м. Юли

Гласуване за часовник на месеца- м. Юли

Анкетата свършва на 08 авг 2014 13:00

Роскопф - kova4ev
2
10%
Турбийон- форумен часовник WUS - miroman
4
20%
Herodia - beria
0
Няма гласували
Полет "Буран" 3133 - kapkan
1
5%
Actua - plamenhar
3
15%
Creation - plamenhar
1
5%
Корабен хронометър Кировски - trk2
1
5%
UMF Ruhla - atanweb
1
5%
Восток Пустинна буря - mitakaaa
0
Няма гласували
Sindaco memo Stop - rosen_er
1
5%
Ракета "Магура" 2356 - varban
0
Няма гласували
BULGARIE - Seikosha
6
30%
Восток Заказ - Pavlin2
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 20

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: м. Юли

Мнение от plamenhar » 08 авг 2014 15:25

Роска,и аз.Бях на оглед на колата,след това я оставих да я правят-ама по ходовата част.А боядисването заради градушката -октомври 2015г. lol2
След това ходих с дъщерята да си купува кола и отиде коня у ряката.

А ти щеше да гласуваш за мен и щях да съм на второ място. :banana

Pavlin2
Напреднал
Reactions:
Мнения: 345
Регистриран: 23 юли 2014 10:06

Re: м. Юли

Мнение от Pavlin2 » 08 авг 2014 15:54

Честито на победителя!

Днес по някое време ми мина през ума, че края на анкетата-гласуване е в най неподходящия час. По това време на деня, предполагам има най малко хора на компютрите си. За следващите месеци, ще завършва вечер, около 22:00ч.

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: м. Юли

Мнение от rosen_er » 08 авг 2014 15:57

Да ,така ще по-удобно.А не може ли да я закачим за седмицата на гласуването.

Честито и от мен на победителя icon_clap . Браво Мишо, става ти навик :wink:

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: м. Юли

Мнение от varban » 08 авг 2014 16:16

rosen_er написа:Леле,пропуснах да гласувам.
Не само ти! И аз я свърших същата :-\

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: м. Юли

Мнение от varban » 08 авг 2014 16:22

Pavlin2 написа:Честито на победителя!
....
За следващите месеци, ще завършва вечер, около 22:00ч.
Присъединявам се и по двата параграфа :-)

Аз забравих да гласувам, щото не бях решил, за кой да е.
Имах поне три варианта, и... тююю, нито за един да не гласувам :'(

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: м. Юли

Мнение от atanweb » 08 авг 2014 16:32

lol2
Как не ви е срам да не гласувате, толкова време имахте и съм сигурен, че още през миналия месец сте били наясно за кой. Изчаквали сте до последно да видите как ще се развият нещата и сте искали да гласувате/ да накланяте везните в послендия момент.
ЦЦЦ засрамете се. За другия път да си имате едно на ум и да гласувате още в първия ден!!!
Изображение

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: м. Юли

Мнение от plamenhar » 08 авг 2014 17:18

Pavlin2 написа:Честито на победителя!

Днес по някое време ми мина през ума, че края на анкетата-гласуване е в най неподходящия час. По това време на деня, предполагам има най малко хора на компютрите си. За следващите месеци, ще завършва вечер, около 22:00ч.
Мислех да ти кажа,ама ти сам се сети.
До вечерта е по удачно.

Честито и от мен на Мишо.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: м. Юли

Мнение от atanweb » 08 авг 2014 17:33

Честито и от мен на Мишо, за пореден път показа Как.
Изображение

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: м. Юли

Мнение от beria » 08 авг 2014 18:17

А честито и от мен!
Изображение

kova4ev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 03 фев 2013 23:36
Контакти:

Re: м. Юли

Мнение от kova4ev » 08 авг 2014 18:54

Заслужена победа n_thumbsup
"Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект"-Т.П.
http://www.nikolakovachev.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: м. Юли

Мнение от Seikosha » 08 авг 2014 20:18

Ехаааа,благодаря първо на тези 6 оценяващи за вота за България :muslim: ,благодаря и за многобройните честитки и аплодации. Благодаря Ви. Само,че да не заприличаме съвсем на наградите на Оскар,няма да ръся сълзи и сополи и размахвайки ръчички да викам към залата "I love you" :lol: Ако трябва да бъда честен,не очаквах моят кон,първи да стигне до финала,при тая страшна конкуренция,всичко друго би било самонадеяност. Не знам кой и защо е гласувал за БГ ,сигурно един е харесал едно,а друг друго,а може и всички да са харесали всичко,може би по някакъв телепатичен път ,са усетили моите изживявания и са станали съпричастни,защото имат и те, такава подобна нагласа.Незнам,но още веднъж им благодаря,на края на годината ,ще имаме в първи коридор - БЪЛГАРИЯ ,Бъл-га-ри-ю-на-ци, Бъл-га-ри-ю-на-ци. :yahoo
Забавих се за шоуто,но първо към 13ч.гласувах и после отидох в командировка на 3ет.където моята комшийка си купила нова гарнитура,че да я сглобявам,та да я пробвам и дали не е мека :D ,та отиде деня.Пък Иван пак някъде из средиземноморието,бе бива ли таквизи комшийки да ги оставяш да си сглобяват сами канапетата. Иначе по-сериозно: радвам се за този часовник,дали някога ,преди стотина години, бай Маник Керестеджиян си е представял,че някога,някъде в един форум,някой,ще върне към живот един от внасяните от него часовници. Не скъп,по-скоро предназначен сигурно за дребни чиновници,търговци и позабогатели селски тарикати. Представям си ги на витрините на малките дюкянчета на часовникарите,на прохождащите бижутерийни магазини,по улиците на превръщащата се от село в столица София,със скърцащите по улиците волски каруци на шоплука,но и преминаващите вече файтончета с някой наперен царски офицер с кротнала се до него "|мадама| и преминаващите наблизо 1-2 трамвая. Наистина тези черно-бели кадри вълнуват,понякога расмиват,но всеки народ се гордее с историята си,па била тя и не най-радостна. Наша си е и трябва да я тачим,а такива артефакти за нея,каквито вади колегата Ironhorse,а и други от нас,спомага за съхранението и,почти като в музей. Та това е което ми беше на сърце докато бях в досег с този часовник.
Гласувах в последният момент,гласувах този път на принципа на Ковачев,много ми хареса,за часовник ,който бих искал да притежавам,като този принцип и автоматично логически отхвърля варианта да гласуваш за твоят представител,по простата причина,че вече го притежаваш.Не бях забравил,ами исках да видя как ще се развие надпреварата с участието на мойте фаворити,а те бяха два, двата страхотни ретро NOS модели на Пламен, когато ги видях,направо ме шокираха,такова излъчване,толкова финес,в такова състояние,чак ми се виждаше абсурдно,та това са неща от 60-те г. Нямаше още чарлстони,имаше тесни панталони,остри чепици,мадамите с кок,клоширани поли и рокли,с ниски токчета ,или без хич такива, имаше Ча-Ча и туист,пееха Челентано,Нийл Седака и Мамас енд да Папас. Не ме послуша да остави само единит в конкурса,защото се получи нещо като принципът на Окам,но той тъй си реши,а аз харесах повече Креациона,но гласувах за Актуата ,защото имаше един глас повече,искаше ми се да побутна тези красоти напред. Жалко е,наистина е жалко,че не се прие и предложението ми да има 1,2,3 място,но и организаорът е прав,първо да видим как ще потръгнат нещата. Надявам се това да се случи,за да може и такива часовници в месеца ,като на Пламен,страхотният турбийон на Миро,който обаче е часовник на нашето време ,а и на бъдещето ,сигурен съм.Харесах много и "тенекията" на Ковачев ,имал съм подобен и чувството когато се сблъскаш с такъв артефакт,на пръв поглед едно никакво такова,е наистина специално,аз се вълнувам в такива моменти,това също е един отрязък от историята,един от първите опити,нещо което се е смятало за лукс,да стигне до обикновеният човек,такива революции разбирам,другите ги недолюбвам.
Още веднъж успех на всички този месец,участвайте и не забравяйте да гласувате,нищо ,че вашият кон,може да не е печеливш,печелят всички!
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: м. Юли

Мнение от varban » 08 авг 2014 22:41

Начи пропорционирам се към твойто отношение - може би щях да щракна на Пламен. Много ме кефят такива часовничета.
Втори вариант, но не на второ място, ми беше часовникът на Миро. Причина - направил е такова нещо, дето преди това не го е имало. Не щото е турбийон, а щото е уникат. Правилен и хубав уникат - не неземен Луноход и не хуйдожествено изделие, а истински часовник.
Трети, но не на последно място ми беше ретрограда на Диран.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: м. Юли

Мнение от Seikosha » 09 авг 2014 01:04

Значи да не съжалявам,че не си гласувал, за мене не остана място :lol:
Абе, кой каквот му е на сърцето,нали туй ни е кефа. Всъщност взети по отделно ,нещата са доста различни и не съвсем съпоставими, аз затуй от лаф го докарах :wink:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: м. Юли

Мнение от kapkan » 09 авг 2014 09:23

Аз се радвам,че спечели моят избор(гларуса не ме е подкупвал) :lol:

percusst
Напреднал
Reactions:
Мнения: 213
Регистриран: 29 окт 2013 11:36
Местоположение: София

Re: м. Юли

Мнение от percusst » 11 авг 2014 08:57

Честито, Сейкоша! Забелязва се че конкурсът се развива и то страхотно! Честито и на всички, които участваха!

Отговори

Върни се в “Конкурс "Часовник на месеца"- 2014г.”