Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Тук пишем за каквото се сетим
Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 11 ное 2013 21:10

Още една идея: Понеже както казвам, аз не колекционирам само часовници, а и парченцата история покрай тях, ако има и други такива можем да отворим една тема: 'часовници с интересна история', където да показваме не толкова интересни часовници, колкото машинки, които са ни впечатлили с историята си, било от някой близък, познат, приятел, или просто от някой друг, или пък часовник, взет от интересен човек или при интересни обстоятелства.
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 11 ное 2013 22:03

Страхотна и провокативна идея, но ще ми се стъжни и на мен, както и на вас да извадя единствения и неповторим часовник. Тъй като всички си задаваме този въпрос много често дори ежедневно " А днес кой ли часовник да извадя и да нося?" мисля, че много хора ще участват активно. На историята на Върбан се смях до сълзи (сега още ги бърша и децата се чудят какво става и ме питат добре ли съм) Понеже това са готини коментари за темата ще ги отрежем да не са спам в тази и ще ги сложим в новосъздадената.
Изображение

kova4ev
Напреднал
Reactions:
Мнения: 486
Регистриран: 03 фев 2013 23:36
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от kova4ev » 11 ное 2013 22:12

И за неповторимите ни часовници - пластмасова стойка от братята китайци:


Изображение

Изображение

Намерих ги за 50ст. за брой, ако някой иска да свирка. Имат един гаден жълт кант, който веднага пада под малко ацетон или подобен препарат. Малко офтопик, но пък правилната презентация на продукта си е поне 50% от цялата работа :lol:
"Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект"-Т.П.
http://www.nikolakovachev.com" onclick="window.open(this.href);return false;

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 11 ное 2013 22:26

Искрене, идеите ти са страхотни n_thumbsup
Но внимавай какво ще покажеш в първата тема, че да не ти се наложи "Шипка" да я забравиш и да минаваш през Прохода :mrgreen:
А колкото до втората ти идея....разгледай колекцията на Борката (clockwiser) :D В нашия форум той е човека, който събира история! Иначе идеята е супер и я приветствам, защото кои сме ние без историята си??? icon_crazy Смешно е едни щати с такава кратка история да я познават и уважават, а една нация като нашата, с такова богато и цветно минало да нехае за нея. Лично мен това, което ме дразни в историята ни е, че всеки нов се опитва да я променя, коригира, трие и т.н., а историята си е история и по един или друг начин е част от нас и като такава наше задължение е да я съхраним и предадем на тези след нас.
Имам един, два надписани, които с удоволствие бих показал :)
Поздрави!!!
.

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 12 ное 2013 08:42

DHM написа:Искрене, идеите ти са страхотни n_thumbsup
Но внимавай какво ще покажеш в първата тема, че да не ти се наложи "Шипка" да я забравиш и да минаваш през Прохода :mrgreen:
А колкото до втората ти идея....разгледай колекцията на Борката (clockwiser) :D В нашия форум той е човека, който събира история! Иначе идеята е супер и я приветствам, защото кои сме ние без историята си??? icon_crazy Смешно е едни щати с такава кратка история да я познават и уважават, а една нация като нашата, с такова богато и цветно минало да нехае за нея. Лично мен това, което ме дразни в историята ни е, че всеки нов се опитва да я променя, коригира, трие и т.н., а историята си е история и по един или друг начин е част от нас и като такава наше задължение е да я съхраним и предадем на тези след нас.
Имам един, два надписани, които с удоволствие бих показал :)
Поздрави!!!

Да разбирам, че вече си наясно какво ще покажа аз по първата тема :) Май ще съм единственият без много-много колебания :lol: Ако много държиш, да зема да уточня, че е твой ама временно го пазя при мен :)
Колкото до щатите - като казва един приятел от Банско - "Кви са тия бе, аз в мазето имам бъчви по-стари от техната държава..."
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 12 ное 2013 21:46

Темата е зачистена от последните няколко спам/лични комуникации и са преместени тук
Приятели кеф е да се дрънчите и да ви се посмеем lol2 , но нека оставим тази тема малко по сериозна и градивна.
Ха наздраве за вашето здраве за да не вземете да се обидите.
:b
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 12 ное 2013 23:19

:b
Последна промяна 1 на DHM, променена общо 15 пъти
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 13 ное 2013 04:06

Нещо съвсем градивно което посочих още предната вечер,но май никой не забеляза.
Форумът пак е недостъпен!!! Не ,че на мене ми се налага по 20 пъти на ден да бия пароли,ама за нерегистрираните е трудно.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 13 ное 2013 08:01

Известно време ще бъде така Мишо. Запомни паролата и няма да ти се налага да я пишеш всеки път. :)

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 13 ное 2013 12:52

Казвал съм ти и преди,че при мен тази функция нито веднъж не е сработвала,опитвам почти всеки път,но не се получава. Както и да е,щом решението е такова - няма проблем,мислех ,че е нередност. :)
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1376
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 13 ное 2013 15:38

Seikosha написа:Казвал съм ти и преди,че при мен тази функция нито веднъж не е сработвала,опитвам почти всеки път,но не се получава. Както и да е,щом решението е такова - няма проблем,мислех ,че е нередност. :)
Ако ползваш IE провери на колко места във фаворитите си запомнил форума. Остави само едно и функцията ще проработи.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 15 ное 2013 18:57

С риск да се повторя или повторя казаното от колега, но мен лично форумът ме радва такъв, какъвто е! Чувствам се приятно и комфортно тук, като в къщи, но сред много приятели :) n_thumbsup............чак не ми се иска да се променя :redface , но това е неизбежно......
Приветствам предложите от beria теми! icon_clap
Темата за най-точен часовник също е интересна, но за жалост ни изпревариха.....
Използвам случая за да благодаря на всички тук!
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 15 ное 2013 19:44

Такива конкурси са за забавление и аз предложих нещо което бях замислил отдавна.Няма нищо оригинално в тази идея и едва ли в Стрелките могат да претендират за патент :o И какво тук значи "закъсняхме"?Това е все едно да организираш бягане на 100м.и някой да ти забрани или да те упрекне като плагиат.Пак повтарям,не съм влизал в форума на Стрелки от 1.5г. а тъй или иначе имам само 2-3 влизания.
Както предложих,при моята идея,е да се предоставят участниците във конкурса на един арбитър,а не както видях в последствие в Стрелки да си снимаме часовниците на фона на някакъв монитор,не става въпрос за доверие или не,а става въпрос,всички часовници да бъдат в при едни условия. Понеже има разходи,съм готов да спонсорирам целият конкурс,но не и в момента,щото съм жив зян сега.Но не се отказвам. Защото е забава,а тя доста липсва на форума.Има си технически раздели,има си и информационни,за колекции и т.н. всичко си имаме. Защо да не направим и някакви конкурси,томболи,нещо което да вкара малко хазарт и тръпка,това е по-скоро за общуването във форумът,а не толкова за сухи данни в хобито ни.
Идеята на Берия разбира се е добра,но тя няма никакъв състезателен характер,подобна е на съществуващата и сега тема "Часовникът на ръката ми" това си е чиста проба анкета и не виждам какво ще произлезе от това като някакъв резултат,освен да научим например,че аз например съм Сейкоша,а любимият ми часовник е Восток,или например някой с ник на як швейцарец,любимият му е Ориент. Ми нищо,някакво разголване и то ,ако сме честни,дори и пред себе си. Нещо воайорско се получава.

А иначе към администрацията на форума имам чисто техническо предложение,да преразгледат настройките за "изхвърляне" от сайта при неактивност. Визирам,че в много случаи,пиша отговор или по някоя тема и когато реша да изпратя поста,ме праща системата пак да се логна и така всичко написано изфирясва.В много случаи на човек му се налага да търси и да качва снимки,но така или иначе след 15-20 мин. си аут.Научих се да правя копи - пейст ,но някой път човек и забравя. Може би 1ч. толеранс за неактивност,не е проблем да се направи.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 07 дек 2013 19:40

Имаме си работеща Победа горе в дясно. Заслугите са изцяло на Сашо (atanweb), благодарности! :b

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 07 дек 2013 20:40

Моля тези които не я виждат да натиснат ctrl+F5 за да се изчисти кеша от страницата.
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”