Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Тук пишем за каквото се сетим
Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 17:53

http://masters-tb.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ет ти линк. Направи си реге, ил и туй не можеш :lol: Сигур си забравяш паролите :wink: деменция му викат :mrgreen: в търсачката търсиш дет пише Руски филми,програми/PC ISO е друго нещо,то не е за тебе.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 19:00

готово,регистрирах се Ся начи по въпроса с деменцията До преди 5-10 макс години изпадах в деменция като се кача връз някоя дама, забравях да слезнаСега се качвам и слизам нормално но,,,, житейския ми опит показва че идва време когато отново ще изпадна в деменция -тоест като се възкача върху някоя да забравя за какво съм се качил Казват че при всеки е различно но аз мисля че този вид деменция при мен ще настъпи скоро Има няма след около 50 години само

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от atanweb » 15 юни 2013 19:02

АаахахахахаХАХА, разбит съм предавам се стига толко, че се просълзих от смях и бирения корем ме заболя от смях. Шоуто на БийчБой и БачоАнгел. Много ме радвате.
Изображение

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 19:07

Но първо има преходен период който ще протича тъй Докторе нещо с оная работа не е наред ,втория път като го правя мноого се потя Доктора-а на колко си години дядо Ам на 75 чадо Докторът наум ---брейййй аз вече два пъти едно след друго не мога а тоя дърт пергишин може И пита А втория път след колко го правиш горе долу Ами първия по коледа а втория къде Петров ден чадо

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 19:38

Ама има и други заболявания. Дет една нимфоманка обявила награда от 1000 кинта,ако някой я задоволи.И тръгнали едни опашки от мусколести пичаги,мутри с яки вратове,всякви Аполоновци.Влизат,излизат,чува се: "следващият" По едно време на опашката с енаредил едно дедо,едвам крета и седи прав.Младоците взели да го бъзикат:"Абе дядка,опашката не е за маслини и кисело мляко" А дъртофелника:"Абе знам аз,ама пенсията малка...та да пробвам" Дошъл и неговият ред и като влязъл и мръкнало.По едно време се чуло:"Край!!! Наградата е дадена". Излиза Ачо от стаята, скромно прибира едно пликче в джоба,а като го засипали с въпроси:"Как тъй бе" ,"Кво и направи" "Мчи теб те нямаше 5 часа" примигвайки отговорил: "Ам човек не знае кво ще му се парализира на стари години" :lol:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 19:57

То има и обратни случаи де,с млади коскоджамити мъже,като оня случай в Медицинска академия дет доцента развил темата по сексология и в частност по колко пъти е нормално да се прави секс и задал въпрос на студентите завършвайки с думите: "А вие колеги при вас как е? Колко от вас правят секс 2-3 седмично? Половината аула вдигнала ръце. > "А колко пъти има някой да прави секс по един път седмично,а месечно?" Още една дузина колебливо вдигнати ръце. А доцентът озадачено:"Да не би да има някой който го прави един път в годината :o ?" И от най-последните банки подскача един очилатко и размахвайки ръце изцвилва: ДНЕС :banana ДНЕС :banana ДНЕС :banana
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 15 юни 2013 22:48

Ша мъ умуриш :lol: :lol: :lol:
.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Лично в мрежата

Мнение от varban » 17 юни 2013 18:26

Сейкоша-сан, таман щях да изключа публично стил "белослатински жичкаджия", ама прочетох по диагонал съобщенията ти.
Сега включвам стил "Дакр Авенджър" и отивам в руско да строявам новобранците ;)

Ако не е ясно, прочети лични :D

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 19 юни 2013 20:58

Днес в 18ч. засякох 3133,за три денонощия,показа -14сек. Кажете ми скъпи мои,тва добре ли е?че вече един месец го уточнявам и взех да се изприщвам да бутам регулатора на баланса ту напред,ту назад. Иначе той е изключително плавен,движи се без всякакво усилие,но явно механизмът е доста чувствителен и стигнах до толкова малки побутвания,че в един момент си мисля,че само си мисля,че съм го побутнал. Нямам навика да уточнявам часовниците си(освен един джобен Атлантик,дет седя пък 2 1/2м. на стенда) ,но 3133 ми беше любопитен,а и ще се курдисва от ръката ми,та се запънах. Нямам понятие,какви биха били заводските му параметри за точност,но каквото и да е,май спирам,кът искам точно време,ще кьоря Касиото или ще слушам радио Хоризонт в 15ч.

А иначе вчера ми беше много весело и за да уравновеся нещата,си пуснах "Белият Бим - черното ухо" и всичко си дойде на мястото. Много го обичам,номиниран за Оскар 1972г. ,а и Щирлиц играе чудесно,а кучничето прилича досущ на едно мое от преди години,когато нямаше още видео по телефоните и апаратите.Казваше се Бела и сега си го пускам филма и си я гледам как тича по дире ми.
Изгледах и един нов филм(препоръчвам го) - "Легенда N17" Много добре направен,пипнат филм от студиото на Никита Михалков за легендата на съветският хокей Валерий Харламов и треньорът-гений на "сборная" Тарасов от 70г. В частност се проследява и историческият мач на тогавашните световни шампиони СССР с профитата от НХЛ в Канада. Гледах го този мач през 1972г. БНТ го излъчиха някъде посред нощите и емоциите бяха толкова силни,колкото и блъскането по стените от съседите,а след като братушките ги обърнаха с 7:3,имам някви спомени,но са дезорентирани от погълнатите > квас,молоко и кофе. Легендарен мач,пред чужда,враждебно настроена публика(поне в началото) Висше изявление на духа и мъжеството(къде ги те сега?) без големи пари, в името само на едната чест и достойнство,на един народ и на една страна.

Сега пък нещо се оклюмах,ще си пусна май "Дбжентълмени с късмет" с незабравимият Леонов.Там къде камилата като плюва.ми е голям кеф. Ай, до скоро.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от atanweb » 19 юни 2013 21:13

Отец солдата(1964) - гледах го миналата седмица за пръв път един приятел фен на съветското кино ми го препоръча и се изкефих много. Има го в замунда-та
Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 19 юни 2013 21:33

Това е върха Сашо.Тва е филм със Серго Закарядзе,велик самоук грузински актьор.Години по-късно(работех в телевизията) снимахме нещо на порта във Варна и там,имаше един огромен,може би над 50 хил.т.съветски кораб и отпред на носа му видях името му: "Серго Закарядзе". Вот такие брат дела. Няма да забравя епизода от филма,когато старият солдат,обяснява на един млад танкист,какво е лозата,гроздето,земята и ,че не може да го гази,па било и немско. А финалните кадри в Райхстага са велики,когато извиква виждайки синът си как загива :" Годерзи...фитьо" > "Георги...сине... " Мдяяя,пускам си Джентълмените или "Операция ЬI"
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от cerasimi » 19 юни 2013 21:39

Струва ми се, че точността е нормална за съветски часовник. По норма бяха +40-/-20сек. ден.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 19 юни 2013 21:57

Че той моя,тогава е отличник :) Ай ще го оставя още 2-3 дни под наблюдение,нещо да не съм сънувал,че имам хронометър ,а не хронограф.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 19 юни 2013 22:04

Говори за кино :thumbup: остай тес саати :wink: :lol:
.

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 20 юни 2013 17:27

Сейкоооошааа поникна ли ти перушина че скоро не съм те скубал Направи си график Бийч Бой 2-3 часа кино 2-3 часа саати Едене и пиене 3 пъти в деня и остави промеждутък за акъл на мени че борбъть е голяма Тоя моя побаралник в най скоро време ще го шамаросвам ама да видим Аз му викам ----ща бия не пипай нищо бе, чуваш ли--Той си се хили и хич не му дреме,урок му требе на унука Ще трябва да опердаша първо баба му на принципа казвам ти бабо сещай се внуко ама таз пуста моногамия дет ма е налегнала Умните смениха по 4-5 жени а аз се с вехтата си карам

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”