Часовниците на Кръстев

Има какво да се види
Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от varban » 20 окт 2013 21:20

Ба... аз вместо да превеждам, припасвам един пластмасов пръстен, та да вкарам една 2414 в корпус à la Seiko.
Работното име на проекта е "Славa на Сeйко" :)

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 21:23

varban, за лаици, като мен предполагам? :>

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 21:26

1. за мерудията - написал съм нещо за личното мнение и преценката на другите :wink:
2. за грижите :) - не мога и да имам :thumbup: особено от такива като теб :wink:
3. за БЕЛ......двойката ти е не само по него, приятелю и опитите ти за оригиналничене в този форум едва ли ще го прикрият.....
Сполай ти :thumbup:
.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от varban » 20 окт 2013 21:29

ivankrystev написа:varban, за лаици, като мен предполагам? :>
Не, за мен :)
Освен ако не го хареса синковеца.

Нямам свестен корпус на Слава, пък се утаи един от шанхайско Сейко... що да стои корпус без машина и машина без корпус :)

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 21:31

Мда... Разкрит съм!?

Успех ми, успех и на вас...

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 21:49

Ако е възможно Администратора или някой от Модераторите да ме премести в офтопика. Без да искам се почувствах за нея секция/форум.

С "батките" и сополивия Ситизън, няма как да се меря, благодарско за разбирането.

Поздрави!

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 21:59

Тук не си мерим нищо, приятелю!!! Ако си останал с такова впечатление, жалко за теб! Казвал съм го преди....ще го кажа и пак!!! Ние, не делим хората за разлика от други форуми и тук всеки е добре дошъл n_thumbsup Но да не забравяме, че всеки ляга на каквото сам си постеле....Прибързаните оценки и мнения не са донесли на никого нищо приятно като отношение, а подобни "провокации" и експерименти определено не вещаят добро отношение! Тръгна добре с идеята за Полета и получи добро отношение и дружеска подкрепа! Видя, че хора, които дори не са те виждали на снимка се отзоваха!!! И то мъжки и колегиално!!! Но с това......ти си знаеш....аз не съм нито даскал, нито съдник....
.

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 22:31

За какво дъвчеш полет-а та полет-а? Какви прибързани оценки, какви мнения, какви 5лв. те гонят амиго?

Хайде последно сега за Полет-а, че да не ми го натякваш още 10 години. Взех цифер и съм благодарен не шерко, секоша ми стъкми каса, казах ти защo и поради какви причини не съм я взел, на него също. Или трябва да публикувам съобщението адресирано до теб, че да видят и другите за какво иде реч... Понеже все още съм на мнение, че се натягаш на някой и за нещо.

Забравих да ти кажа, че съм си взел Полет, пак ще ти кажа = взех си Полет и го натъкмих при часовникар и тези дни смятах да пусна тема и за него, но предвид тази тема сякаш клоня към отказване.

Та бакто, какъв ти е проблема на теб с моя полет? Като не си даскал и съдник, хайде не се занимавай с мен, мненията ми темите ми. Започна да става банално/отегчително и нежелано. От другата тема и над 130 гледания в тази, само ти ме дъвчеш за онзи полет. Проблем ли имаш с/в това, болно ли ти е за нещо? Защо на лично съобщение ми се обясняваш, като недоклатена, а тук се правиш на отворен батко? Или след този ми пост/отговор ще ми обясняваш, как не съм вдявал от хумор - както го првиш всеки път, когато те засека "публично".

Наистина, замисли се... Аз нямам претенцията за/на нищо отгоре. Идвам и питам, вече и споделих първия си чаосвник, но ти амиго/колега/батко и каквото там, ти за и на какво отгоре имаш претенция спрямо мен. Взех ти от кашата случайно? Отнех ти изпод носа за малко гурутата и си мега ядосан и не може да си го простиш ли, какво?

В интерес на истината, ще те попитам - ама ти сериозно ли!?

Спокойно не ти се връзвам, задавам въпроси като за 5лв., но мразя да ми дават наклон на "малкия часовник" (Ситизън-а имам в предвид) Както казах в една тема, че rosen_er ме подсети = "Няма нужда да ми отговаряш". Ще направя допълнение към последното... Няма нужда да ми отговаряш нито тук, нито на лично съобщение.

Във варненско имаме и друг израз, който използваме доста често - Все ми е пет. Или с други думи, какво то и да кажеш ми е през малкия (часовника имам в предвид)!

Поздрави!

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 23:14

Първо бъркаш добри я тон и проява на разбиране с "обясяване", както ти го наричаш! Защото не аз съм ти се оплаквал от грижите си и не аз съм те занимавал с дертовете си!!! И се научи, когато някой прояви съчувствие и доброжелателност към теб на лични да не му се правиш на големия мъжкар пред публика след това, защото последното говори само едно, което аз ще ти спестя в прав текст, а другите просто ще се досетят какво е :wink: Но както казах и преди -след като за времето и годините не си се научил няма аз да те уча!
Относно речника ти .......то той е въпрос на възпитание, мироглед и още нещо.....последното ще го премълча за да не влизаме в ненужни спорове, но те съветвам коментари от типа на "недоклатен", респективно "недоклатена" да използваш само по предназначение и на съответното място, тоест там където си си у дома :wink: и спрямо хора, към които можеш да си го позволиш, а аз определено не се числя към тях!
От какво вдяваш аудиторията сама ще прецени!!!
Това. което аз видях и прецених е, че се опитваш да се гъбаркаш с хората, но ако някой се избъзика с теб - палиш като моторедка!
Второто, което разбрах е, че си мъжкар само в собствените си очи, защото не оценяваш нито подадената ръка, нито добрата дума и отношение! Което за мен, а предполагам и останалите говори достатъчно.
Какви въпроси ми задаваш и за колко пари.....??? Идва ми да ти кажа, че всяка к....ва сама си определя цената, но ще се въздържа от уважение към форума!
По въпросът за "малкия ти" часовник......един съвет :thumbup: Намери някоя с малки ръце!!! Там ще изглежда голям!!!
А!!! И гледай да разбира от шегите ти, или онова което казваш, за да не се получава като с колегата когото цитираш! За Росен говоря!
И един приятелски съвет накрая: всеки опит за надскачане може да доведе до падане на врат!
Бъди здрав!!!
.

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 21 окт 2013 08:04

Защо аз да вдявам на нечий хумор, а видиш ли някой си не? Това, че някой от по-големите от мен участници във форума не е вдянал хумора ми се е лично негов проблем. "Милосърдието" г-н DHM, си го плащам. Не съм искал никой да ми подарява. На sheretudis, съм му благодарил поне 5 пъти на лс за цифера и съм си го платил, не ми е подарък. Благодарил съм и на всеки който се е отзовал на всяка моя питанка и въобще каквото се сетиш. Наистина обаче, няма как да вдяна от толкова участници във форума, защо само ти все за полет-а ми говориш?

Най-горе в шапката пише - Колекционираш, купуваш, продаваш или просто търсиш информация за часовник? Влез и разгледай!

Много да ме извиниш/те, но никъде не пише - Ела и започни да лижеш, смучеш и лигавиш егото на DHM или на някой друг от форума! Никъде не пише - Като влезеш си длъжен на някой си, за нещо си и трябва да се съобразяваш с хумора му и милосърдието му!

Колкото до "грижите", които споменаваш... Не съм ти се оплаквал (това, че така си го разбрал не е мой проблем). Казах ти защо и какво е станало при мен, по повод Полет-а (понеже става вече нетърпимо и нагло от твоя страна за този Полет), за който все ревеш. И го направих на ЛС, понеже не е нужно наистина да занимавам хората с моите перипети. Но според мен (предполагам и според повечето) е важно здравето на дете то ми и близките ми, от колкото полет за 20, 30 или 100лв. Аз нямам проблем с това, но ако ти имаш...

Колкото до всичко останало добре, благодарско за съветите и все пак... Развивам си бизнеса, гледам си сем. и сам си плащам сметките = да, мъжкар съм!

Хайде сега със здраве и наистина не ме занимавай с глупостите си...

Поздрави!

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от atanweb » 21 окт 2013 20:23

Приятели давайте го по ведро!
Изображение

Заключена

Върни се в “Форумни колекции ----- User collections”