Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 67 от 67   [ 998 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 19:04 
Специалист
Аватар

Утре е празник значи денес е петък , то за мен всеки ден е парзник ама това е друга бира
Изображение
Весели почивни дни
:b :b

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 19:25 
Аватар

stepona555 написа:
Утре е празник значи денес е петък , то за мен всеки ден е парзник ама това е друга бира
Изображение
Весели почивни дни
:b :b

Ако не ти е проблем, снимай за да видим вътрешните органи.
:b

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 21:17 
Специалист
Аватар

Няма проблем аз неотворен часовник в къщи нямам , е с някои исключения Свач например и някои нови .
Ето показал съм го още като дойде. Сега като ги гледам май трябват други , ако нещо специално те интересува утре ще го снимам че стана тъмно.
viewtopic.php?f=95&t=1398&p=63591#p62476
Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 22:10 
Аватар

Снимките са идеални, просто съм пропуснал. :)
Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Окт 2019 22:58 
Специалист

Тодоре, този часовник си заслужава да се реставрита напълно. За някакви 30 евра, можрш да му добавиш минимум 100 към цената на която си го купил. Имаш и други ценни неща и то не малко, но твоят стадий замръзна отдавна на етап "купуване" и това е жалко за хубавите екземпляри които имаш, като инвалиди, без право на надежда за излекуване. Нищо не си разбрал, така като купуваш безцелно и после ги захвърляш някъде по мазите и чекмеджетата, така само им отнемаш възможността , някой друг да ги купи и да им върне достойнството. Ама на тебе ти е вде тая, важното е да има бира , хамон и маслини.

Върнете се в началото
 Профил  

Специалист

Тодоре, този часовник си заслужава да се реставрита напълно. За някакви 30 евра, можрш да му добавиш минимум 100 към цената на която си го купил. Имаш и други ценни неща и то не малко, но твоят стадий замръзна отдавна на етап "купуване" и това е жалко за хубавите екземпляри които имаш, като инвалиди, без право на надежда за излекуване. Нищо не си разбрал, така като купуваш безцелно и после ги захвърляш някъде по мазите и чекмеджетата, така само им отнемаш възможността , някой друг да ги купи и да им върне достойнството. Ама на тебе ти е вде тая, важното е да има бира , хамон и маслини.

Върнете се в началото
 Профил  

Специалист

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Ное 2019 01:41 
Специалист
Аватар

Добре че си ми го написал 3 пъти че аз след една :b се разсейвам и чета само първите 2 думи от всеки пост.
Освен моите , тях си ги чета по 5 пъти защото са пълни с мъдрост.
По въпроса за реставрацията аз нямам ценни старинни неща които си заслужават тази процедура .
А понякога тя довежда до неприемливи за мен резултати .МОга да ти пратя снимки , да ти се доплаче от майстори.
Абе имам едно две , ама тук нямам засега часовникар на който да ги дам спокойно , а в България не бих ги дал на никой от по известните , пробвал съм повечето n_sad

Финансовата част ми е непонятна , аз съм инженер , това купил за 150 дал още 30 и продал за 300 , не ме вълнува и не ми е много ясно , особено докато изкарвам достатъчно за да си пия бирата на Слънчев бряг(Costa del sol) .
Но както върви надолу скоро може да ти пратя една кутия за реставрация да изкараме ти по 30 и аз по 100 да има за дърва през зимата и за скоросмъртница.
Весел край на седмицата и не мислете че съкровищата на битака сами ще дойдат у вас , трябва си малко усилие да отидеш , а там да се навеждаш при тия дето даже масичка нямат.
Ама по тия въпроси си има началник на Малашевския пазар , справки Росен.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 67 от 67   [ 998 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67