Часовниците на Кръстев

Има какво да се види
ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 16:24

Това е първия часовник, който си купувам с такова желание. Странно обаче малките стрелки не се въртят, май са декоративни!? :o

Опитах се добре да хвана часовника в детайли. Нямам претенцията за качество, все пак нямам "окото" за да правя професионални снимки. На живо часовника е супер.

Изображение Изображение Изображение Изображение

Поздрави!

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от atanweb » 20 окт 2013 16:50

Отдалеч изглежда модерно, но малката му единствена коронка издава голямата му тайна, а по-отблизо бих внимавал за кожна алергия и възможност от намокряне.
Изображение

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 17:44

Дават го за воден, е няма да плувам с него де.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от Pavlin » 20 окт 2013 17:48

Дават го за оригиналните такива ;)

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 17:58

Този го купих за лимитирана серия. После се усетих, че малките стрелки не работят, но продавача каза, че такъв бил модела. Сега се ровя в интернет да намеря нещо за този модел. Утре отивам на часовникар да го проверявам, но какъвто и да е мен ме кефи! :>

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от Pavlin » 20 окт 2013 18:02

Няма нужда да ходиш.
Видно е че няма нищо общо с Армани, но все пак си е часовник, като те кефи си го носи. :)

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от rosen_er » 20 окт 2013 18:58

atanweb написа:..........., но малката му единствена коронка издава голямата му тайна........
Не мога да видя добре от снимките,но.......търси в "Продавалник" подобни.Там такива обикновено са обявени като "последна броѝка" (което ми прилича на думите на продавача от коѝто си го взел-лимитирана серия) и са ценови диапазон 10-20 лв.

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1033
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от miroman » 20 окт 2013 19:20

Е добре де, на първата снимка съвсем ясно си личи, че малките стрелки са залепени - нямат оси в дупчиците, а през тия дупчици се вижда циферблата. Какво ще му проверяваш?
Изображение

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от dreadx » 20 окт 2013 19:57

Изобщо не се занимавай да го носиш на часовникар. Провери за водоустойчивост и си го носи.

(Освен ако продавачът не те е излъгал, че е Армани-оригиналдъ - лимитираната серия, но тогава може би можеш да върнеш часовника).

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 20:34

В интерес на истината очаквах да ме налазите/натоварите повече. В темата ми шаро и на сейкото ошото липсват. Мега странно, а? Дали защото ме помислиха за последния левак, дали защото нямат думи от/за покупката ми (която може би са взели на сериозно) - можем само да гадаем, а на мен ми липсва кристалното кълбо.

Истината е, че "Арманито" е подарък на брат ми за един негов рожден ден (деца, какво ли могат да подарят на дете). Часовника се търкаля из ъглите на стаите и си викам да ви видя реакциите...

И сега сериозно!

Днес, като на майтап (при мен обикновенно така стават нещата) се сдобих с едно Ситизън-че, предполагам повечето сте го виждали по обявите. Преди малко приключихме с битовизмите в нас и си викам да го нафотам.

Добре, ама... Гледам е модерно (от този и другия форум за часовници) да се снима на листа, клонки, разни плодове, червени десени и разните "столчета/стойки" за часовници. Понеже съм мега бос от към часовниците и нямам въпросните "стойки" за часовници. Нямам и подходящи плодове (круши, ябълки и подобни), мързеше ме да ходя да купувам или да събирам клони и листа и си викам да снимам на/до едно мухлясало сирене. Стори ми се много скучно само сиренето и добахих малко орехи и моркови. :D

Да ме извините много за снимките, но от огнената вода (от радост заради часовника, разбираемо е поливам го), съм изпуснал всякакви ъгли, клиренси, пози и тем подобни хватки за правене на добри кадрота.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Часовника е много запазен, наистина като нов и много ме радва. Друго си е да бе Сейко, но както казваме по Варна - Като няма риба, и рака е риба... В този ред на мисли, от правоъгълно сейко не съм се отказал и търся.


При интерес, в друг удобен момент ще се опитам да фотам и пусна по-добри снимки на Ситизън-а.

Поздрави!

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от rosen_er » 20 окт 2013 20:56

Да са ти разказвали приказката "Лъжливото овчарче" ?Ще си позволя да те цитирам от един твоѝ друг пост:"Няма нужда да ми отговаряш".Тук може и да се поскарваме от време на време ,да прехвръкват искри,но мисля че се уважаваме един друг.Лично за мен това беше последното влизане в твоя тема.Не че има някакво значение,разбира се.Хаѝде със здраве.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 20:58

Понеже съм зодия близнаци и понякога сме двама :D.............Колко "ПО>>>>" и колко "някога" е друг въпрос :mrgreen: Та:
-на първия му идва да каже: Иванеееее....ягнееее.....това си е истинско менте! От най-откровените и най ефтинити минтетъ, ръйш!!!
Но с типичната позитивност на зодията бих добави: Привет, колега! Честита нова придобивка!!! Радвам се, че те радва!!! Единствената ми надежда е да не си дал за него пари като за "лимитед едишън"!!! Надявам се искрено!!! :thumbup:
Сега другия:
Момчета, струва ми се, че нещо взимате на подбив колегата "Агне" независимо в каква кожа е, на подбив!!! Което никак не е добре и рискувате да получите Л.С., навличайки си с откровеността си неговото неприятно отношение и да бъдете обвинени, че сте на "на всяко гърне - мерудия" , дори и да мислите, че по никакъв начин не сте го обидили или засегнали!!! Но тук можете да се сблъскате с проблема, че той не мисли така.....
И понеже първия близнак е позитивен, за втория остава да е обективен!По отношение на агнето и вълка мога само да отбележа: точната преценка не е това,което някой мисли за себе си, а мнението на околните за него!!! И да вметна, че преди "вълк" се слага "във", а не "в" n_thumbsup
Поздрави и без никакви лоши чуфства, расбира се!!! :thumbup: :b
.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 21:09

Упс..... :redface
Докат съм драскъл тя темътъ зелъ, чи съ ръсвилъ....димек хафтуръ я ръсбридъл начи :lol: Та дъ съ курдисъм кът мирудиъ нипумирисънъ, ръйш :D
Иванейййй, ягней!!! То аку стаъши саму с глеъни нъ порну, никуъ жинъ немъши ъ кръшкъ, штот сичкити мъжуви штехъ съ мноу вилики иб...чи, ръйш :D :thumbup: Тъ и зъ фотъниту съштътъ раутъ, ръйш! Саатя мой гу курдисъш нъ кот тий кеф :thumbup: Мъ синю сирини с моркуви :o туй и ибаси кичъ уа брад!!! lol2
Саать мой снимъш и нъ шопскъ сълатъ стигъ дъй ка си треъ и ръкийцътъ дъй арнъ!!! Ръйш уа бечи???
Последна промяна 3 на DHM, променена общо 20 пъти
.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от DHM » 20 окт 2013 21:11

Забавих да добавя, а и да не чакам Върбан да превежда, че е от казанлъшко..... :lol:
Бечка - овца
Бечи - агне
.

ivankrystev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 137
Регистриран: 03 май 2013 18:43
Контакти:

Re: Часовниците на Кръстев

Мнение от ivankrystev » 20 окт 2013 21:16

За тези, който ще влизат в темата ми = Уважавам всеки един и както каза мерудията, ама аз това, онова, мислех си, не съм искал и разбираш ли еди какво си.

До форумната мерудия = нямаш никакви грижи. Предполагам, заради темата ми повечето си го местите от левия в десния крачол. За агнето... По БЕЛ имах слаб 2 и гледах в гоглето как се пише. :D

Поздрави!

Заключена

Върни се в “Форумни колекции ----- User collections”