Мнение за смарт часовник за кръвно пулс ...

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Мнение за смарт часовник за кръвно пулс ...

Мнение от stepona555 » 11 фев 2024 17:56

Здравейте.
Ако някой има лични впечатления от подобно устройство ще се радвам да ги сподели .
Понеже има голямо разнообразие ще сложа малко филтри , да стесня малко кръга на търсене.
Като марки не ме интересуват Ейпъл и Самсунг , лични причини .
Търся поради здравословни причини , ще се ползва основно за разходки по плажа , поради това отпадат Гармин и Суунто , имам няколко .
Не ме вълнува дали е пластмаса или метал , ще го ползвам като медицинско средство , Алпина и Тисо ги исключвам поради цената.
Пробвах гривната на жената Xiaomi с това се изчерпват моите наблюдения , доста отрицателни за разлика от телефоните които са доста прилични .
Това е , дано някой е в час , и да сте здрави , за да не ви трябват такива джаджи
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнение за смарт часовник за кръвно пулс ...

Мнение от stepona555 » 22 фев 2024 20:35

Темата има леко развитие днес си купих , до края на другата седмица се надявам да дойде.
Withings Steel HR Sport
За 35 евро с включени траспортни разходи е прилична цена , след теста като установя кое как работи , и дали работи ще му полирам стъклото и ще го дам на жената , тя наистина прави над 10000 крачки на ден .
Марката е френска и понеже участва Нокиа има шанс да е нещо смислено.
Лошото е че пак започнах да зяпам сайтове със кръгли неща със стъкло и стрелки да видим как ще свърши това , фамилията ме заплаши че като се гътна ще разпродадат всичко по едно евро , затова съм изпаднал в раздвоение на личността.
Това е засега , умната и си пийте хапчетата
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнение за смарт часовник за кръвно пулс ...

Мнение от atanweb » 23 фев 2024 16:42

Прави и ти по 10 000 крачки (за теб и 4000 са добре) и няма да се притесняваш от заплахи и разпродажби. Ако си послушен може да получаваш стрелконосещи предмети на рождени дни и светли празници. И вземай механики, че ще ги профилактираш веднъж на 10 години. С отстъпка при мен.
Хайде.. да 'илядиш!
По темата. Имам една смарт гривна дето съм я пробвал два пъти. Страшно удобна не се усеща въобще на ръката, но това е и причината да не ползвам този предмет. Все едно съм излязъл без часовник., апропо без гащи.
А и да гледам все батерията на колко процента е.. някак ставам зависим.
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”