9 стари часовника....спешно!!!!

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 13:46

здравейте!!!! приятелката ми има завещани от дядо и 9 часовника,но нито тя,нито аз разбираме от такива,пиша ви с молба да ме осветлите дали са ценни,искаме да ги продадем и предполагам че някои са доста ценни,има позлатени или златни,не съм сигурен!ако някой знае коленционер да ме свърже-ще съм му благодарен/комисионна/


това са часовниците/може да има правописна грешка,писала ги е набързо/,но предполагам ще се сетите какви са по иманата,мога да ги снимам,ще кача и снимки ако трябва тези дни!!!!
благодаря ви предварително...

Изображение
Последна промяна 1 на ivancho3, променена общо 26 пъти

Потребителски аватар
iivetsa
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 05 юли 2012 22:21

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от iivetsa » 26 сеп 2012 14:46

Колега,не можах да разбера,защо си пуснал три теми с еднакво съдържание??Една снимка да беше качил,щеше да е сто пъти по добре от описа който си направил :lol:
http://iivetsa.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bladeforum.bg/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
kama collector 88

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 14:50

сори,но съм нов и сега имам само списъка,снимки ще направя уикенда.иначе като имена говорят ли ти нещо,дали са ценни,приятелката ми би искала да ги продаде!!!!

Потребителски аватар
iivetsa
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 05 юли 2012 22:21

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от iivetsa » 26 сеп 2012 15:52

Дали ми говорят нещо като имена или не,няма никакво значение като не се знаят моделите на часовниците!Снимай ги,по възможност да се виждат хубаво на снимките,и тогава евентуално ще получиш информация за часовниците и стойността им!Важно е не само какво марка са,а и в какво състояние са!С две думи трудно ще продадеш какъвто и да е часовник,без снимка и описание на актуалното му състояние!
http://iivetsa.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bladeforum.bg/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
kama collector 88

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 16:00

ок,благодаря ти,ще има снимки в понеделник ,мисля че са в много добро състояние,надявам се да се види от снимките.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от Pavlin » 26 сеп 2012 16:02

Правилно са те посъветвали. Ако действително са интересни за колекционери, най важното е състоянието, а за него може да се придобие представа само с хубави снимки. Ако ви е спешна продажбата, намерете начин да ги снимате.

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 16:12

да,продажбата е спешна,но се опасявам да не ни метне някой,понеже нямам никаква представа от часовници,за това като кача снимки ще съм ви много благодарен да прочета мненията ви относно тези часовници и съответно дали са ценни.възможно ли е да има златни часовници или са позлатени....единият полет и сейкото ги пише че са златни,възможно ли е наистина да е така?

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от cerasimi » 26 сеп 2012 16:16

Има златни часовници, но трябва да кажеш какво пише по тях- някакви букви, цифри.

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 16:34

на скенирания документ мисля че има някакви букви и цифри,ако го погледнете-може ли да се разбере дали би могло да са златни?

Потребителски аватар
iivetsa
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 05 юли 2012 22:21

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от iivetsa » 26 сеп 2012 16:54

Може и да има някой позлатен,но изцяло златни едва ли??Най добре ги снимай,и ако имат маркировки им направи макро снимки :wink: !
http://iivetsa.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bladeforum.bg/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
kama collector 88

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 07 окт 2012 12:28

Здравейте, часовниците вече са продадени,девойката беше на зор и един колекционер вчера дойде да ги види,даде 650 лв за всичките 9 часовника,надявам се сделката да е добра,понеже не разбираме и двамата а продажбата беше спешна....часовниците бяха в кутийки,много запазени по неговите думи.не ги искаше всичките,но явно някой от часовниците е бил доста ценен и се наложи да и вземе накуп...вие как мислите,сделката добра ли е?

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6240
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от atanweb » 07 окт 2012 14:30

Моето мнение е, че сте се минали яко, Онзи часовник беше много хубав, както и другите два отпред и онзи тиктакащия със стрелките ..иии ...Жорко вратарчето.

Горенаписаното е в шеговита форма, тъй като и въпросът е зададен по този начин. Наистина ли мислиш, че някой може да отговори на запитването за това дали е успешна сделката без да сме видели за какво става въпрос.
Ако само един е бил купувачът и само той ги е виждал, възможно е да ви е дал много по ниска цена от реалната. Ако сте се допитали до няколко колекционери/прекупвачи и сравните цената тогава е друго.
Успех и със здраве!
Изображение

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от plamenhar » 07 окт 2012 15:00

То младежа пази тайна до последно-нито каза откъде е,нито снимки,нито някаква връзка.
Нито се консултира с някой.Само някакъв полуразбираем списък.
А сега пита дали се е минал.Вероятно.Особено ако единия Полет е 2200.

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от ivancho3 » 07 окт 2012 19:20

продажбата беше спешна за съжаление,и този който ги купи като ги видя даде цена 500 лв,но без проблеми я коригира като видя че мацката иска повечко,и аз си мисля че се минахме,но все пак банките си искат парите на датата....иначе говори с още един колекционер от тук,щяхме да се виждаме,но много бързахме и онзи дойде с парите в люлин и за 15мин стана сделата....здраве да е и да сме се минали,като бързаме-така се получава....сега има останали десетина часовници,но са в лошо състояние,едни са без стрелки,други разглобени,абе нямат търговски вид...от тях може ли да се изкара нещо ил да ги изхвърляме....

Потребителски аватар
мераклия
Напреднал
Reactions:
Мнения: 484
Регистриран: 21 юли 2012 14:18

Re: 9 стари часовника....спешно!!!!

Мнение от мераклия » 07 окт 2012 20:56

Може да ги хвърлиш към мен :D ще дам адрес

Отговори

Върни се в “Продава часовници ----- Sales watches”