Отзиви и коментари от и за часовникари

Линкове към сайтове с полезна информация за марки,
производители, механизми.
cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от cerasimi » 07 яну 2014 12:33

DHM написа:Потърси някой друг!!!
Пррехваления Божо, както го лигавят в другия форум едва ли е твоя човек :mrgreen:
Ивеца има добър часовникар, до колкото знам, а също и Милен (Браво Сикс), но за Божидар да не се чува nono
Ако си имал някакви проблеми с ремонт на часовници при Божидар, може да ги споделиш , има тема за това. Иначе, да казваш кой къде да ходи или да не ходи, ми се струва много.................

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от DHM » 07 яну 2014 18:03

Изразил съм личното си мнение, Цецо!
А всеки сам решава къде да ходи и как да си харчи парите :D
.

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от cerasimi » 07 яну 2014 18:47

Дай факти, другото са просто празни приказки.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от DHM » 07 яну 2014 19:20

Да ме извини Пламен за дебата, заформил се в неговата тема, но повлиян от мненията и ласкателствата в другия форум го препоръчах на мой познат от София за часовник купен от мен.
Скромно казано си остави ръцете! За парите пък въобще няма да коментирам icon_crazy За мен това е достатъчно, но както казах вече всеки сам си решава и това, че съм изразил личното си мнение не означава, че казвам кой какво да прави с часовниците и парите си!
Поздрави на всички!
.

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от kapkan » 07 яну 2014 21:42

Ок,пак се извинявам
Последна промяна 1 на kapkan, променена общо 7 пъти

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от DHM » 07 яну 2014 22:57

cerasimi написа:
DHM написа:Потърси някой друг!!!
Пррехваления Божо, както го лигавят в другия форум едва ли е твоя човек :mrgreen:
Ивеца има добър часовникар, до колкото знам, а също и Милен (Браво Сикс), но за Божидар да не се чува nono
Ако си имал някакви проблеми с ремонт на часовници при Божидар, може да ги споделиш , има тема за това. Иначе, да казваш кой къде да ходи или да не ходи, ми се струва много.................
Извиних се вече и смятам, че това е достатъчно!
Освен това форумът има модератори, които винаги могат да изтрият или преместят нечие мнение, така че, не изпитвам никакви притеснения от това, което ще напиша.
Да, може мястото и темата да не са подходящи ( за което съм се извинил по-горе) но ще кажа следното : първо не е необходимо да имам някакви проблеми с ремонти на часовник с еди кой си за да изразя мнение!!! Ако пък случайно имам мнение не е необходимо да го доказвам, обуславям и защитавам защото това тук е форум, а не съд и всеки е свободен да се изразява както намери за добре :) но както и да е.... Достатъчно е дори само натъртването, прехласването и рекламирането на същия за да ме отблъсне и породи недоверие или негативизъм към него и въпросът е не в направеното конкретно, а в начинът, по който е направено! А колкото до конкретиката мисля, че съм споделил вече.
Тема за това не намерих иначе не бих си позволил да цапам темата на Пламен, който уважавам!
А другото, което не намерих е обяснение за подобна реакция.....или да го кажа по друг начин : бих го намерил лесно, но не го смятам за уместно за нашия форум.....рекламното каре на Божидар е в един друг форум :wink:
И последно, следвайки хронологията на цитата ако тръгна да казвам кой какво да прави и къде да ходи ще го направя категорично и недвусмислено, Цветане, а тук определено не става въпрос за това :)
Споделих мнение, за което няма да съжалявам или споря ако бъде изтрито, но съжалявам за други изтрити мнения в темата.....
Това е от мен и нека това бъде точка на коментара! n_thumbsup :b
.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Колекцията на plamenhar

Мнение от DHM » 08 яну 2014 17:58

kapkan написа:Ок,пак се извинявам
Сега можеш спокойно да си кажеш n_thumbsup
.

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от storyteller » 09 яну 2014 09:08

И аз съм доволен от Божидар. Напоследък ходя по-рядко, защото и аз взех да грабвам пинсетата, но не съм имал проблеми.
Прави му чест също, че когато не може да направи нещо, си знае границите и го казва.

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от sheretudis » 09 яну 2014 17:51

Ся начи Нещата не са толкова прости Ако си вадиш хляба със саатчилък ти трябват леки ремонти и смяна на батерии Докато си играеш да правиш оси или изправяш спирали за това време ще препаткаш доста други за по малки суми без главоболия Затуй саатчиите се делят на две категории Тези с тежки ремонти на стари и без части рядки машини може да се кьоризи два три дена и пак нищо да не стане Настава глад Затова са малко тези които се захващат с тежки и неблагодарни ремонти поради ниската ни платежоспособност Ако сравним автомонтьорлъка в сервиз с 70 лева на час без ДДС то часовникарите работят за жълти стотинки

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от storyteller » 10 яну 2014 07:25

Тук си прав.

Ice eyes
Напреднал
Reactions:
Мнения: 102
Регистриран: 19 дек 2013 21:40

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от Ice eyes » 25 яну 2014 10:21

Въпросът ми не е съвсем по темата,но все пак има връзка с нея.А именно,самата процедура по предаването на часовник на часовникар за ремонт.Той дава ли бележка за приемане или документ за модел със сер. номер на часовника или всичко е на мъжка дума?Не мисля за присвояване,часовниците ми не струват хиляди,въпреки че за мен имат изключителна цена.Сигурно ще е нормално той да ми каже:"Ела след седмица",а дано не се случва,но все пак е възможна злополука с мен или него през това време,всичко се случва.Мисля,че ме разбирате какво искам да кажа.
Ако мнението ми не е за тази тема,нека модератора го премести в подходяща.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от atanweb » 25 яну 2014 13:57

То при часовникаря е като при лекаря, даваш му да ти бърка където прецени, а та юнашко доверие стискаш зъби и се надяваш той да ти помогне, а не да навреди.
Майтапа настрани, но ако часовникаря (сервиза) е оторизиран от дадени марки/вносители и е съвсем официален то най-вероятно ще подходи сериозно към ситуацията и ще издаде документ за приема.
Ако пък часовникаря работещ в тип ателие то на нов клиент миже да запише някаква бележчица за него си с твоето име и телефон евентуално и в повечето случай нищо не дават на клиента, освен обещанието, че ще направи каквото може.
Има ситуации в които ако си редовен клиент всичко става с думи дори без записване.
Не вярвам някой часовникар да присвои часовник, защот това би бил края на кариерата му особено в тези трудни за тях времена. Най малкото от яд при такава ситуация витрината на ателието му не би издържала и една нощ, а здравето му рязко може да се влоши след нелепо падане на паважа.
Но ние сме хора и си вярваме и така трябва да бъде.
Изображение

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от kapkan » 25 яну 2014 13:59

Мен с малки изключения са ми давали бележка,не е подробно описание,но си е с кратко инфо какво съм му дал

merkel
Reactions:
Мнения: 5
Регистриран: 03 сеп 2017 16:29

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от merkel » 07 апр 2018 14:35

Колеги,бесен съм-спам не спам не мога да се въздържа-давам за ремон взимам,давам взимам и все нещо не е на ред с ремонтираните часовници и все правя компромис,ама не става-НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ РЕМОНТИРАМ И КАИШКА ПРИ БОЖИДАР ТОДОРОВ nono ,НИКОГА !!!!!!!!

Потребителски аватар
Liani
Специалист
Reactions:
Мнения: 627
Регистриран: 01 мар 2015 23:39

Re: Отзиви и коментари от и за часовникари

Мнение от Liani » 07 апр 2018 15:55

Колега, опиши случая за да знаем и ние?

Отговори

Върни се в “Информационен раздел ----- Information Section”