Руски спрямо швейцарски...

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Руски спрямо швейцарски...

Мнение от Pavlin » 23 ное 2013 12:23

Моето мнение:
Руските са евтини, швейцарските за авторитет :)

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Руски спрямо швейцарски...

Мнение от DHM » 23 ное 2013 12:36

На лични ще ти изпратя списък на няколко евтини руски от твоите :D Не се притеснявай!!! Малко са :) Ще се поберат в една червеникаво-кафява дървена кутия с месингов обков, че и място ще хартиса :D
.

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Руски спрямо швейцарски...

Мнение от beria » 23 ное 2013 16:50

"...един мъж,обича по един начин жена си,а по съвсем друг начин любовницата си :wink: Който има ,знае кое е по сладко.Аз съм женен за японка :lol:... "

На някои мъже не им стига една жена и цял живот прескачат на други, а на някои цял живот не им стига да обичат една жена. Същото е и при часовниците:)
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6240
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Руски спрямо швейцарски...

Мнение от atanweb » 23 ное 2013 18:22

beria написа:"...един мъж,обича по един начин жена си,а по съвсем друг начин любовницата си :wink: Който има ,знае кое е по сладко.Аз съм женен за японка :lol:... "

На някои мъже не им стига една жена и цял живот прескачат на други, а на някои цял живот не им стига да обичат една жена. Същото е и при часовниците:)
Макар, че на няколко пъти исках да отговоря в тази тема все не ми достигаше яснота как да го представя моето мнение. beria описа нашите страсти в два реда. n_thumbsup

Харесвам повече руските часовници защото за мен хората които са ги направили са ми по симпатични, по близки по бит и култура и ги разбирам повече от западните народи.
Хората които носят швейцарци са прекалено доверчиви, и зависят от чуждото мнение което им казва, че трябва да са на гребена на вълната с часовник който носят другите хора които са на гребена на вълната. Но всъщност какво значение има какъв часовник носиш и в крайна сметка това е суета и нищо друго.
Хората които носят руски се интересуват от собственото си удовлетворение и стремеж да имат измервателен уред за време, като има достатъчно голям избор за официални събития, така и за екстремни. Крайният резултат е да знаеш кога ти свършва работното време и да се прибереш. Ако пък нещо се случи с часовника то няма мого да ти пука то той ще бъде заменен или поправен защото зад него стоят няколкото хиперпродуктивни заводи. Все пак това е измервателен уред който е напълно заменим и това е мисленето на руските народи.

п.п. В следващите нива в класацията ми са
Китайските - бих носил (и нося понякога) здрав съвременен стоманен корпус със сапфир.
Японски
Нещо американско или друго
Накрая с най-голяма неприязън бих избрал швейцарски, та ако изборът ми е швейцарски или нищо предполагам, че нищо ще бъде по вероятният отговор.
Хората се променят, но мисленето ми сега е такова. Признавам, че на външен вид са хубави, но не харесвам превъзходството за което те претендират и когато това е заложено с надписа swiss made всичко друго за мен е без значение.

Дано не обидя някой все пак темата е да изказваме мненията са. А вашите мнения много ми харесаха до сега. Във всяко едно от тях има истина.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”