За нашият приятел и форумен учител- Невен Бекриев

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
simonb
Напреднал
Reactions:
Мнения: 123
Регистриран: 20 яну 2012 21:51
Местоположение: Варна

Re: За нашият приятел и форумен учител- Невен Бекриев

Мнение от simonb » 18 фев 2015 21:47

Хиляди благодарности и здраве и от мен. :) Разви ми капака на Панерая без да надраска нищо и оправи проблема за секунди. :b Дано не счупя пак нещо (за последният проблем със спиралата е виновна жената, че ме кара да тупам завивките), че ме е срам вече.. :redface

h.painkov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 115
Регистриран: 01 май 2014 19:52
Местоположение: Пловдив

Re: За нашият приятел и форумен учител- Невен Бекриев

Мнение от h.painkov » 26 фев 2015 23:21

Дълбока признателност пред таланта на Г-н Бекриев.Впечатлен съм от това,което показва и лично притежавам съживен от него часовник,а на всичкото отгоре работи безупречно старият сахатник.Радвам се,че в тази тема мога да изкажа публично впечатленията и благодарностите си към него.Жив и здрав бъди!
Благодаря!

Torro
Напреднал
Reactions:
Мнения: 363
Регистриран: 07 окт 2012 16:06
Местоположение: гр. София

Re: За нашият приятел и форумен учител- Невен Бекриев

Мнение от Torro » 19 мар 2016 12:19

Отново искам да изкажа благодарностите си и изключителната признателност на колегата Невен Бекриев от гр.Варна! Той ми помогна в осъществяването на един проект, но още не съм удовлетворен от постигнатия резултат и за това не съм се похвалил. Ха, ха причината за неудовлетвореността не е в Невен, а в мен самия. Иначе Невен е уникален човек и с невероятни сръчни ръце!

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”