Какво разбирате под "колекция"?

Има какво да се види
Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Какво разбирате под "колекция"?

Мнение от Seikosha » 18 сеп 2013 01:11

Точно това е! При нас не е само колекционерство,поне при мен не е така,а виждам и при други хора същото,ние сме реаниматори и това е съпричастност към това "Божествено" създание,тая магия на тези тиктакащи сладурчета,различни и еднакви по своята същност,чакащи някой да ги върне в света на живите,да излекува раните им,да ги облече в нова премяна,да грейнат,да ни радват,а хората около нас да се радват на нашата радост.Чудесно е.Това си е едно страхотно приключение.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Какво разбирате под "колекция"?

Мнение от DHM » 18 сеп 2013 09:03

:bravo :thumbup: :clap:
.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Какво разбирате под "колекция"?

Мнение от varban » 18 сеп 2013 10:28

dreadx написа:Не, ти колекционираш своите трудове и своите нАучни постижения.
За нАуката - аз съм инжинерин човек, ква ти наука :)
А за трудовете е вярно. Ако взема да колекционирам това, което правя на работа, ще ме вкарат в затвора. А виж часовници - може :)
dreadx написа: Дали ще се носят няма значение.
Абе как да ти кажа :) Малко има :) Аз даже 24ракетата отвреме навреме я носех... а! май е време да и стисна карамфила профилактично - вече имам непипнат 2609, със заводски настройки:

Изображение
dreadx написа: Важни са опитът и уменията, които си придобил покрай тези часовници.
За мен са важни, щом вече три месеца човъркам часовници по двайсетина часа седмично... ама за другите - не. Един-двама от моите познати/приятели гледат позитивно на новата ми болест, другите или се чудят, или ми препоръчват психиатър :)

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Какво разбирате под "колекция"?

Мнение от beria » 18 сеп 2013 10:40

За мен са важни, щом вече три месеца човъркам часовници по двайсетина часа седмично... ама за другите - не. Един-двама от моите познати/приятели гледат позитивно на новата ми болест, другите или се чудят, или ми препоръчват психиатър :)[/quote]


То май при всички е така - ако продължавам ше ме гони жената май :)
Може би трябва да сформираме една група за взаимопомощ на тема 'как да се спреме' или поне да намалим темпото (време и пари):lol:
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Какво разбирате под "колекция"?

Мнение от DHM » 18 сеп 2013 12:16

Има и друг вариант Искрене :wink: Просто да дадем достатъчно време на половинките си, за да свикнат с хобито ни и да започнат да го приемат като нещо естествено и нормално :D :lol: lol2
.

Отговори

Върни се в “Форумни колекции ----- User collections”