Странно?!

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
Стрелката
Reactions:
Мнения: 22
Регистриран: 07 яну 2016 12:37

Странно?!

Мнение от Стрелката » 08 яну 2016 10:53

Здравейте и от мен. Вашият форум възобнови любовта ми към руските/съветски/ часовници.Та реших да зарадвам първо жената/оказа се недобра идея-не и хареса, а бе женска работа/.Заря 17к.,позлатена,10 микрона. Сверих го-малко трудно тръгна след това, потупнах , посръчках го и така. След 24 часа беше изостанал 5 мин., след още 12 часа обаче нямаше изоставане- продължаваше с 5 мин. назад да се движи. Стори ми се странна тази работа. Довечера ще видя след 48 часа работа, какво е положението. Към механизми и устройство са пълен дилетант/надявам се да се ограмотя скоро/,иначе от 7 годишен съм с часовник на ръката.
Изображение
Това е часовника.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Странно?!

Мнение от Pavlin » 08 яну 2016 14:02

Здравей и добре дошъл! Механизмите не са много, ако имаш тръпка към часовниците и си схватлив бързо ще научиш по важните неща.
Зарята е много запазена!

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Странно?!

Мнение от varban » 08 яну 2016 14:44

Вътре е калибър 2009 с някоя буква или цифра отзад, ама каква баш, може само да се гадае :)

За странното - нищо странно няма, по-скоро е закономерно. Часовникът не работи добре без смазка и мръсен, а можеш да бъдеш сигурен, че е така.
Съгласен съм с Павлин, че кака Зорка лови око, ама няма да го повтарям:

http://musicaplays.ru/m-p-songs/vladimi ... a-mandarin" onclick="window.open(this.href);return false;

И от мен добре дошъл!

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”