OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Тук пишем за каквото се сетим
Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от the collector » 25 апр 2015 02:17

Четох форума на олх и виждам, че мненията на хората припокриват мненията ни в тази тема.
Ето изказване, което е много показателно за ситуацията:
"Ужас и безумие ! Градиш рейтинг с години, стараеш се да си безупречен, за да имат доверие потребителите към теб и накрая ти го отнемат! Изтриха ми съобщенията, в които имах важна информация ей така от раз без никакво предупреждение, сега ще изтрият и следваните.... не е истина просто как съсипват всичко ! Никога не бих си купила техника от някой без никакъв рейтинг. Никога не бих изпратила нещо скъпо по еконт с наложен платеж на някой без никакъв рейтинг. Всичко това ме е пазило досега за няколко години да ме минат само с една избеляла чанта от размяна..."
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от stonedead » 25 апр 2015 02:19

И с право, при положение че е виден за всеки телефонният номер и емейла, това се превръща ала вестник позвънете или който и да е сайт с безплатни обяви с регистрация. Остава човек да им се слюнчи на рекламите. Такива бол. А арбитър е телефония, еконт и пощальона Печкин.

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от the collector » 25 апр 2015 02:27

Вече съм сигурен, че "Володя В" е на служба в олх! :welcome
Единствените положителни коментари в техния си форум, са от поддържащите този онлайн цирк. lol2 lol2 lol2
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от stonedead » 25 апр 2015 02:32

Абсолютно идиотска идея е и приобщаването на хора които живеят в близост по квартали в даден град. Ченгеджийско звучи, а и много хора не обичат лични срещи и изрично го пишат. Купуваш нещо и после си на карта къде живееш.

Володя В
Reactions:
Мнения: 53
Регистриран: 12 апр 2015 19:40

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от Володя В » 25 апр 2015 06:04

stonedead написа:Темата е в оф топик и не е задължително да е нещо особено.
От това което прочетох, единствено ме радва че сте си оправили правописа. Чудя се какво ли би се случило с Ибей ако реши да премахне рейтингите?!? След "нова крачка в развитието на платформата" в сайта Ви ще започнат да преобладават предимно продажбите на конфекция, станиоли и автомобилни гуми. Хора с по-фини интереси и хобита ще се отдръпнат. А от Еконт съвсем ще се видят в чудо, както се казва.
А паралела с името на Кейси, като за някаква примитивна пророчица е повече от нелепо.
Не ми е ясно съвсем,защо вземате отношение към нещо написано от мен и което не се отнася до вас? Не разбирам и за какви правописи става въпрос,кое съм развалил,пък после съм оправил icon_crazy
Последният ми пост беше в отговор по принцип към потребителят Колектор и паралелът както Вие казвате "с някаква примитивна пророчица" и всъщност един от най-големите и признати феномени на 20 в. беше явно неуспешен опит от моя страна да прокарам малко хумор накрая и смисълът който на вас Ви убягва е ,че го сравних с тази личност,понеже веднага ме е разконспирирал като агент на омразният сайт. Всъщност с този сайт,ме свързва вече само миналото, от време на време купувам нещо полезно за бита,дори вчера закупих нещо и днес очаквам след обед един съгражданин да ми донесе новата ми машинка за правене на снимки,модерна ,цифрова ,а не като моят лентов динозавър. Колкото се отнася до продажби,там не съм продавал повече от година,а в Аукциона ,повече от три,всичко заминава вече отдавна извън страната,тука всичко стана вече битак,хубавите неща въобще не достигат до такива сайтове. Колкото до набеденият сайт, би трябвало да се досещате ,че хората правят един сайт ,или форум такъв какъвто е,тяхна е и вината,техни са и лаврите. Вместо да псуваме смачканата катастрофирала баварка,по-добре да се вгледаме в мътните очи на пияната мутра дето го е карала.

P.s. Чак сега научавам ,че има и форум в OLX ,нито съм го виждал,нито мирисал,имам си приоритети и нямам време да се занимавам с простотии. И вземете направете нещо простичко > просто спрете да се занимавате с този сайт и ще видите как изведнъж ще ви олекне,за къв ви е да губите толкова телесна течност в плюнки.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от Pavlin » 25 апр 2015 11:07

Нещата както винаги имат много страни.
Едната е бъгавият сайт, лошата модерация- пълно е с реплики, нефункционален дизайн приличащ ми на страница за детски забавления, последните приети небивалици, манията им за печалба.
Но от друга страна това е безплатен сайт за обяви, който абсолютно с нищо не ви ангажира- нито финансово, нито с попълване на лични данни. Това си е неговата идея, не е имал претенции на сайт за търгове или развиване на бизнеси. Много хора обаче намериха там терен за търговия и сега не им е удобно, за това мрънкат. Аз също съм продал и купил страшно много неща чрез него, не ми е струвало нищо, от което се заключава че аз съм длъжник, не те на мен.

С тези мои думи по никакъв начин не ги защитавам, не ги харесвам, но ми вършат работа :)

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от stonedead » 25 апр 2015 11:13

Володя В написа:
stonedead написа:Темата е в оф топик и не е задължително да е нещо особено.
От това което прочетох, единствено ме радва че сте си оправили правописа. Чудя се какво ли би се случило с Ибей ако реши да премахне рейтингите?!? След "нова крачка в развитието на платформата" в сайта Ви ще започнат да преобладават предимно продажбите на конфекция, станиоли и автомобилни гуми. Хора с по-фини интереси и хобита ще се отдръпнат. А от Еконт съвсем ще се видят в чудо, както се казва.
А паралела с името на Кейси, като за някаква примитивна пророчица е повече от нелепо.
Не ми е ясно съвсем,защо вземате отношение към нещо написано от мен и което не се отнася до вас? Не разбирам и за какви правописи става въпрос,кое съм развалил,пък после съм оправил icon_crazy
Последният ми пост беше в отговор по принцип към потребителят Колектор и паралелът както Вие казвате "с някаква примитивна пророчица" и всъщност един от най-големите и признати феномени на 20 в. беше явно неуспешен опит от моя страна да прокарам малко хумор накрая и смисълът който на вас Ви убягва е ,че го сравних с тази личност,понеже веднага ме е разконспирирал като агент на омразният сайт. Всъщност с този сайт,ме свързва вече само миналото, от време на време купувам нещо полезно за бита,дори вчера закупих нещо и днес очаквам след обед един съгражданин да ми донесе новата ми машинка за правене на снимки,модерна ,цифрова ,а не като моят лентов динозавър. Колкото се отнася до продажби,там не съм продавал повече от година,а в Аукциона ,повече от три,всичко заминава вече отдавна извън страната,тука всичко стана вече битак,хубавите неща въобще не достигат до такива сайтове. Колкото до набеденият сайт, би трябвало да се досещате ,че хората правят един сайт ,или форум такъв какъвто е,тяхна е и вината,техни са и лаврите. Вместо да псуваме смачканата катастрофирала баварка,по-добре да се вгледаме в мътните очи на пияната мутра дето го е карала.

P.s. Чак сега научавам ,че има и форум в OLX ,нито съм го виждал,нито мирисал,имам си приоритети и нямам време да се занимавам с простотии. И вземете направете нещо простичко > просто спрете да се занимавате с този сайт и ще видите как изведнъж ще ви олекне,за къв ви е да губите толкова телесна течност в плюнки.
Темата е стартирана от мен, затова и взимам отношение, но виждам че да се дискутира с Вас е от пусто в празно.

Володя В
Reactions:
Мнения: 53
Регистриран: 12 апр 2015 19:40

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от Володя В » 25 апр 2015 20:21

А стига бе :lol: чак пък толкова.

Володя В
Reactions:
Мнения: 53
Регистриран: 12 апр 2015 19:40

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от Володя В » 25 апр 2015 20:26

С тези мои думи по никакъв начин не ги защитавам, не ги харесвам, но ми вършат работа :)

Да, може би това беше и моята несинтезирана мисъл :)

Потребителски аватар
stonedead
Напреднал
Reactions:
Мнения: 132
Регистриран: 10 фев 2012 14:30

Re: OLX - Моля изчакай, ще се завърнем скоро!

Мнение от stonedead » 26 апр 2015 03:06

несинтезирана мисъл и други баклави е добре да отидат във кофата, както и самата тема. Може да се заключи или премахне.
Съжалявам че наченах новината, инакомислието винаги се превръща в проблем за определени радетели.

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”