Купувам запазени,може и неработещи стари съветски часовници!

breezercool
Reactions:
Мнения: 14
Регистриран: 07 май 2012 17:49

Re: Купувам запазени,може и неработещи стари съветски часовн

Мнение от breezercool » 08 май 2012 14:42

storyteller написа:Не, викат на картинката "вълците", а на модела - "молнията с вълците". Един от най-разпространените модели, може би най-разпространения. Механизмът вътре би трябвало да е с 18 камъка.
На аукцион.бг добре запазени екземпляри могат да се намерят по 25-30 лева, на битаците по-евтино, но този не изглежда добре запазен.
Добрата новина е, че ако ти е семеен спомен, лесно можеш да намериш каквито си искаш части - всеки стар часовникар трябва да ги има с килограми - и да го реставрираш почти без пари.
Ясно,точно и изчерпателно, Благодаря :) :)

мitakaaa
Специалист
Reactions:
Мнения: 866
Регистриран: 03 фев 2012 23:01

Re: Купувам запазени,може и неработещи стари съветски часовн

Мнение от мitakaaa » 08 май 2012 17:36

storyteller написа:Не, викат на картинката "вълците", а на модела - "молнията с вълците". Един от най-разпространените модели, може би най-разпространения. Механизмът вътре би трябвало да е с 18 камъка.
На аукцион.бг добре запазени екземпляри могат да се намерят по 25-30 лева, на битаците по-евтино, но този не изглежда добре запазен.
Добрата новина е, че ако ти е семеен спомен, лесно можеш да намериш каквито си искаш части - всеки стар часовникар трябва да ги има с килограми - и да го реставрираш почти без пари.
ОТ ТАЗИ СЕРИЯ СЪМ СРЕЩАЛ С ТАНК И С БУЛДОЗЕР - ТАКИВА БИХ СИ КУПИЛ, ЧЕ ТОГАВА НЕ МИ МИНА ПРЕЗ УМА ДА ГИ ЗАПАЗЯ.

ivancho3
Reactions:
Мнения: 11
Регистриран: 26 сеп 2012 12:14

Re: Купувам запазени,може и неработещи стари съветски часовн

Мнение от ivancho3 » 26 сеп 2012 13:20

здрасти, приятелката ми има 9 стари от които 2 руски часовника,прилагам ги,ако имаш интере-пиши!!!!
Изображение

Отговори

Върни се в “Търся, Купувам ----- Wanted”