Поздрав за zarinni !

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Отговори
Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1376
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Поздрав за zarinni !

Мнение от omegaqq » 04 яну 2012 22:45

Изображение

Изображение

Я как убаво се качват снимки. Ако беше мааааалко по-лесно форума цена нямаше да има :lol:

Plato
Reactions:
Мнения: 6
Регистриран: 08 яну 2012 21:44
Местоположение: C xxxx CA

Re: Поздрав за zarinni !

Мнение от Plato » 09 яну 2012 20:14

Изображение

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Поздрав за zarinni !

Мнение от storyteller » 30 яну 2012 18:38

Купих си Ориент преди няколко дни. Досега не бях имал Ориент, минах от руски направо на швейцарски и после обратно на руски :D , но преди месец се сдобих с тежък Ориент дайвър. Часовникът никак не е лош, но не е моят стил и като минавах случайно покрай ъгъла на Витошка и Патриарха, видях на витрината това за сто и няколко лева.


Изображение

Изображение

Изображение

Може би е толкова евтин заради малкия размер - 36мм. Много ми хареса, защото е именно часовник - човек го носи на ръката си и го поглежда, когато иска да разбере колко е часа, а през останалото време го забравя. Точен и спокоен часовник.

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1376
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Поздрав за zarinni !

Мнение от omegaqq » 30 яну 2012 20:29

Много си прав! Тоя тип Ориент са часовници с които лесно се свиква поради малкото им тегло и приятния размер. А след това остава само удоволствието от носенето и безпроблемната и точна работа на механизма. Допълнителна екстра се явява и добрата водоустойчивост на часовника. Независимо, че на него пише само WR, понася доста по-големо водно налягане. Този, който нося аз съм го къпал в 2m. басейн и не е имал проблеми. А за автоматичното навиване могат да се кажат само добри неща. При редовна профилактика и носене по 3-4 часа на ден, автомата осигурява необходимия резерв на прижината за безпроблемна работа на часовника, а работата на часовника може да продължи дълги, дълги години. И всичко това получавате почти без пари! Е как човек да не си купи Orient!

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”