Малко руски и от мен

Има какво да се види
cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Малко руски и от мен

Мнение от cerasimi » 05 юли 2012 11:40

cerasimi написа:
sheretudis написа:Серасими -имай в предвид че кировските имат гривна която ги закамява да не излизат и опират в стъклото Така наглед малък цифер се помества в голяма каса Описанието за средния пръст се отнася именно за Кировеца И аз си помислих че не става но като си му сложих гривната на машината всичко си заспа Даже се канех да питам Сторителър дали пък не съм уцелил случайно касата и стрелките И така уйдурдисан дали е много оригинален :lol:

За Кировсия се оказа абсолютно прав.Имало е малък Кировски - позлатена и хромирана версия. Твоята каса е оригинална, а стрелките лесно можеш да ги смениш.Интересен е и задния капак, който е като на рачешкия Кировски. Е , значи ще търся и за мойто копче балтон, демек като твойта каса и заден капак.


http://forum.watch.ru/showpost.php?p=11 ... stcount=24" onclick="window.open(this.href);return false;


Ако беше прочел малко по-нагоре,щеше да видиш, че съм ти пратил линк как са изглеждали хромираната и позлатената версия на малкия Кировец, и още от тогава щеше да свириш, ама явно тогава е било време за бира :lol:
Само стрелките трябва да смениш с прави, твойте доколкото виждам са триъгълни и тогава ще е яко свирене :lol:

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Малко руски и от мен

Мнение от Pavlin » 05 юли 2012 12:19

cerasimi, имало е различни оформления, спрямо индексите също. Тези от руския форум са съвсем прави, логично е и стрелките да са такива. Циферблата на шеретудуто е гилоширан с цифри, следва стрелките да са други.
Също така снимки от нета не бива да приемаме за чиста истина. Пак за Кировските от руския форум, еднакви циферблати и стрелки, в съвсем различни каси! На коя от двете да вярваме? Аз лично вярвам само на снимки от каталог.
Не твърдя че съм най прав, просто си разсъждавам на глас :)

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Малко руски и от мен

Мнение от sheretudis » 05 юли 2012 13:44

Двамцата хептен ме огелпихте Това на руския сайт го видях но гаранции че и тези стрелки са оригинални няма абсолютно никакви Предполагам и други свирят с уста :D На Алфата стрелките са от същия бичим но черни Да си призная честно едва откак влизам по тукашните форуми разбрах че и стрелките се гледат за оригиналност Педи беше стават или не отиват ли на визията на часовника или не

Отговори

Върни се в “Форумни колекции ----- User collections”