казал,че наѝ-хубавите жени са тези,които не биха се впечатлили от кинти."Хубаво" е субективна категория,за всеки е различно.И не трябва да се бърка с "лъскаво",ама точно в кавички казано...
Не си прав и за това,че "всеки" би излъгал за цената на часовника.Аз например ,не съм всеки,какво бих спечелил от такава лъжа?
"Не всичко е пари,приятелю,не всичко е пари..." -пееше една не млада дама вече :)
Тъжно е конкурсът да се възприема като перчене.Ако така вървят нещата може да останат 2-3 участника в следващите конкурси и още какво......ами да получат всичките по един глас-собствения си (при тази нагласа на "нарциси") :mrgreen:
П.П. За миналия месец,гласувах за себе си,но.......последен ,вече без значение за класирането глас,а и срещата беше тогава и го обявих маѝтапчиѝски. :redface Сега,ако победителя спечели "титлата" с един глас повече и то собствения си....... nono
П.П.П. Я си помислете,какво би се случило ако DHM участваше в тези конкурси с часовниците ,които вадеше?Спокоѝно може да се каже,че тоѝ участва задочно в "месец Юни" :wink:

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Месец Юни

Мнение от kapkan » 06 юли 2014 21:07

rosen_er написа: П.П.П. Я си помислете,какво би се случило ако DHM участваше в тези конкурси с часовниците ,които вадеше?Спокоѝно може да се каже,че тоѝ участва задочно в "месец Юни" :wink:
Аз пък този месец мога се пусна с негов,скромен Полет 3133 (на вересия) :lol:

Потребителски аватар
Fenna
Специалист
Reactions:
Мнения: 827
Регистриран: 25 дек 2012 11:28

Re: Месец Юни

Мнение от Fenna » 06 юли 2014 21:47

rosen_er написа:
Fenna написа:Колега и ти си прав, но хубава жена без пари нЕма :)
Другото си е залъгалки :)
При всеки конкурс се гледа визията и квалитето-то продава...стока,кола,жена и т.н.
Правилно е да се перчим с това, което показваме, а не какво има зад него като сума,
защото всеки може да измисли някаква сума и да се перчи колко е евтин или скъп.
Че защо ви трябва да виждате кой за кой е гласувал, като ние си признахме :)
Никак ,ама никак не си прав :mrgreen:
Ако правилно съм те разбрал,че е малко двусмислено,то аз бих казал,че наѝ-хубавите жени са тези,които не биха се впечатлили от кинти."Хубаво" е субективна категория,за всеки е различно.И не трябва да се бърка с "лъскаво",ама точно в кавички казано...
Не си прав и за това,че "всеки" би излъгал за цената на часовника.Аз например ,не съм всеки,какво бих спечелил от такава лъжа?
"Не всичко е пари,приятелю,не всичко е пари..." -пееше една не млада дама вече :)
Тъжно е конкурсът да се възприема като перчене.Ако така вървят нещата може да останат 2-3 участника в следващите конкурси и още какво......ами да получат всичките по един глас-собствения си (при тази нагласа на "нарциси") :mrgreen:
П.П. За миналия месец,гласувах за себе си,но.......последен ,вече без значение за класирането глас,а и срещата беше тогава и го обявих маѝтапчиѝски. :redface Сега,ако победителя спечели "титлата" с един глас повече и :) то собствения си....... nono
П.П.П. Я си помислете,какво би се случило ако DHM участваше в тези конкурси с часовниците ,които вадеше?Спокоѝно може да се каже,че тоѝ участва задочно в "месец Юни" :wink:

Оп, ти се хвана за жените, ако не си съгласен поне за колите се съгласи :)
А и всичко друго хубаво е с пари /освен здравето де/ n_sad
Никога не съм изтъквал парите на някой часовник, но на някои им е слабост да го правят :)
Ами да Митака си участва задочно тук, в което няма нищо лошо n_thumbsup , жалко че избяга, но някой ден дано размисли че ми липсват коментарите му
Аз миналия месец гласувах за победителя, но сега моя като ми харесва повече какво да лицемернича ли nono
Само не разбрах колега, като какъв трябва да се възприема този конкурс? Ако не е да покажеш нещо, което ти харесва и си отделил време за него, то да почнем да показваме най-смотания часовник...
Какво лошо има да спечелиш със своя глас?! Че всеки знае, че се помнят победителите, а не как е постигнал победата...учудвам се, че тук се пишат малко нещата от идеалния свят, в който не живеем и ми изглежда леко лицемерно това :redface
Но се извинявам, ако засягам някой-не е това целта, просто съм свикнал да си казвам мнението без редакция :b
Радвам се на тази дискусия, че малко се поопознахме :b

Потребителски аватар
trk2
Напреднал
Reactions:
Мнения: 284
Регистриран: 29 яну 2013 09:18

Re: Месец Юни

Мнение от trk2 » 07 юли 2014 22:57

rosen_er написа: Изображение Изображение
Изображение Изображение
Честито за първото място :b
Защо пише кварц?

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Месец Юни

Мнение от varban » 07 юли 2014 23:17

Щото времезадаващ е кварца: viewtopic.php?f=54&t=3264" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Месец Юни

Мнение от varban » 07 юли 2014 23:25

omegaqq написа: Изображение
[Изображение

nevenbekriev
Специалист
Reactions:
Мнения: 1260
Регистриран: 14 юни 2012 17:05
Местоположение: Варна

Re: Месец Юни

Мнение от nevenbekriev » 07 юли 2014 23:28

trk2 написа:
rosen_er написа: Изображение Изображение
Изображение Изображение
Честито за първото място :b
Защо пише кварц?
Това е кварцово-синхронизиран електромеханичен часовник

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Месец Юни

Мнение от rosen_er » 08 юли 2014 09:12

trk2 написа:
rosen_er написа: Изображение Изображение
Изображение Изображение
Честито за първото място :b
Защо пише кварц?
Благодаря.Но от това ,което виждам ,този месец има двама победители :
Изображение Изображение
Seikosha - Алмаз 14% [ 5 ] И rosen_er - Луч 3055 14% [ 5 ]
Честито,Мишо :b

Отговори

Върни се в “Конкурс "Часовник на месеца"- 2014г.”