Seiko Kinetic Titanium

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
Nemiroff
Reactions:
Мнения: 8
Регистриран: 16 мар 2018 16:24

Seiko Kinetic Titanium

Мнение от Nemiroff » 16 мар 2018 16:33

Здравейте.Нов съм във форума и сега започвам с четенето.Сравнително Бос съм на тема часовници,да не кажа направо невежа...Имам един часовник за продажба-Seiko Kinetic Titanium,в почти отлично състояние.Въпросът ми е-каква му е пазарната стойност.За мене е малък,синът не ще да го носи и само събира прах в шкафа...Търся вашият съвет преди да го пусна в раздела за продажба.Благодаря на всички отговорили предварително...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Seiko Kinetic Titanium

Мнение от stepona555 » 16 мар 2018 19:36

Трябва да уточните дали сте му сменяли кондензатора (акумулатора ) и кога.
Ако е сменян и след това не е носен , си е пак за смяна. Може да качите снимка след като е носен час два какво показва индикатора на резерва (натискате бутона )
За колко см китка става веригата понеже е специална и не е лесно да се смени с друга.Моята китка например е 21 и ако Вашата верига е 17 , се изправям пред мисията невъзможна да намеря допълнителни звена.
Сега малко лоши новини , външното състояние е далеч от отлично даже за мен дето не се заглеждам , доста е надран , а според специалистите титан не се полира или е много по трудно от стоманата.

В залива тоя модел в по добро външно състояние се продават реално средно по 30 евро.
Успех и късмет

П.П.
Обикновенно по форумите човек се представя по някакъв начин и след това започва да търси информация , и какво означава червения цвят който сте си избрали за ника
Изображение

kostabo
Напреднал
Reactions:
Мнения: 361
Регистриран: 29 дек 2016 17:50
Местоположение: Кюстендил

Re: Seiko Kinetic Titanium

Мнение от kostabo » 16 мар 2018 20:33

Всъщност, часовникът отдавна е пуснат за продажба и то на доста места...
Тука е така...

Nemiroff
Reactions:
Мнения: 8
Регистриран: 16 мар 2018 16:24

Re: Seiko Kinetic Titanium

Мнение от Nemiroff » 17 мар 2018 09:21

Наистина съм го обявил на доста места,но както казах съм "Гол и Бос" на тема часовници...Та ме навежда на мисълта,че съм поставил много висока или нереална цена...Не съм му сменял нищо по часовника...На снимките изглежда зле,но всъщност не в чак толкова лошо състояние.
Червения цвят на ника ми не знам как се появи,не съм целял нищо с него,просто попълних формата за регистрация...

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Seiko Kinetic Titanium

Мнение от atanweb » 17 мар 2018 10:53

След като потребителят направи повече от три мнения вече няма да е в група новорегистрирани, тогава и червеният цвят на никнеймът ще стане обичайният тъмен.
Часовникът е хубав и с хубаво описание и снимки ще се постигне максимална цена при търг в ибей или друг голям аукцион който завършва например в неделя вечер.
Добре дошъл на новият потребител. Ако има и други въпроси освен продажба ще се радваме да бъдем заедно в тази малка наша общност.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Seiko Kinetic Titanium

Мнение от stepona555 » 17 мар 2018 11:43

Съжалявам не знаех , за оцветяването на новодошлите , не е лоша идея , особено избора на цвета , навежда ме на мисли за един вечен новобранец оцветен в червено .
След офтопика , цитирах на колегата цената на продадени е бея.Ако се съмнява в оценката на милиони потребители на платформата , има и български такива , пускате го от 1 лев в някой от базари или акциони и кой колкото даде .
В някои форуми съветват продавачите , ако не продадат до месец стоката си да правят 10 до 30 % намаление на всяко месечно обновяване , или да сменят мястото където са я обявили.
Весели почивни дни и късмет на колегата с продажбата
Изображение

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”