Нещо...... за което съжалявам или ще помня дълго време

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
karsov
Reactions:
Мнения: 55
Регистриран: 21 мар 2012 18:58

Нещо...... за което съжалявам или ще помня дълго време

Мнение от karsov » 22 юни 2012 15:04

Преди време до офиса на някакъв му паднаха 20лв. от джоба докато си вадеше телефона. Догоних :) го през една въртяща врата и му ги върнах. А човека еи така :shock: :shock: :shock: като извънземно ме гледа и не разбира какво става. Поговорихме си малко и по живо, по здраво.
Това как погледна няма да забравя, па може и за балък да ме е помислил, беше много благодарен!



Преди 4-5 дни оставих на един 'гумаджия' да му се размине наглостта. Направо немога да го забравя смотанякът :evil: като се присетя и ме тресе нервата :evil: . Трябваше да го 'оправя' още тогава да не ме е яд. Ама на :evil: явно разумът взе връх.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Нещо...... за което съжалявам или ще помня дълго време

Мнение от Pavlin » 22 юни 2012 16:04

И в двата случая си постъпил добре.
Аз пък съжалявам че 96-та година не купих $$$ :lol:

lusti
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 25 фев 2012 23:29

Re: Нещо...... за което съжалявам или ще помня дълго време

Мнение от lusti » 22 юни 2012 16:35

karsov написа:Преди време до офиса на някакъв му паднаха 20лв. от джоба докато си вадеше телефона. Догоних :) го през една въртяща врата и му ги върнах. А човека еи така :shock: :shock: :shock: като извънземно ме гледа и не разбира какво става. Поговорихме си малко и по живо, по здраво.
Това как погледна няма да забравя, па може и за балък да ме е помислил, беше много благодарен!



Преди 4-5 дни оставих на един 'гумаджия' да му се размине наглостта. Направо немога да го забравя смотанякът :evil: като се присетя и ме тресе нервата :evil: . Трябваше да го 'оправя' още тогава да не ме е яд. Ама на :evil: явно разумът взе връх.
Ееее свят широк хора всякакви.И както казват тук по моя край,щур народ,обли камъни и криви дървета никога не свършват :D

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”