Продавам мъжки часовник -ЛУЧ-Олимпиада

Отговори
ALFA
Специалист
Reactions:
Мнения: 2885
Регистриран: 27 дек 2012 19:25

Продавам мъжки часовник -ЛУЧ-Олимпиада

Мнение от ALFA » 25 юли 2013 10:47

Часовника работи но избързва за профилактика е .Цена 30лв 0889565176
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна 1 на ALFA, променена общо 26 пъти

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6223
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от atanweb » 25 юли 2013 15:27

Мисля, че това е часовник Luch имам същият циферблат и машинка в кутията с частите но на моя цифер пише Luch, Също така не си спомням да съм попадал на такъв Poljot в каталозите.
Успех с продажбата.
Изображение

bobozhinov
Reactions:
Мнения: 40
Регистриран: 27 авг 2012 01:12
Местоположение: София

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от bobozhinov » 25 юли 2013 17:49

И аз така мисля,а механизмът със сигурност е на Луч.

Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от Prisadov » 25 юли 2013 18:14

И аз се присъединявам към колегите отгоре....преди няколко дни попаднах на такъв във състояние NOS и на циферблата си пишеше luch...... :)

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3686
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от Seikosha » 25 юли 2013 20:37

Мисля,че това не е дискусионна тема.Човекът продава нещо и ако иска някой многознайко, го купува или не.Той не е помолил и оторизирал някой да коментира това което продава. Не съм адвокат на Стефан (алфа) но,гледайте,мислете и или купувайте или си мълчете. Аман от разбирачи. Като друга негова обява - "Ама това е каса от Рухла" Кви са тия работи? Някой да е питал? Ами ,ако аз тръгна да продавам нещо и почне някой да ми прави анализ на саата?Да го прави,но наум или да ме пита на лични. Ми да се научат да гледат и да знаят,аз колко пари изтръшках за да вляза в час?
Това е раздел "ПРОДАЖБИ" не се еб.... те, хората си вадят хляба с това,ако не ви харесва просто минете на друга страница,например в раздел "Дискусии"
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от cerasimi » 25 юли 2013 21:07

Многоуважаеми колеги, какви са тези работи , не задавайте глупави въпроси и не ядосвайте разбиращите и хората с това си изкарват хляба. Това тук да не ви е случайно Ибей , че да може да задавате всякакви въпроси. Така Ви се привижда, часовника си е напълно нармален Полет откъдето и да го погледнеш. Взимаш без да питаш каквото ти дадат , благодариш и бягаш бързо.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3686
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от Seikosha » 25 юли 2013 21:18

Ха - ха :) питай на лични,къде в други аукциони има такива дискусии? Може би в Продавалника? или в Аукцион.бг В Ебея щял да пита ха-ха ми питай :lol: бате ти Ангел ще те открехне как стават тези работи. Тъпо е,не ми се занимава,защото има разници и те трябва да се усещат,никой на никого не натрапва собствеността си която продава. Щом не е Польот,по :diablo: купете си го като "ЛУЧ" ако ли не като "Ролекс" все тая. Едно нещо струва толкова колкото струва,за всеки влак си има пътници и стига сте се правили на кондуктори.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

ALFA
Специалист
Reactions:
Мнения: 2885
Регистриран: 27 дек 2012 19:25

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от ALFA » 25 юли 2013 21:37

Извинявам се за грешката в заглавието на обявата но както казва колегата който знае и иска да купи ще намери начин да се свърже с мен.И този форум взе да става като Стрелките ще се ориентирам към друг

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от dreadx » 25 юли 2013 22:42

Все пак Полет ли е, или Луч? Може би защото е написано с бели букви на циферблата не се вижда добре на снимката. Много кефи часовникът.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от Pavlin » 25 юли 2013 22:43

Не виждам нищо лошо в това че някой е сбъркал името или снимките, нито в това че друг пита и дискутира.
Ще съм благодарен на всеки който спомогне за развитието на този форум и поддържането на приятелския тон. Всеки повод за кавга го приемам лично срещу мен и на всички останали ще пожелая успехи и да намерят мястото, където ще се чувстват по приятно!

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3686
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от Seikosha » 26 юли 2013 00:07

Мдяяя,кратко ,сбито и точно,както винаги.Уважаеми,да не би да имаш някаква компютърна програма да ти пише изявленията?Винаги е супер. Мисля,че трябва щом, в някои по раншни диспути се говореше за игнориране на "търговците" или тяхното ограничение в рамките на форума,нещата да са двустранни,т.е. и от форума да не може да се получава намеса в раздела "Продажби" Така или иначе той е самостоятелна обособена част и е извън другите теми.Като се има предвид,че сума т и и народ си правят регистрация,само за да продават,то не виждам логика да има опция,всеки който каквото си иска,да пише в неговата тема(и аз съм грешен разбира се) Е,ще ми кажете ли спама,спам ли е? или е тинтири-минтири? Направете си правила,точни и ясни,за да може всеки да знае за какво го бият,иначе аз лично,не съм съгласен с общи приказки и добри пожелания.Дали някой който изказва друго по ирационално мнение ,може да се смята за опит за кавга...е много относително.Ако лично става въпрос за мен,нямам абсолютли нужда от опити,или правя кавгата ,или не я правя,а такава в случая не виждам,освен в презумцията,че който не е за статуквото,да ходи да се обеси :o някъде другаде. Лично аз,НИКОГА ПОВЕЧЕ по какъвто и да било начин и повод,няма да пиша в тази тема,така ,че споко.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от dreadx » 26 юли 2013 00:50

3017 написа:Задължително е обявите, които пускате за продажба да съдържат цена и актуални снимки и да са максимално изчерпателни откъм информация!
Не виждам защо някой трябва да се засяга от мненията на колегите по-горе. Чак след много вглеждане в снимките се вижда, че на циферблата пише Luch.
Колкото до някакъв друг случай, дето касата била от Ruhla - аз лично го намирам за подобрение. Но ако часовникът е сглобен от неоригинални части, е желателно да се информират потенциалните купувачи и те да си решат дали търсят 100% оригинален часовник, или такъв с по-добър външен вид.

bobozhinov
Reactions:
Мнения: 40
Регистриран: 27 авг 2012 01:12
Местоположение: София

Re: Продавам мъжки часовник -Полет-Олимпиада

Мнение от bobozhinov » 26 юли 2013 06:56

Давам си сметка,че когато правиш коментари в обява за продажба отговорността е много по-голяма,отколкото в другите теми и трябва да си повече от сигурен в това,което казваш.Мисля,че и останалите колеги си я дават.Иска ми се,когато чета този форум да вярвам в това което пише,а не да се съмнявам постоянно в него.Затова и разчитам на мнението и коректива на съфорумниците.

Отговори

Върни се в “Продава часовници ----- Sales watches”