Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 13 от 13   [ 188 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2018 09:20 
Moderator
Аватар

Тодор, не знам какво те кара да мислиш, че не четем, но при мен посочения линк показва само моите постове в обратна хронология, демек последния ми пост е първи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Юли 2018 16:45 
Напреднал
Аватар

Здравей,
Ето качвам и снимка на екрана от личния профил , направена в момент когато мишката е върху бутона лични съобщения , и ако цъкна ми вади списък с теми , и понеже го пиша за трети път едно и също , затова предположих че не сте прочели точно какъв е проблема ми.
Изображение

Цитат:
Бутона Виж собствените си мнения е променил функцията си и не ми показва моите мнения , а темите в които съм писал нещо , от контролния панел също отваря лист с темите , а не с мненията както беше преди и е логично .

Цитат:
Благодаря за светкавичния отговор , който обаче не ми помага изцяло.
Горе вдясно на екрана е бутон Виж собствените си мнения , вътре в профила има бутон Покажи личните мнения , при мен и двата работят аналогично и ми изваждат теми , а не мнения , даже без да ги натискаш като застанеш върху тях , долу вляво показва къде ще ме прати и е еднакво и за двата.

Не питам както виждате къде е бутона и как се натиска , а защо ме праща на друго място .

Ако е само при мен проблема явно е от задклавиатурното нещо и го забравяме.

Но все пак разгледайте долу вляво снимката която сега качих ,

Поздрави и :b :b

П.П. Софтуер срещу заплащане пишех в 1986 , споменавам , да избегнем съвети от рода на рестартирай си компа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Авг 2018 00:26 
Напреднал
Аватар

Благодарение на колегата омегакуку разбрах как да видя моите мнения .
Благодаря че загуби време от почивката си да обясни на старческия дом как да намери къде си е записал кога да си пие хапчетата.
уви ще става все по зле с годините

Поздрави и весела седмица

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Авг 2018 19:05 
Moderator
Аватар

Да, ясно, че има разлика при потребителите. Един път излизат мнения от този бутон, един път теми.
Забелязах, че когато даден потребител има повече мнения, тогава форума му визуализира теми.
Ако потребителят е с по малко мнения излиза списък на мненията.
Когато пробвам да натисна бутона горе в дясно на главната страница на сайта, тогава на мен ми визуализира теми... както при Тодор и други... предполагам.
Има някаква граница при която форума автоматично визуализира теми, а не мнения.
Горе долу го сметнах така, че когато списъкът стане повече от 100 страници мнения т.е. след 101ва, тогава, форумът ги визуализира като теми, че са по сбити и страниците се намаляват.
Вервайте ми така е! До 800 дни ще се оправи! ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Авг 2018 19:13 
Moderator
Аватар

Сега направих експеримент. Настроих форума да показва вече по 30 мнения или 30 теми на страница. ДО сега беше с 20 на 20.
Така, че опитайте пак бутона на главната и кажете дали има разлика. При всеки е различно. Аз съм с 4090 мнения и дори и тази опция не може да ме спаси. При Тодор и други може да се вмъкне в границата. Но това не означава, че ще увеличавам тези цифри периодично, защото страниците ще стават много тежки, поради снимките които визуализира в темите. Скоро ще върна настройката пак както си беше. Ще изчакам да потвърдите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Авг 2018 20:28 

И при мен е като при Тошко:

Изображение
Цък и...

Изображение
Не е като да имам хиляди коментара :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Авг 2018 10:57 
Moderator
Аватар

Да и ти не четеш. За да си влезеш в профила иди най-долу във форума и цъкни на ника си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Авг 2018 15:27 
Специалист

Всичко става както е казал omegaqq, може би трябва само поредността на пътя да се посочи по-подробно. Та значи първо се влиза във форума чрез паролата, дали от горе в страницата,или долу,няма значение

Изображение

след което се връщате на първа страница пак долу, където вече се вижда никнейма ви,че сте онлайн

Изображение

цъкате в/у никнейма си и той ви отпраща в собствената ви лична страница с информация

Изображение

Там където пише горе "Общо мнения" и техният брой ,има надпис "търси в потребителските мнения"

Изображение

Трябва да цъкнете в/у този надпис и ще ви излязат всичките мнения отзад напред с темата в която е написано и дата. Това е. :)

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 13 от 13   [ 188 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13