Смешки и не само...

Тук пишем за каквото се сетим
Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Смешки и не само...

Мнение от Seikosha » 28 юни 2016 21:12

Танкию.
/Миша Пухсейкошев/
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Смешки и не само...

Мнение от atanweb » 22 окт 2016 10:07

История от нашето ежедневие ;)
http://www.lifebites.bg/%D0%B0%D0%BC%D0 ... D0%B0-599/" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение

darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Смешки и не само...

Мнение от darmadan » 15 ное 2017 22:54

Някой да ги е забравил?Да не се слуша от ученици...

https://www.youtube.com/watch?v=7lgpjZ_OnEY" onclick="window.open(this.href);return false;

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Смешки и не само...или как се хваща сигнала на Булсата

Мнение от stepona555 » 22 дек 2017 02:07

Последния месец преживях преместване в нова квартира, като забравим няколко тона багаж в резултат на което ме болят всички съставки на тялото имаше и весели моменти.
Настъпи деня да си сваля антената от старата квартира и я донесох в новата , предвид северозападното изложение на терасата реших да пробвам с временно укрепване.
Стойката за чадър която се пълни с вода за да не я отнесе вятъра ми се стори добра.
е тръбата и малко се клатеше ама с две трески от подпалките за камината се втвърди.
Естествено като всеки инженер направих технологична карта на деянието и установих че ще е по лесно да кача стойката празна и после да я напълня с вода от маркуча за миене на терасата.
Сложих и антената така както си я бях свалил , позавъртях я според компаса на един телефон и нищо не се появи , тогава ми мина през ума колко е важен наклона на клона , взех още една разцепена летва и подпрях цялото съоръжение в близкия ъгъл , и чудото стана Булсата тръгна и жената доволна седна да гледа фермата или брадъра то все тая.
Обявих проекта за успешно приключен , ама на другия ден взе да духа вятър , та се наложи за всеки случай да вържа съоражението с един колан , да ама ми се видя хлабав и закачих хамона до го обтяга и да поизсъхне още малко .
Взех и малко оптичен кабел и го сложих за осиурително въже , хем изглежда по технологично и модерно , а и да стряска хохалите дето 2 седмици ги чаках да ми прекарат интернет .
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Поста е майтап който си е истина , не правето това сами в къщи и без надзора на шефа на местната кабеларка, още по малко ако не сте употребили нужните за кураж течности.
И сега въпроса за томболата , кой модел е конектора на оптичния кабел
Наздраве и весели празници :b
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”