"Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
blight
Напреднал
Reactions:
Мнения: 240
Регистриран: 17 окт 2013 17:48

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от blight » 10 мар 2016 13:47

http://olx.bg/ad/chasovnik-raketa-ID5Gq ... 53b6064b1a" onclick="window.open(this.href);return false;
Не е от аукцион, но...
"70 години"
Майсторът се е провалил повече пъти, отколкото начинаещия е опитал.

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от kapkan » 11 мар 2016 19:22

"СЛАВА ЗВЪНЕС" = Топи :lol:
http://auction.bg/A2735544-%D0%A1%D0%9B ... 0%97%D0%A6" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от stonedead » 11 мар 2016 22:43

kapkan написа:"СЛАВА ЗВЪНЕС" = Топи :lol:
http://auction.bg/A2735544-%D0%A1%D0%9B ... 0%97%D0%A6" onclick="window.open(this.href);return false;
Глухоням е.

Ice eyes
Напреднал
Reactions:
Мнения: 102
Регистриран: 19 дек 2013 21:40

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от Ice eyes » 12 мар 2016 14:09

stonedead:
Глухоням е.


Посипвам си главата с пепел.Доста съм се смял на неграмотните му обяви,а е имало причина.Както казват Евангелието и Александър Дюма -баща:"Не съди прибързано".

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от atanweb » 12 мар 2016 21:45

Как глухоням? Та аз съм говорил с него по телефона. Вярно говори със затруднение, но се разбрахме напълно.
Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от Seikosha » 12 мар 2016 21:51

Не е глухоням. Има заболяване,но умът му си е читав поне за това с което се занимава.Иначе няма как да има този рейтинг. Последно си писах миналата седмица с него и беше в чужбина,то няма и от къде от БГ да му дойдат тези работи дето бълва постоянно. Не е лошо момчето.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от stonedead » 12 мар 2016 23:22

Не смятам да коментирам лични подробности за него. Нито по какъв начин разговаря по телефона. Мой роднина се познава с него от 25 години. Просто човека има известна положителна промяна от тогава.
Има различни степени на увреждания, не всеки е 100 процента глух и ням както асоциативно навява думата, има много такива хора към Съюза на глухите.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от Seikosha » 13 мар 2016 00:07

Наистина е най-малкото нерезонно да се обсъждат личностни здравословни проблеми на някой,пък било и където и да се подвизава той. Обаче след категоричен пост - "Глухоням е" е хубаво преди да пишеш,да си наясно с това което пишеш. А то е ,че глухонемите се раждат такива,причините няма да разисквам сега и няма как такива хора в един момент да се "подобрят" Има и случаи,при които се получава след голям стрес ,или травма,първото и второто.
Намаления слух,не пречи на изказа,еле пък на писането. Аз съм със само 18% в момента слух,но не мисля ,че това ми се отразява на другите функции.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от stonedead » 13 мар 2016 02:10

Е сега това ли ще дискутираме, пречи, не пречи, дали или да. Винаги има някой с карез да спори до цвят, дали нож или вилица или нож с вилица, и точно това не може да го бъде.
Аз лично се снишавам за това какво съм написал, защото е прекалено личностно, пък и тематично се разминава с този форум. Просто ми писна да чета умувания и насмешки по нечий адрес, хайде така да го кажа, но без ирония.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от Seikosha » 13 мар 2016 02:54

Имаш късмет ,че в момента съм в добро настроение.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

kova4ev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 03 фев 2013 23:36
Контакти:

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от kova4ev » 13 мар 2016 20:15

Запознах се с Топи на някаква пловдивска сбирка, често купувам от него и съм с най-добри впечатления.
А ненужната дискусия се развива, защото неграмотността се оправдава с еди-кво си. Мишо си го е казал съвсем точно: "Намаления слух,не пречи на изказа,еле пък на писането." Може да е глух, но не е сляп - да си инсталира един спел-чек, баси.
"Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект"-Т.П.
http://www.nikolakovachev.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от Pavlin » 13 мар 2016 20:22

Когато човек се запознае с подробности и омеква, но не може да се отрече че е пълно с неграмотници.

blight
Напреднал
Reactions:
Мнения: 240
Регистриран: 17 окт 2013 17:48

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от blight » 18 мар 2016 13:20

Предупреждение за потребител "textury" от аукцион - изпраща тарикатски "поправени" часовници. Става дума за ракетата която съм сложил за продажба (дефекта е отстранен от мен), но - продава часовник с "профилактиран" "готов за носене" в описанието. Взимам го вечерта, на другата сутрин виждам че е избързал с 5 минути. Отварям го - реглажната стрелка на минимум и избързва, по обръча на баланса има капки каноконлит да го утежнят. Непоправимо без смяна на баланс.
Майсторът се е провалил повече пъти, отколкото начинаещия е опитал.

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от the collector » 18 мар 2016 13:30

Шибвай му негатив-той вече има четири такива. Аз го бях загрял, но ви, квича, рева на аукциона и те го изтриха. Ако спечелите нещо от него и цената не го устройва, не Ви изпраща предмета.
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

blight
Напреднал
Reactions:
Мнения: 240
Регистриран: 17 окт 2013 17:48

Re: "Бисери", Ментаци и "Пази се" от аукциони

Мнение от blight » 18 мар 2016 13:34

Знам, затова са другите 4. Рева ми че не съм взел часовника за 4 лв. 5 дни (понеже от бликия офис на Еконт са мързели и не ме уведомяват), рева че "неговия часовникар бил доверен човек, това е невъзможно", рева защо съм го взел като съм видял каноконлита - ами аз не мога да го отворя и разглобя пред Еконт. Друг е въпроса че да платя пратка в две посоки 6.60 за пратка която струва 7.40 е абсурд.
Майсторът се е провалил повече пъти, отколкото начинаещия е опитал.

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”