Сбирка в София

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
ghost_wolf
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 15 яну 2013 20:14
Местоположение: Стара Загора/София

Сбирка в София

Мнение от ghost_wolf » 23 авг 2015 15:05

Здравейте!Искам да попитам,казаха ми че в София ставали сбирки(всяка седмица,или всяка първа/последна седмица на месеца,не знам-нямам информация).Та въпросът ми е къде и кога стават тези сбирки?
П.П.До колкото разбрах са подобни на сбирката която става във Велико Търново,която е всяка първа седмица от месеца.
П.П.П.Ако някой знае и не иска да го обсъжда във форума да даде телефон на Л.С. да се разберем :b

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Сбирка в София

Мнение от the collector » 23 авг 2015 15:18

ghost_wolf написа:Здравейте!Искам да попитам,казаха ми че в София ставали сбирки(всяка седмица,или всяка първа/последна седмица на месеца,не знам-нямам информация).Та въпросът ми е къде и кога стават тези сбирки?
П.П.До колкото разбрах са подобни на сбирката която става във Велико Търново,която е всяка първа седмица от месеца.
П.П.П.Ако някой знае и не иска да го обсъжда във форума да даде телефон на Л.С. да се разберем :b
Сбирките са в сградата на Интрансмаш, която се намира на кръстовището на бул. Бр. Бъкстон и ул. Вихрен.

Изображение


Изображение
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Сбирка в София

Мнение от the collector » 23 авг 2015 15:21

Тези сбирки бяха много хубави, когато бяха в сградата на ВИАЗ и след това в зала Фестивална. Сега са рехави, отакто филателисти и нумизмати започнаха да правят отделни сбирки.
Ще ти напиша кога ще е следващата.
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

ghost_wolf
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 15 яну 2013 20:14
Местоположение: Стара Загора/София

Re: Сбирка в София

Мнение от ghost_wolf » 23 авг 2015 15:36

Благодаря на колегата за информацията! :b
Колега,благодаря че ще ми кажеш кога ще е следващата сбирка,а нумузматите се събират отделно така ли?
Също са ми казвали за някаква сбирка в района на Младост,където се продавали/разменяли часовници и часовникарски инструменти и части,ако някой знае да помага/казва къде е :lol: .

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Сбирка в София

Мнение от the collector » 23 авг 2015 15:48

Всякакви ходят и на двете сбирки-цялото "разделяне" е заради входните такси. Входа е един Лев, а сбирката е последната Събота на този месец от 09.00 часа.
Не съм чувал да има сбирки на колекцоинери на часовници. Колецкионерите на стари колички и играчки се събират до ИЧС, тези с фонокартите ходеха на малките 5 кюшета в едно кафене, филателистите си имат клуб на ул. Хан Крум, нумизматичният клуб е на бул. П. Евтимий.
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”