Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Тук пишем за каквото се сетим
plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от plamenhar » 15 юни 2013 05:22

След написаното от Seikosha трудно може да се добави нещо.
Особено когато се отнася до загубата на майка.Незарастваща рана.


А колкото до думата "собачка"не знам да е русизъм-просто такива са термините
в моята руска книга за часовници.И понеже съм начинаещ и не ги знам на български
се консултирах с нея.А ми се струва,че и храповик е руска дума.

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 11:23

баба ДОНА беше тежката ротна картечница Горюнов във военното училище Нея за щастие не мъкнах Мишел ти поне имаш много спомени а моите са малко Ти преди шест години аз във шести клас Най ясно помня боя в четвърти клас който ми теглиха класната -една огромна рускиня и мама за това че сложих камъни в чувал с памук на бригада за да тежи и да духна рано рано и без усилия От тогава ми е любовта към руския който ми е като трети майчин Изглежда са ме млатнали по място в кратуната което отговаря за полиглотизма Преди седмица шитнах на един французин едно дрънкално Полетче и мигом изплува споменът че се изживявах и като франкофон в средата на 90-те като шептях на една мадмазел жо тем брас във Рим Виж английския хич ма няма ама на една ингилизка кат и рекох Айде да си гоу хоумаме и секс а после слипинг че няма тайм наш ли как ма разбра и зе да върти на кестерме страна главата

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 11:56

наш ли кво ми доиде на акъла Кат си глух но не сляп защо не четеш във Милитера точка либ точка ру Те всички са екранизации по военни романи бе Има и мемоари

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 13:24

sheretudis >...... Ти преди шест години аз във шести клас
Преди шест месеца Ачо,но това няма значение,както написа plamenar, раната е незарастваща.Последните 15г. бяхме с нея плътно един до друг,двамцата си се гледахме и сега сякаш едната ми половина е няма.

Докато за езиците,дърти мераклийо и афганистански ще научиш,само да ти падне да онодиш някоя муджихидинка :banana
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 14:18

Пущу и фарси са основните езици в Афганистан ,арийките са високи с черни коси и пъстри очи ама да ти кажа предпочитам главицата ми да е естествено продължение на тялото а не отделно от него Хм дори от китайски няма да се уплаша Ще ми трябва проспект дата за изпита не по късна от три седмици и празна тенджера с която да тренирам произношение като я удрям от време на време

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 15:30

....... и празна тенджера с която да тренирам произношение като я удрям от време на време Изображение
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 15:58

Вчера приключих с "Изтребители" -хубав сериал,ама не трябваше да гледам последната 12 серия,пак загинаха мам... целият авиополк,останаха само 5 души,които да продължат към Берлин,но то си има и символиката.
Ето и част от песента от филма,любимата на съв.летци през ВСВ
" Черни гарване,защо се вееш над моята глава
ти с плячка,не ще се сдобиеш...
Черни гарване,не съм аз твой.."

Сигурно се чува и мелодията дето ви я тананикам... ла мажор> ре минор> до мажор> ла мажор

Днес захапах един 4 сериен "Спасти или унищожит" за операцията по спасяването на лейтенат Яков Джугашвили - големият син на Сталин,ама нещо не ме кефи 1 серия,нещо театрално има,уж изпратиха най-добрият си разузнавач,а той,все се чуди къде се намира и кво да прави,а накрая и една женска,радистката им,дет явно е поставена от спец службите да контролира чрезвичайната задача,като го метна,та бой,бой,би го като тъпан,а той пак се чуди :lol: Ще видим до края как ще е.
Имам и резерва > "Грач" за едно ченге,дет като му забиха 9гр. в тиквата и не можаха да му изкарат оловото от там,взе да халюцинира и да вижда призраци на убити,дет го натискат да им открие убийците и той нъл добросъвестен....
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 16:48

Изтребители го гледах вчера-малко тегав ми се стори от Замундата ги свалям Също и л-тСуворов иЕДИН 4 СЕРИЕН за Ленинградската обсада но не Блокада на Чаковски ГЛЕДАМ СИ ГИ НАТЮР без субтитри БИЙЧ БОЙ - знаеш ли че докато се дърлим кой е по добър с фотките снимания обект проседя цели 2 часа в ибь ято и го отнесоха кат куцо пиле домат на бай ит нау в посока Юнайтед стейтс

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Pavlin » 15 юни 2013 16:54

Дай линк бе, аз вече не ти вярвам :)

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от kapkan » 15 юни 2013 17:04

Истребилтели не е лош,снощи гледах 3 серии

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 17:10

http://www.ebay.com/itm/261230784686?ss ... 1559.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
3017 написа:Дай линк бе, аз вече не ти вярвам :)
по предишната е на франсето дрънкалника а предишната е за ган гам стал от Ю КОРЕЯ хубавото на ибь яко то е че гушкаш парите първо а после пращаш че както са е накокошинил вождът чен ким ир да ги ароматизира като в Нагъзаки и Хирошима може да си получа саатя овъглен поради липса на адресата

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 17:26

Бийч бой-виж и лъжец ма изкараха пък аз на майтап само истина казвам бе Отгоре на това и съм добре с паметта макар и не в първа младост СПРЯМО ТЕБ бИЙЧ БОЙ и Пламбата СЪМ ДЕТЕ ОЩЕ ЗАЩОТО НА МЕН НЕ СА МИ ДИГАЛИ С ЕДНА ЕДИНИЦА УСПЕХА ПРИ раждането на сИМЕОНЧО както на тебе и на Пламенхар а и купола ми е посивял но не липсва а поглъща и не отразява слънчевите лъчи Понял

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 17:30

Лелеееей туй цукало си го шитнал за 24 гущера :o ,че аз ще ги удавя Ебейци с такива бе. Имаш черпене Ачо,вдъхна ми надежда,че аз в БГ не пускам вече пол година,дет ще правя подаръци на сульо и пульо,по-ладно да чакам да додат извънземните да ни оправят кризата.
А филми тегли от Torrents Masters-TB там е истината,сайта е БГ и всички филми са с титри,ако искаш не ги чети,но за руски филми тва е най-доброто,Замундата не важи (за руски филми) А иначе има руски сайт http://kinozal.tv/" onclick="window.open(this.href);return false; там има ВСИЧКО!!! Те нашите от там свалят и ги превеждат. :wink:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 15 юни 2013 17:39

Никой не те вади лъжец бе Ангелушис, с твойте лакардии хората не знаят вече кога да ти вярват кога -не.Ти дай линк сега,как пиете със съседката кафе и другият,как си казваш на твоята само истината :lol: И какви Симеончовци бе аланкоолу,чи аз съм 57 набор бе,нищо ,че се държа като 100 годишен патриарх :saint:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 15 юни 2013 17:40

дай линк за тоя торент мастърс и искат ли регистрация 30гущера защото припомпих на 10 долара транспорта че няма да имам десетократна печалба понеже го купих този и един същия но стоманен за 5 лв Стоманяния го харизвах на Къпкана ма не го рачи и сега ще го бодна с хубаво циферче и ще го карфична и него Нъл по себе си знаеш че за по малко от 10 пъти не си мърдам и пръста бе Бийч бой

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”