Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Тук пишем за каквото се сетим
Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 03 ное 2013 18:26

Добре дошли в най-свободната тема на най-толерантния форум.

С тази тема ръководният състав на форума дава възможност на всички потребители да изкажат мнение относно комуникацията между потребителите, структуриране на форума, неписани и писани правила, идеи за конкурси и игри или всякакви други хрумвания, които ви се струват интересни.
Бихме се радвали да разберем кое ви мотивира и ще продължава да ви мотивира да сте част от форума.

В общ интерес на всеки от нас е да има обратна връзка. Чувствайте се така, сякаш вие управлявате средата, която посещавате ежедневно. Искаме да ви предадем идеята, че нашата цел не е да ограничаваме или мъмрим някого, а да поощряваме и подтикваме към разбирателство. Силно се надяваме чрез вашата помощ да избягваме лошото настроение или неразбирателството в комуникацията помежду ни.
Писането е изкуство, и ако не се обръща достатъчно внимание, можем да бъдем разбрани погрешно.

Като цяло приятелският тон и желанието за взаимопомощ се усещат от самото начало, за което сме изключително благодарни на вас потребителите.

Оценяваме всяко ваше мнение и препоръка.
от екипа на http://www.chasove.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 03 ное 2013 23:39

За сега просто въпрос: От 2-3 дена виждам,че форумът е заключен,това временно ли е? Или за постоянно.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от dreadx » 04 ное 2013 00:16

:o Нищо заключено не съм срещал из форума.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от varban » 04 ное 2013 00:41

И аз.

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от cerasimi » 04 ное 2013 08:32

Сейкоша иска да каже, че форума не се вижда без да си се логнал.Това някакъв дефект ли е , или е направено нарочно. Не съм виждал другаде такова нещо.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от varban » 04 ное 2013 09:07

Прав си, не бях се логоффнал. Трябва да се оправи - нерегистрираните не могат да четат.

И още една работа за обсъждане: автозамените на марките - това не са само марки, но и думи. Някой път доста смешни работи се получават.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 04 ное 2013 10:01

Благодаря ви колеги! Проблема е решен!
Цензурата премахната!

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 04 ное 2013 11:34

Аз бих искал да помоля за малко по-правилен правопис, и по-специално употребата на пълен член.
Едно е, когато някой шеговито пише на габровски, врачански или какъвто и да било диалект - ок, дори е забавно. Случва се и правописни грешки да правим доста.
Ама системното 'часовникА работи/не работи' и т.н. е дразнещо за всеки, който обича прекрасния ни език.
Предварително благодаря за разбирането.
Изображение

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Мечката уби ловецът :D :)

Мнение от varban » 04 ное 2013 11:56

Лаврентий забани администраторът :D

Разстрелен списък:

http://bmanolov.free.fr/lang_mistakes_bg.php" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Прочее, считам, че администрацията трябва да смени аватара на Лаврентий. Нещо такова:

Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Seikosha » 04 ное 2013 13:11

Ако не искаме тази тъй полезна тема,да се превърне в книга за оплаквания,може би ще трябва винаги когато се пише тук,да сме наясно,че това е тема за обратна връзка на потребителите във форума с администрацията и както го е написал Сашо,за неща касаещи форума като цяло,препоръки и мнения за неговото развитие,добавяне на функции и раздели,полезни допълнения към уеб страницата и т.н. Администрацията не може да контролира кой как пише и дали използва правилно БГ граматиката,в крайна сметка ,не всички са завършили българска литература в СУ.Моето мнение е,че във форума се пише доста грамотно,но има го и това,че при общуването тук,човек несъзнателно използва разговорна реч като при близки отношения с някого и както води диалога,така и списва,не трябва да се прави трагедия от това,особено м/у тези които сме по-редовни и се познаваме,важното е съдържанието.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 04 ное 2013 15:29

[quote="Seikosha"]Ако не искаме тази тъй полезна тема,да се превърне в книга за оплаквания,може би ще трябва винаги когато се пише тук,да сме наясно,че това е тема за обратна връзка на потребителите във форума с администрацията ...


Уважавам хубавия ни език и се надявах да приемете по-радушно молбата ми. Просто тук ми се стори най-подходящо да го спомена (надявам се, че колегата не смята, че не съм разбрал основната цел на тази тема).
Щом не ви допада - ок, можете да го изтриете.
Изображение

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 04 ное 2013 15:59

Seikosha е прав! Иска ми се тази тема да остане по чиста, с по малко мнения, само по същество.
Колега beria, аз съм твърдо зад теб и желанието ти за правилен български език. Ако имаш желание може да пуснеш една тема по въпроса и там да дискутираме само това.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от varban » 04 ное 2013 16:33

beria написа:Щом не ви допада - ок, можете да го изтриете.
Абе ти от майтап не разбираш ли? Там смайлики има :)
За грамнотността - старая се да пиша грамотно. И отвреме-навреме проверявам, правилно ли съгласувам членовете :)

Ама който не е свикнал, кво да прави?

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от rosen_er » 04 ное 2013 16:40

Личното ми мнение ,че започнат ли теми от рода на игри ,конкурси и др. подобни, малко или повече форумът "буксува" .Така в този си вид и с тези под форуми ми е по-уютен някак .Липсват ми ревюта.Хората които правеха такива ,пишат все по-малко във Форума.Може би защото вече са направили страхотни такива на други подобни места (смея да твърдя,че съм прочел по-голяма част от тях).Точно такива постове ме "зарибиха" и започна една.......А може би попаднах в подходящ момент на тях.Не знам колко е трудоемко ,а и дали е възможно , но много бих се радвал ако поне една част от тези стари прегледи и ревюта бъдат систематизирани и качени тук.А с огромно удоволствие бих прочел и нови такива.А иначе Форумът ми дава доста информация.По-голямата полза за мен е ,че мога във всеки един момент за помоля за съвет или помощ и почти веднага някой да се отзове.Това е. :)

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 04 ное 2013 16:42

varban написа:
beria написа:Щом не ви допада - ок, можете да го изтриете.
Абе ти от майтап не разбираш ли? Там смайлики има :)
За грамнотността - старая се да пиша грамотно. И отвреме-навреме проверявам, правилно ли съгласувам членовете :)

Ама който не е свикнал, кво да прави?
:b

Айде да не разводняваме повече хубавата тема :)
А по същество - форумът си е много хубав според мен.
Бих препоръчал единствено старите обяви купува/продава да се трият ако не са актуализирани продължителен период и особено когато си пише "продаден".
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”