Огромно Благодаря на 3017

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
Потребителски аватар
stormbringer
Reactions:
Мнения: 13
Регистриран: 08 юни 2012 19:57

Огромно Благодаря на 3017

Мнение от stormbringer » 29 юни 2012 21:20

Знам,че в милата ни родина все по-редко се срещат готините и точни хора които като кажат нещо си държат на думата.Точно такъв е лицето 3017(извинявай не ти знам името),който без да ми иска пари просто ми каза,пращам ти механизма който търсиш и това беше.Неволно му споменах,че ще му сложа и каишка на часовника(Слава-та на баща ми която си ме кефи,но и беша скапан цифера от влага заради което търсех цифер аколегата ми даде цял механизъм,цифер и заден капак)и хоп подарък,сложил ми и каишка.Просто чистосърдечно,без да очаква каквато и да е сума или услуга от мен,което ме изненада много приято.
Още веднъж ти Благодаря 3017 и си остани такъв готин човек!
Поздрави от Пловдив!
Диан
Steve McQueen-"Живея за себе си и не отговарям пред никого"

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Огромно Благодаря на 3017

Мнение от Pavlin » 29 юни 2012 21:49

Еее, засрами ме. Това са дребни неща, от които не се забогатява. По добре да попаднат там където има нужда от тях, отколкото да стоят в някоя кутия.
Ще използвам случая да благодаря от мое име на omegaqq, от който съм получил много неща даром! Възвърна живота на много мои часовници!
Дано има повече такива хора.
Всъщност благодаря на всеки един който участва в този форум за добрата компания!
Стана тема на благодарността :)

lusti
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 25 фев 2012 23:29

Re: Огромно Благодаря на 3017

Мнение от lusti » 01 юли 2012 07:44

Даааа аз също искам да благодаря на колегата 3017 от който получих няколко механизма без да ми иска и стотинка.Също така искам да благодаря на колегите от форума за компетентните отговори на моите въпроси които съм задавал.Благодарение на този форум научих доста неща и върнах живота на доста стари руснаци.

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”