Часовникар в София

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
thewolf301
Reactions:

Часовникар в София

Мнение от thewolf301 » 15 мар 2018 16:27

Здравейте, на 17 години съм и неотдавна започнах да се занимавам с часовници и все още не съм много запознат. Въпросът ми е дали в София има часовникар, при който мога да ходя и да се уча, понеже ми е доста интересно, а не мисля че сам ще успея. Благодаря предварително!

mulniq
Специалист
Reactions:
Мнения: 648
Регистриран: 27 сеп 2015 20:29

Re: Часовникар в София

Мнение от mulniq » 15 мар 2018 16:34

Аз също съм на 17 и от опит ти казвам, че часовникарите нищо няма да ти кажат! Ако имаш някакви въпроси пиши тук!

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3009
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Часовникар в София

Мнение от stepona555 » 15 мар 2018 17:06

Aз съм на няколко по 17 и малко отгоре и съвсем сериозно ти казвам че в София има часовникари от които е по добре да не се учиш .
За последните няколко години съм ползвал услугите на поне 4 от известните и доста хвалени на едно друго място и не мога да кажа за нито един от тях че бих отишъл отново без да направя компромис със себе си.
Купуваш си лупа и отвертки , после малко будилници и счупени руски от Малашевци , на кило .
Разглобяваш чистиш , смазваш сглобяваш и ако тръгне , се хвалиш тук , ако не питаш ,ама след като си минал през гугъла.
Ако ти се чете предварително , ето свали си това
https://drive.google.com/file/d/0B0dAno ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;
И се надяваме скоро да показваш тук какво си майсторил
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”