Wostok 2603

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
мitakaaa
Специалист
Reactions:
Мнения: 866
Регистриран: 03 фев 2012 23:01

Re: Wostok 2603

Мнение от мitakaaa » 24 апр 2012 22:36

мitakaaa написа:
rosen_er написа:Ами седи си :oops: За мое голямо съжаление не съм маѝстор като теб Митак.Начинаещ съм и баланс мога да сменя само заедно с моста.И нямам такъв с рае.Не съм забравил ,че ми обеща стрелки :wink: .
ДА, РАЗБИРАМ - БИХ ИСКАЛ ДА ПОМОГНА, НО НЯМА КАК - ОСВЕН ДА СЕ ОПИТАШ ДА СМЕНИШ ОСТА НА БАЛАНСА - ВСЕ НЯКОГА ТРЯБВА ДА ИМА ПЪРВИ ПЪТ. ЕТО ЕДИН СЪС СЧУПЕНА ОС - СЛЕД МАЛКО АКО ИЗЛЕЗЕ СПОЛУЧЛИВА СМЯНАТА - ЩЕ ТИ ГО СНИМАМ ГОТОВ.
Изображение
Изображение
ЕТО МАШИНКАТА С РЕМОНТИРАНИЯ БАЛАНС. РАБОТИ КАТО НОВА. ЗАБАВИ МЕ ТОВА ЧЕ ОТ СТАРАТА СЧУПЕНАТА ОС НА БАЛАНСА ВРЪХЧЕТАТА БЯХА ОСТАНАЛИ В ЛАГЕРИТЕ. ТО Е НОРМАЛНО ДА ОСТАНАТ ТАМ.
Изображение

Изображение

мitakaaa
Специалист
Reactions:
Мнения: 866
Регистриран: 03 фев 2012 23:01

Re: Wostok 2603

Мнение от мitakaaa » 24 апр 2012 23:49

мitakaaa написа:
rosen_er написа:Ами седи си :oops: За мое голямо съжаление не съм маѝстор като теб Митак.Начинаещ съм и баланс мога да сменя само заедно с моста.И нямам такъв с рае.Не съм забравил ,че ми обеща стрелки :wink: .
ДА, РАЗБИРАМ - БИХ ИСКАЛ ДА ПОМОГНА, НО НЯМА КАК - ОСВЕН ДА СЕ ОПИТАШ ДА СМЕНИШ ОСТА НА БАЛАНСА - ВСЕ НЯКОГА ТРЯБВА ДА ИМА ПЪРВИ ПЪТ. ЕТО ЕДИН СЪС СЧУПЕНА ОС - СЛЕД МАЛКО АКО ИЗЛЕЗЕ СПОЛУЧЛИВА СМЯНАТА - ЩЕ ТИ ГО СНИМАМ ГОТОВ.
Изображение
Изображение
ЕТО ГО В ЗАВЪРШЕН ВИД, РАБОТЕЩ. СТРЕЛКИТЕ НА СА ОРИГИНАЛНИ НО ПЪК МЕСЛЯ ЧЕ МУ ОТИВАТ - КРАСАВЧИК :lol:
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Wostok 2603

Мнение от rosen_er » 25 апр 2012 06:03

Браво,аз не съм готов още за това.Нямам и хубав инструмент.Запалих се преди 7-8 месеца пък нямам и коѝ да ми покаже на живо това -онова.И не на последно място,имам един дребосък на 3г ,коѝто като ме види да взема часовник в ръка и почва и тя "ремонт" :D :D .Даже си има 10-12 неѝни и ги реди ,чисти-каквото види.

мitakaaa
Специалист
Reactions:
Мнения: 866
Регистриран: 03 фев 2012 23:01

Re: Wostok 2603

Мнение от мitakaaa » 25 апр 2012 12:09

rosen_er написа:Браво,аз не съм готов още за това.Нямам и хубав инструмент.Запалих се преди 7-8 месеца пък нямам и коѝ да ми покаже на живо това -онова.И не на последно място,имам един дребосък на 3г ,коѝто като ме види да взема часовник в ръка и почва и тя "ремонт" :D :D .Даже си има 10-12 неѝни и ги реди ,чисти-каквото види.
И АЗ В НАЧАЛОТО ХОДИХ ПРИ ЧАСОВНИКАР ДА МИ ПРАВИ ЧАСОВНИЦИТЕ И СТОЯХ ВСЕ ПРИ НЕГО ДА ГЛЕДАМ. А ТОЙ ДОКАТО РАБОТИ - МИ ГОВОРИ -КОЕ КАК СЕ ПРАВИ. ЗА НЯКОЛКО МЕСЕЦА ВСИЧКО МИ БЕШЕ В ГЛАВАТА КАТО В КОМПЮТЪР. В ЕДИН МОМЕНТ ПРОСТО СЕДНАХ И ЗАПОЧНАХ ДА РАБОТЯ ТАКА КАТО ЧЕ ЛИ ВИНАГИ СЪМ ГО ПРАВИЛ. НО НАИСТИНА ИМА НЕЩА КОИТО ТРЯБВА ДА ТИ БЪДАТ КАЗАНИ И ПОКАЗАНИ . НА СЛУКА НЕ СТАВА - ТОВА НЕ Е РИБАРЛЪК. ИМА СИ НАЧИНИ , ПОСЛЕДОВАТЕЛНОСТ И НАЙ ВЕЧЕ ЗА ВСЯКА ОПЕРАЦИЯ - КОНКРЕТЕН ИНСТРУМЕНТ. ИНСТРУМЕНТА Е ПОЛОВИНАТА МАЙСТОРЛЪК.
С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ТИ ПОМОГНАЛ ПОНЕ С ИНФОРМАЦИЯ.

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Wostok 2603

Мнение от rosen_er » 27 яну 2013 13:51

rosen_er написа:Еѝ,как можах да забравя :D ПЪРВИЯТ ми часовник-подарък от баща ми за започване на първи клас.
Изображение
Една нощ стъклото паднало докато спя и стрелките се бяха изкривили.Оправиха ги ,но без светомаса и вече не беше същото.Като си помисля,че съм го гледал в тъмното с часове докато заспя.Маѝ е 2602.Ега ти колко време мина от тогава :( Сега почива със счупен баланс.
Ето го вече работещият и с нови оригинални стрелки(благодарности на Митака за стрелките) моят, първи Восток :
Изображение

Изображение
Набор ми е . Баща ми го купил за бебето :shock: при наградна екскурзия късната есен на 1964г от Ленинград.Ето от къде идва слабостта ми към Восток.

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”