Интересни часовници от аукциони.

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от cerasimi » 05 яну 2014 11:59

rosen_er написа:Да ,все едно е от Школьные Ракета :) В каталога на кварцовите Ракети има два подобни,но със съвсем различни цифери (а и секундните стрелки са с "триъгълник" на върха).
https://plus.google.com/photos/11309823 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
Капкан не получи ли една такава от sheretudis?
Този модел е от следващия каталог:

https://picasaweb.google.com/1130982390 ... 4834794994" onclick="window.open(this.href);return false;

Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Prisadov » 05 яну 2014 22:41

Pavlin написа:Само с "много рядък модел" не става. Трябва да каже защо струва толкова пари. Заради такива пишман печалбари, нищо не може да се купи вече.

О аз не казвам че е нещо мога рядко или подобно просто е нещо което не излиза всеки ден а аз харесвам дайвърчетата :)

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от cerasimi » 05 яну 2014 22:57

Prisadov написа:
Pavlin написа:Само с "много рядък модел" не става. Трябва да каже защо струва толкова пари. Заради такива пишман печалбари, нищо не може да се купи вече.

О аз не казвам че е нещо мога рядко или подобно просто е нещо което не излиза всеки ден а аз харесвам дайвърчетата :)
Но това въобще не е дайвър.Нали виждаш тенекиения капак, който се крепи на четири винта.Не смяташ , че това е дайвър , нали. icon_crazy Това, че има няколко модела електронни Ракети, които много наподобяват един наистина заслужаващ вниманието модел- Ракета Амфибия, нищо не значи , освен уловка за ......

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от DHM » 05 яну 2014 23:19

Колегата визира стила на часовника, предполагам :) а не характеристиките му :wink: То и на Амфибията пише 200м на капака, но съм повече от скепричен :mrgreen: А колкото до четирите болтчета, и капака на Джи Шока е с четири болтчета.....
.

Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Prisadov » 06 яну 2014 03:01

да аз по скоро стила на часовника.....за онези времена дайвърите са били часовници с който да си измиеш ръцете.....максимум да влезнеш под душа......не като днешните часовници с който да влизаш на 200м - 300м - 500м реални метра под водата.....всичко е въпрос на визия....на това което ти харесва на теб :) не го казвам с лоши чуства или да обидя някой......красиво е часовничето и ми харесва просто това е пуснах го тук защото аз нямам намерения да го купя а ако някой го хареса поне той да го вземе....все пак е хубаво красивите неща да остават във форума :)

Поздрави.....

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от beria » 07 яну 2014 10:31

Seikosha написа:Ми нищо! Една шибана каса,стандартен(непоказан) механизъм и да не говорим,че и цифера е новодел. Въобще с този съгражданин,веднъж контактувах само и завалията ми стана ясен защо за повече от две години е продал само 30 часовника. Всеки башка луд,а някои в повече.

То като му видиш и цените и критериите за 'запазен' - http://auction.bg/item.php?id=954292" onclick="window.open(this.href);return false;, май става за друга тема :)
Изображение

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от plamenhar » 07 яну 2014 13:47

То,човека искал да каже,че е запазен в смисъл,че е наличен. :mrgreen:
Много се чудя на някои "колеги"-искат немислими суми,стоят им с години.
Предлагаш им цена- не лоша за тях и не щат.
То не,че моите се продават,ама не им искам майка си и баща си.
Освен това са профилактирани,почистени.Изобщо съм си поиграл.
Абе разни хора...

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от kapkan » 07 яну 2014 14:42

Да,от три години се пазарим за един часовник с един в аукциона :) забавлявам се

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от rosen_er » 07 яну 2014 14:54

Няма ли да е по-интересно ,ако подновяването на обявите ,не може да се случва на същата цена :) Така ще се пораздвижи търговията според мен.

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от beria » 07 яну 2014 15:06

Добра идея, ама ще я дигнат/свалят с левче и то пак същото.
Ако се направи ограничение +-10% минимум тогава ще е по-добре.
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от rosen_er » 07 яну 2014 15:08

Имах в предвид само "надолу" :wink: .А не мога да разбера такива наддавания например:
http://auction.bg/item.php?id=1585349" onclick="window.open(this.href);return false; n_sad

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от cerasimi » 07 яну 2014 16:28

Хайде на маслините!!!! Да видим сега кой е скътал парици след празниците :b

http://www.ebay.co.uk/itm/EXTREMELY-RAR ... 503wt_1399" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от beria » 07 яну 2014 16:38

rosen_er написа:Имах в предвид само "надолу" :wink: .А не мога да разбера такива наддавания например:
http://auction.bg/item.php?id=1585349" onclick="window.open(this.href);return false; n_sad

те тея пред Александър Невски вървят по 200-220 лв за пред туристите, тука даже без пари го дават :)
Или е нагласено или е некой връл фен на фюрера дето нищо не разбира.
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от rosen_er » 07 яну 2014 16:43

Този е онзи със счупеното стъкло,но сега са му го свалили :lol: Сериозно-има ли стъкло този часовник?Вижда му се ремонтоара ,все едно чуе циферблатът му е по-тесен отколкото трябва,или не му е поставено стъклото.
Последна промяна 1 на rosen_er, променена общо 7 пъти

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от plamenhar » 07 яну 2014 16:44

cerasimi написа:Хайде на маслините!!!! Да видим сега кой е скътал парици след празниците :b

http://www.ebay.co.uk/itm/EXTREMELY-RAR ... 503wt_1399" onclick="window.open(this.href);return false;
Ех,Цецо,що не ми се обади преди да пуснеш един от твоите Полет 2200 да се разберем. :mrgreen:

Отскоро трябва да е излязал.Редовно проверявам.
Ама толкоз парици няма как да съм скътал.
Сурваках,сурваках,ама сумата която събрах е много по малка отколкото раздадох. lol2
Най много шипинга мога да си позволя. n_sad
Поне ще си оплакна очите.
Амчи то в Армения ще е,къде другаде.
Подпитвам аз моя зет арменец някой друг часовник дали са скътали,ама не ме огрява. n_sad

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”