Спортивные

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
morqk
Reactions:
Мнения: 31
Регистриран: 21 мар 2012 23:34

Спортивные

Мнение от morqk » 07 апр 2012 14:29

Вчера за мое голямо щастие и късмет ми попадна един часовник Спортивные много му се радвам но са съжаление не е в добро състояние. Циферблатата е почерняла но всичките надписи са на местата си освен това има само минутна стрелка корпуса е износен на приемливо ниво за тези години.За голямо съжаление не работи и механизма и като го клатя вътре нещо се удря.При първа възможност ще го водя на часовникар ако не напълно искам поне визуално да го възстановя.Чакам съвети и предложения за части, за часовникари и съвети за модела.Скоро време ще кача и снимки.Благодаря за вниманието.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Спортивные

Мнение от Pavlin » 07 апр 2012 14:33

Зависи в какво състояние е и колко си дал за него. Качи снимки да го видим. Може да се окаже че ако има доста неща за подмяна, по добре да потърсиш друг, а този да си оставиш за части.

morqk
Reactions:
Мнения: 31
Регистриран: 21 мар 2012 23:34

Re: Спортивные

Мнение от morqk » 07 апр 2012 16:19

Благодаря за съвета.За часовника нищо не съм дал бях разпитал един братовчед за стари руски часовници и ми донесе няколко Востока и гледам между тях Спортивные :D Зарадвах се като дете с нова играчка :D Фотоапарата ми се развали иначе щях да кача и снимки.Така е при руските часовници не знаеш от къде какво ще изскочи това част от тръпката част от играта. :)

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Спортивные

Мнение от kapkan » 07 апр 2012 16:25

Мисля,че имам два пръснати,все нещо ще се отбере

Потребителски аватар
clockwiser
Специалист
Reactions:
Мнения: 515
Регистриран: 25 яну 2012 00:17

Re: Спортивные

Мнение от clockwiser » 08 апр 2012 12:32

Съветвам те преди да докосваш цифера и стрелките да го прекараш над Гайгера... Някои са като мини-АЕЦ. Други са "чисти"...

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”