Магазина на Миро

Правила на форума
В тази категория всеки един член на форума има възможността да си отвори своя собствена витрина или магазин за продажба на часовници, части и други.

Минимално количество за постоянна наличност- 10бр. за часовници и 25бр. за части и аксесоари.

Отваряйки такава тема, всеки автор се задължава да я поддържа в подреден вид, винаги актуална, да бъде изчерпателен от към информация и запитвания.

Задължително в първото мнение е да представите себе си, какво предлагате и защо искате да си направите виртуален магазин!

В случай на неспазване на горните изисквания- темата ще бъде архивирана.
Отговори
Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Магазина на Миро

Мнение от miroman » 05 май 2015 23:32

Здравейте,

Започнах да колекционирам часовници преди малко повече от три години. Както се случва с много от вас, при търсенето на определен вид и/или марка, често изниква възможност за закупуване и на други екземпляри, които не са обект на моя интерес, но пък може би са търсени от други колеги за техните колекции.

Имам създаден магазин в ЕБей, където са показани голяма част от предлаганите от мен часовници за продажба. При интерес към някой, моля за контакти на ЛС с линк към часовника. Цените, естествено, ще са други, най-малкото защото ще се избегнат някои не малки комисионни.

А в тази тема ще представям часовниците, които считам, че може и да са по-интересни, или пък не са обявени в ЕБей.

Ако имате предложения за оформлението, също пишете.

Поздрави, Миро.
Последна промяна 3 на miroman, променена общо 12 пъти
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Продавам 24-часови Ракети "Антарктическа експедиция"

Мнение от miroman » 06 май 2015 15:12

Здравейте,

Продавам четири Ракети с 24-часови механизми, модел "Антарктическа експедиция", версията със седем станции. Всичките са в бели каси в приемливо състояние. Механизмите съм ги прегледал, ако е било необходимо, съм ги профилактилал и смазал (като любител). Считам, че са в състояние, добро за колекция. Но ако ще се носят, може би е добре да се профилактират от професионален часовникар.

1. Син циферблат в добро състояние - цена 140 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

2. Син циферблат в приемливо състояние - всичко се чете, но е нашарен от обезцветени петна - цена 120 лв. ЕДИТ: ПРОДАДЕН

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

3. Кафяв циферблат в добро състояние - цена 140 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

4. Кафяв циферблат в добро състояние - цена 140 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Продължавам с две чисто-нови Амфибии, купени по-скоро импулсивно.

5. AMPHIBIAN CLASSIC 060115 - 130 лв.:

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Часовникът е чисто нов, с кутийка и лепенка на стъклото, но без книжка.

6. AMPHIBIAN RADIO ROOM 110650 - 150 лв. ЕДИТ: ПРОДАДЕН

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Часовникът е чисто нов, с кутийка, книжка и лепенки.

Часовниците са в Пловдив, могат да пътуват навсякъде за сметка на получателя с всички опции за защита на купувача.

Бартери са нежелани. Коментари - само добре аргументирани, с линкове, без да гарантирам, че ще ги приема.

За контакти - тук в темата, на ЛС, или на 0888-577-424.

Поздрави, Миро.
Последна промяна 2 на miroman, променена общо 29 пъти

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 13 окт 2015 10:15

Здравейте колеги,

Временно (надявам се да е за кратко :) ) намалям цените на Ракета Антарктика на 100 лв. за брой.

Не съм сигурен дали е правилно да продължавам поста по такъв начин, но видях, че така се пускат доста обяви в един руски форум (http://german242.borda.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;). Стори ми се удачно, когато има за обявяване повечко часовници, защото се спестява на продавача доста време за снимане и качване на снимки, а само ако някой прояви реален интерес - тогава се качват снимки на конкретния часовник.

Преди да ги пусна по другите форуми и в ЕБей, предлагам следните часовници (повечето ги има в темата ми, оттам взимам и снимките):

1. Лъч 3055 - 3 бр., в много добро визуално и техническо състояние, цена 100 лв./бр.
Имам следните комбинации:

- позлатена каса, бял циферблат; ЕДИТ: ПРОДАДЕН

Изображение Изображение

- позлатена каса, жълт циферблат (може да го видите в магазина ми в ЕБей) ЕДИТ: ПРОДАДЕН

Изображение

- бяла каса, син циферблат ; ЕДИТ: ПРОДАДЕН

Изображение Изображение

2. Восток 2428 (ден/дата) - 5 бр., в много добро визуално и техническо състояние, цена 80 лв./бр. за хром каса и 90 лв. за позлатена каса

Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение

3. ЕДИТ: СПРЯН ОТ ПРОДАЖБА Восток 2427 (ден/дата/автоматик) - 1 бр., в много добро визуално и техническо състояние, но с циферблат от 2428 с надпис "17 камней" - цена 90 лв.

Изображение Изображение

4. ЕДИТ: СПРЯН ОТ ПРОДАЖБА Восток 2427 (ден/дата/автоматик) - 1 бр., в много добро визуално и техническо състояние - цена 120 лв.

Изображение Изображение

Ако има интерес към някой часовник (но моля, само наистина ако има интерес, защото съм доста зает тази седмица), мога да направя актуални снимки и да ги кача или изпратя на ЛС.

Разбира се, отворен съм към всякакви въпроси и коментари.

Поздрави, Миро.
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 30 юли 2016 10:43

Здравейте колеги,

решил съм да разпродавам по-масовите (и съответно по-евтините) модели от магазина ми в ЕБей, и да се концентрирам върху тези с цена минимум $50-60. Затова съм обявил цени от $9 до $25 за доста часовници. Те са работещи, тествани, най-вероятно профилактирани (е, любителски от мен), но аз не си драскам на капака датата на профилактиката :), така че не знам кога.

Ето линк към магазина: http://stores.ebay.com/Miro-Mans-Watches-and-Antiques" onclick="window.open(this.href);return false;

Ако имате свободно време, хвърлете по едно око. Цената в лв. я смятаме, като долара го умножим по 1.20.

Транспортът по ЕКОНТ е за сметка на купувача.

Поздрави, Миро.
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 16 дек 2016 11:19

Здравейте,

пускам за продажба някои интересни (според мен) часовници.
Всички са профилактирани някога (някои по-скоро, някои по-отдавна), тествани работещи.
На хронографите всички функции работят отлично.
Разгледайте снимките, не съм 100% сигурен относно пълното каталожно съответствие на каси, циферблати, стрелки, коронки и т.н. Часовниците се продават в този им вид.
Посочените цени са с включен транспорт по Еконт, с всички опции за защита на купувача. Ако обаче купувачът откаже да го вземе, ще се наложи да плати връщането. При закупуване на повече от един, или получаване на место в Пловдив, естествено ще коригираме транспортните :b

Часовниците са обявени и в другия форум, а вероятно ще бъдат и в поне още един чуждестранен. Тъй като не мога да следя всички едновременно, ако случайно има заявка за един и същи часовник на две места, не мога да гарантирам сигурна продажба. За което предварително се извинявам.

Стрела 3017 - 925 лв.

Централната секундна стрелка е ремонтирана, но е много добре направена и не си личи.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Poljot 3017 - 830 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Sekonda 3017 черна - 830 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Полет Амфибия, кирилски циферблат, гладък гръб - 370 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Ракета Амфибия - 460 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение

Штурмански Тип1 - 370 лв.

Изображение Изображение

Изображение Изображение

Хронограф Полет 31659 №1 - 295 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Хронограф Полет 31659 №2 - 295 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Хронограф Буран 31659 - 295 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение

Хронограф Штурманские цивилен - 295 лв.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Поздрави, Миро.
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 30 мар 2022 12:33

Здравейте,

След дълго обмисляне се реших да предприема стъпката към постепенно разпродаване на колекцията (или сбирката :D ) от часовници, както и на някои кутии. Доста са, и не виждам смисъл на всеки да правя самостоятелна фотосесия, защото предполагам, че интересът ще е доста ограничен, и нямам представа точно кой ще заинтересува някого. Затова направих снимки, а ако някой се интересува от нещо на снимките, да пише тук или на лични. Също предпочитам да получавам оферти, защото ако разминаването в предлаганите цени и очакваното от мен, е драстично, би ми спестило време за снимки и пазарлъци. Всяка оферта ще бъде прегледана и ще и бъде отговорено (но не значи, че ще бъде приета :lol: ). Имам и още няколко тави с повтарящи се модели, с различно (най-вече по-ниско) качество, така че евентуално мога да предложа и екземпляр с по-лошо състояние, съответно за по-ниска цена.

Подобна тема ще бъде отворена и в WUS и Фейсбук, така че не гарантирам, че някой екземпляр няма да е заминал, когато се прояви интерес. Ще видите, че количеството просто не ми позволява да коригирам всяка продажба.

Ето и снимките, ако не се съберат в един пост, ще продължа в следващи:

Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение ИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 30 мар 2022 12:37

Продължение:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Магазина на Миро

Мнение от miroman » 11 апр 2022 08:02

Да запиша продадените:

- Радуга
- Полюс
- морски хронометър Полет
- лекторски Столичние
- Восток с два календара, овал, с черен безел
- Спутник глобус
- Восток лекторски
- Восток компресор
- Амфибия, по дизайн на Слава Амфибия
- Амфибия'67
- Хронограф Полет 3017, класически, с телеветър
- Штурмански и двата броя
- Океан
- Сейко хронограф
- златните и двата броя.

Запазени са:

- капитански хронограф
- Полет (Родина) позлатен, без цифри (само маркери)

Цените на кутиите за часовници са:

- Дървена за 20 бр. (като нова, практически неизползвана, стои си в кашончето) - 200 лв.
- Кожени за 10 бр. (доста използвани, на едната даже липсва фиксиращата лентичка, която държи капака) - по 10 лв.
- Поставките за монети са много подходящи за часовници, защото са под наклон и позволяват да се разглеждат, без да се вадят. Имам три размера, в които може да се слагат часовници с различна големина. В най-малките влизат часовници с гомелината на старите Победи (33х33), 5 реда по 9 гнезда. В средните влизат най-разпространените руски (38х38), 5 реда х 8 гнезда. В най-големите могат да се слагат например джобли Мълнии (от тънките), там са снимани джобните Ракети, двукалендарните Востоци и други с по-големи корпуси (45х45). Цената на една поставка е 25 лв.
Изображение

goro13
Reactions:
Мнения: 10
Регистриран: 10 ное 2020 10:26

Re: Магазина на Миро

Мнение от goro13 » 01 ное 2023 20:08

Остана ли някоя ракета?

Отговори

Върни се в “Виртуални магазини”