Кога може да се пускат теми за продажби

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
elisrol
Reactions:
Мнения: 14
Регистриран: 16 окт 2020 20:25

Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от elisrol » 27 окт 2020 22:34

Здравейте, имам няколко части за продаване и се опитах да пусна тема, но ми дава грешка и не става (Forbiden 403) най-вероятно нямам права нужните постове или във форума може да продават само определени хора ?

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от stepona555 » 27 окт 2020 23:32

A свързахте ли се с администратор след като сте решили че имате проблем , преди да публикувате този пост с леко прибързани предположения.Това за определени хора си е направо заяждане , което написано от вчера дошъл член , не знам дали трябва да се приеме добре от останалите . Както и да е тук има равноправие .
Имате късмет тук всеки може да продава когато и колкото си поиска , за разлика от други форуми , където основната тема е друга и има доста ограничения в алъш вериша.
Говоря за чуждестранни форуми естествено .
Проблемите обикновенно са от хостинга , за тях нова тема сигурно е като опит да убиеш сървъра на АЕЦ Белене , отбраняват се хората.
Изображение

elisrol
Reactions:
Мнения: 14
Регистриран: 16 окт 2020 20:25

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от elisrol » 27 окт 2020 23:43

Благодаря за отговора, не съм имала за цел да обидя някой, просто грешката която изписваше беше странна.
Не съм много запозната с форумите, знам че не винаги новите членове може да продават в тях. Точно за това и отворих темата в този раздел, първо защото е за всякакви теми и второ ако друг има проблем като моя да знае какво да прави в тази ситуация.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от atanweb » 28 окт 2020 19:31

Привет.
Понякога някой линкове попадат под филтър. Т.е. ако в обявата която сте опитали да публикувате има линк към например търговски сайт или към някой необичаен снимков сървър, то тогава може да се получи това ограничение.
На мен ми се е случвало веднъж и се сетих да махна линка.... публикуването след което беше успешно.
Някаква част от защита на сайта-хостинга е.
Ще помагаме с каквото можем.
Успех!
Изображение

elisrol
Reactions:
Мнения: 14
Регистриран: 16 окт 2020 20:25

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от elisrol » 28 окт 2020 21:00

Благодаря за помощта, в обявата няма линкове само този за снимките.
Пробвах няколко пъти пак не се получи, дава същата грешка. Пробвах и да махна линка и да добавя само обявата без снимка и пак не става.

Поздрави

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от stepona555 » 28 окт 2020 23:51

Сигурно сте пропуснали темата за представяне на нови членове и затова системата се държи с вас като с непознат.
Сега ще пробвам аз да продам нещо ако и на мен не ми даде , значи не дава и това е .
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Кога може да се пускат теми за продажби

Мнение от stepona555 » 29 окт 2020 00:15

viewtopic.php?f=13&t=8959#p68670
Еми дава си , стига да си поискаш и да си упорит.
Явно трябва началника да се занимае с вашия проблем.
Изпратете му всички ТТ данни за компютъра и задклавиатурното устройство и дано се разреши проблема.
Поздрави и дано имате чувство за хумор , че иначе съм загазил.
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”