Дано не ви се случва , албански купувачи в Милано

Линкове към сайтове с полезна информация за марки,
производители, механизми.
Отговори
stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Дано не ви се случва , албански купувачи в Милано

Мнение от stepona555 » 25 яну 2019 13:26

С няколко думи един еспанец решил че е по умен от останалите тук и сам отишъл на крака в МИлано , че взел и жена си , дет се вика да не таковат само него ако нещо стане .
И естествено му направили врътка и получил чанта със хартийки срещу 4 ролекса.
Не разбрал горкия че играе на двойно или нищо , ама двойно няма в машината.
Сега плаче и се прави на много нещастен и учуден как можело мургавите албанци или косовари , според него , в едно тъмно мазе в Милано да му дадат фалшиви евра които той проверил едно по едно и даже те го накарали да ги опише на лист със номерата ,да няма проблем дет се казва.
Като разбрали отишли в полицията и там на еспански опитали да се оплачат , италианските полицаи умрели от смях като дошъл преводач и им казал за какво плачат тия туристи.
На тази снимка човека предупреждава ако ви попадне такъв Ролекс да тичате в полицията и да му го върнете .
Изображение

Не им знам цените , но според мен не се е трепал на струга за да си ги купи.
Спомням си две поговорки от времето на социализма.
Абдалъка почивен ден няма.
Докато има балъци ще се навъртат и тарикати.

Сега дежурното обяснение за колегите без чувство за хумор особено черен.

Темата е против измамниците , ако видите часовник с тоя сериен номер звънете на който решите.
И ако решите да си продавате редките часовници , внимавайте , а най добре ги пратете на мен :D , аз цял живот ще съм ви задължен :yahoo lol2 .
Изображение

Потребителски аватар
sharky1973
Напреднал
Reactions:
Мнения: 446
Регистриран: 14 яну 2014 20:33

Re: Дано не ви се случва , албански купувачи в Милано

Мнение от sharky1973 » 25 яну 2019 13:56

Жалко за човека, сериозни пари са, а Бай Тодор си е редкаж, макар, че нещо ме съмнява тази комбинация стрелки-циферблат.

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Дано не ви се случва , албански купувачи в Милано

Мнение от stepona555 » 25 яну 2019 16:28

Да жалко , ама толкова да не ти светне нещо в лакомата глава , половината продавачи в залива пишат не търгувам с Италия и Нигерия .
Има и такива дето и България включват в черния списък заедно с още 20 далечни и екзотични дестинации.
Освен това имайте в предвид че тук 99% от сделките при продажба ти първо получаваш парите по банков път или друг и чак тогава изпращаш часовника.

Ако опитате по български , Еконт с преглед и тест , пък ще платя ако ми хареса , няма да видите никога часовник на живо в ръце.
Изображение

Отговори

Върни се в “Информационен раздел ----- Information Section”