Восток блек сии?

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Восток блек сии?

Мнение от kapkan » 25 яну 2013 11:57

Някой да има наблюдение за новите механизми на Восток 31к?Търся магазин в Бг. на Восток,че цената на Колаксъзов е висока,а и го няма.Цената с доставката от сайт е 260лв тя ме устройва.Ето го и него :)
Изображение

ето и фон на мълчанието ви :D
http://www.youtube.com/watch?v=Q-jsXGLy ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Восток блек сии?

Мнение от kapkan » 30 яну 2013 13:05

88 преглеждания,ни дума ... поне за качествата на механизма нещо

Потребителски аватар
iivetsa
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 05 юли 2012 22:21

Re: Восток блек сии?

Мнение от iivetsa » 30 яну 2013 13:14

Този часовник е сравнително рядък в БГ,и едва ли някой ще може да сподели впечатления от първа ръка!?За мен това е обяснението на мълчанието по темата :D !Иначе не е лош модела!
http://iivetsa.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bladeforum.bg/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
kama collector 88

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Восток блек сии?

Мнение от kapkan » 30 яну 2013 13:37

iivetsa написа:Този часовник е сравнително рядък в БГ,и едва ли някой ще може да сподели впечатления от първа ръка!?За мен това е обяснението на мълчанието по темата :D !Иначе не е лош модела!
Да,но механизма си е нормален,31к автомат,аз не съм по востоците и затова питам :oops:

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Восток блек сии?

Мнение от DHM » 30 яну 2013 14:39

Питай Колаксъзов :wink:
Аз лично съм говорил с него и той е по-доволен от качеството на старите Амфибии...докато тук финиша е страхотен, но машината е масовка. На живо оранжевия е фантастичен, както и Командирския с прозрачния капак. Това все пак е едно субективно мнение и не искам да те подведа!!!
Споделям просто :)
.

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Восток блек сии?

Мнение от rosen_er » 30 яну 2013 16:09

Аз ползвам часовник с такъв механизъм.Ето този:
Изображение

От почти година и половина.Нямам някакви забележки по работата на машината.Дава време +10 секунди на 24ч,като не спя с него и го нося по-малко от 5 ч на ден(обаче го слагам на "навивачка" за 2-3 ч.) но мен това ме устройва и не е настройван на виброграф.При по-студено време отклонението е по-малко :D Това е с две думи.

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Восток блек сии?

Мнение от kapkan » 30 яну 2013 16:49

Благодаря,немците също го харесват, но пък англетата се оплакват,затова проверявам и тук.Братовчед ми иска такъв(аз също,ма няма) и затова е питането ми.

Видях,че и Колаксъзов се е присъединил към форума,неговото мнение също ще ми е полезно,доста са такива минали през него.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Восток блек сии?

Мнение от DHM » 30 яну 2013 17:32

kapkan написа:Благодаря,немците също го харесват, но пък англетата се оплакват,затова проверявам и тук.Братовчед ми иска такъв(аз също,ма няма) и затова е питането ми.

Видях,че и Колаксъзов се е присъединил към форума,неговото мнение също ще ми е полезно,доста са такива минали през него.
Колаксъзов тук??? :shock: Де го видя??? Мислех, че е само в "Стрелките"...
.

lusti
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 25 фев 2012 23:29

Re: Восток блек сии?

Мнение от lusti » 30 яну 2013 17:54

Даааа аз също видях че Колаксъзов е пуснал тук обява в продажби,също така искам да кажа добре дошъл на trk2 също от срелките.С удоволстбие му чета мненията има какво да се научи от него.

mosferatu
Reactions:
Мнения: 7
Регистриран: 15 яну 2013 23:07

Re: Восток блек сии?

Мнение от mosferatu » 24 фев 2013 11:41

И аз преди 3 години си купих нова Амфибия с класически корпус. Машинката е 2416Б, здрава, непретенциозна. Разви и се на 2 пъти болтчето на маховика, но това са бели кахъри.
Веднъж при много силен удар счупих оста на баланса, беше на ремонт и ми казаха, че имало някаква разлика в оста спрямо съветските механизми и затова се забавил ремонта- преправяло се.
За отклонение- rosen_er си го е казал точно, и моята не е ходила на виброграф.

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Восток блек сии?

Мнение от omegaqq » 24 фев 2013 11:50

kapkan написа:Благодаря,немците също го харесват, но пък англетата се оплакват,затова проверявам и тук.Братовчед ми иска такъв(аз също,ма няма) и затова е питането ми.

Видях,че и Колаксъзов се е присъединил към форума,неговото мнение също ще ми е полезно,доста са такива минали през него.
С риск да засегна феновете на руските часовници ще кажа, че е по-добре братовчеда да се насочи към нещо японцко (Ориент или Сейко) - ще остане по-доволен! Вервай ми!

stancho1804@abv.bg
Reactions:

Re: Восток блек сии?

Мнение от stancho1804@abv.bg » 02 юли 2015 20:34

http://darika-ltd.alle.bg/%D0%BA%D0%B0% ... F/red-sea/" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”