Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Тук пишем за каквото се сетим
Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 08 ное 2016 18:27

При мене снимките с постимиджа през форума се качват в момента без проблеми,но е вярно ,че доста често закъсват за по кратко. Може би нещо сървъра се натоварва, но никога не съм качвал снимки по друг начин.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от miroman » 12 ное 2016 10:43

Колеги, как е форумът при вас?

Писах и в другия форум (текстът е копи/пейст), очевидно проблемът е общ, затова може да го обсъдим и тук.

Аз съм на МТел/Близу, и вече ми се изчака чакалото, за да вляза във форума.
А пък преминаването от тема в тема си е поне 30 секунди.
Съдейки по линка, който се изписва докато чакам - mod.postimage.org, и по-точно по първата част от този линк (mod), предполагам, че част от оформлението на форума (т.нар. skin) е също на postimage.
А вероятно някои доставчици (вкл. и моят) нещо имат проблем с postimage. Ако е така, не вярвам в скоро време да се оправи.
Няма ли възможност тази част от форума да се качи на друг хост за снимки?
Защото предполагам не съм само аз - просто спирам да влизам. Рядко виждам вътре повече от двама-трима потребители едновременно. Пробвам през два-три часа, и като запецне, излизам и продължавам по другите форуми...

Поздрави, Миро.
Изображение

roca
Напреднал
Reactions:
Мнения: 298
Регистриран: 27 апр 2014 22:03

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от roca » 12 ное 2016 11:36

аз съм на Булсат и имах същите проблеми, доста време около месец и само с този форум. От около седмица обаче всичко е по-старому. Отварям бързо и форума и постимиджа. Преди със снимките беше трагедия...чаках по около 10 минути и всъщност накрая даваше грешка.
Оправи се обаче от самосебе си... аз нищо не съм правил

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 12 ное 2016 11:59

Нищо от форума освен снимките нямаме на сървъра на постимидж. При мен имаше забавяне като го отварям от телефона. Ако има някакви проблеми те са само от работата на сървъра където се съхраняват нашите файлове. Не зависи от настройки или подобрения, които можем да направим.

toruck_makto
Reactions:
Мнения: 68
Регистриран: 28 май 2016 17:10
Местоположение: Пловдив

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от toruck_makto » 12 ное 2016 12:54

Единият комп е към Виваком, другия е с N3, като и с двата оператора нямам никакъв пролем с достъпа във форума. На Пост-имидж снимките нямат отваряне обаче. С телефона, нема влизане - М-тел.

darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от darmadan » 12 ное 2016 14:43

От телефона не мога да вляза и в двата форума,но пък за други сайтове всичко е наред.От компа влизам нормално навсякъде.

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 10 фев 2017 08:31

Честито на всички колеги, във форума са написани 55555 мнения. Моето е 55556. Дано скоро отпразнувана и 100000-то.

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 10 фев 2017 11:23

Да готин юбилей , ние с 555 го чувстваме като двоен празник
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 18 яну 2018 19:14

От ден два , два админа си пишат в една заключена тема , абе тя лекозаключена , явно не е щракнал добре ключа.
Ние редовите членове и членки четем в захлас , лющим семки и се надаме на добър край , както сме свикнали от сериалите.
Даже си взех машина за пуканки , то пък сега кукуруз трябвало.
Пиша тук понеже след като стои долу надпис Заключена , няма какво да пробвам.
:D :b
Изображение
publicar fotos
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 18 яну 2018 19:32

Ами така, де информацията в тази тема иде с'више...
То като в библията, всеки може да тълкува сам, а е написано едно и също... пак с'више дошло.
Майтапа настрани, хахаха, просто не съм видял, че темата е заключена пък се чудих къде да пльосна това железно менте.
Изображение

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 18 яну 2018 20:25

Ми тъпо е наистина! И аз не съм видял, че е заключена. Е вече не е така и всички могат да коментират в темата!

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 14 апр 2018 10:37

Привет на всички.
Както вече сте забелязали има проблем с някой от изображенията поставени в Постимидж
Т.е. много стари снимки от преди няколко години са налични и работят, но последните не се показват.
Естествено те ползват много сървъри и когато се напълни един започват втори, трети, 55-ти и т.н.
Сега неудобството е в това, че сменят и домейна. той завършва на СС. Така, че ако искате да видите някоя от последните снимки които не се визуализират е нужно да смените .org в линка с .cc
Така ще можете да видите снимката. Да това е неудобно наистина. Има начини това да се получи автоматично, но на този етап мисля, че трябва още малко да се изчака. Възможно е отново да има промени и цялата процедура която е необходима да бъде напразна или повтаряна. А и да призная точно тези дни времето ми е ограничено, а си трябва доста четене и проучване за подобни промени.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 26 май 2018 15:18

Като гледам по другите форуми снимките се оправиха.
Не съм спец по бази данни , но доколкото знам трябва да се добави един ред само , ако види .орг да го сменя на .сс !
аз си ги отварям , ама и на мен понякога ми писва особено като търся снимка на някой часовник , а друг може и направо да пропусне някоя интересна тема .
Ако никой от модераторите не иска да рискува да оправи проблема , може да ползваме помощ от приятел , аз познавам няколко които биха добавили този ред.
Ясно че е по лесно на автопилот , но всеки полет свършва , а и в случая не нарушаваме основния принцип , не трогай если работает.
Поздрави и весел край на седмицата на всички
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 26 май 2018 16:25

Мдааа това си е проблем спор няма. Някак все бих могъл да го добавя този ред. Но за съжаления нямам достъп до хостинга. Но и предложението за помощ също е добро за да не губя време и да правя нещо което не съм правил а пък някой който го прави ... ще му трябват не повече от 5 минути......, стига да получим достъп до хостинга т.е. DB.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 28 юли 2018 14:12

Бутона Виж собствените си мнения е променил функцията си и не ми показва моите мнения , а темите в които съм писал нещо , от контролния панел също отваря лист с темите , а не с мненията както беше преди и е логично .
АЗ например когато ми се дочете нещо написано от мъдър човек , си чета само моите мнения , а сега трябва да прегледам цяла тема за да открия къде каква глупост съм изръсил.
Като се има предвид коя сме дата , поставям го като спешна задача за началото на октомври да си се върне както си беше преди.
Поздрави
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”