Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 4 мнения ]
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2017 19:32 
Напреднал
Аватар

В друга тема стана въпрос за снайперите, които могат да се ползват в ибей и ще обясня за какво става въпрос. Темата ще е полезна за някой, на когото не са му ясни или не са работили с този вид сайтове.
Снайпер сайтовете правят залог вместо вас в точно определено време на конкретен аукцион/и.
Лично аз от години ползвам http://www.goofbid.com и съм доволен от него. Услугата е безплатна като можете да работите със сайта и на смарт устройства, посредством инсталирането на приложение за Android или IOS.

Началната страница изглежда така и трябва да натиснете на надписа "join for free".

Изображение

Страницата ще рефрешне и ще се появи това:

Изображение

След попълването на ваш имейл, парола и секюрити код генериран от сайта, натискате "register". Страницата рефрешва и ще видите това:

Изображение

След това в червеното поле, натискате надпис "Login Here".

Изображение

След като натиснете този надпис, ще се появи изскачащ прозорец и нещата ще изглеждат по този начин:

Изображение

В празните полета попълвате своето ибей име или имейл и паролата за ибей. След това натискате "Check details". След изчакване от няколко секунди, през които сайта прави верификация към ибей, малкият прозорец ще се рефрешне и ще се появят съвети от ибей за по-висока сигурност на акаунта ви. Затваряте малкият прозорец, основната страница ще рефрешне веднага, червеното поле ще е изчезнало и страницата ще изглежда по този начин:

Изображение

Отваряте ибей посредством друг браузър или допълнителен прозорец в този, с който вече работите. Отивате на избран аукцион и копирате неговият номер.

Изображение

Връщате се на вече отворената страница на снайпера, пействате номера в полето и натискате "find item".

Изображение

Страницата ще рефрешне и ще видите продукта, за който ще залагате, неговата моментна стойност, дата и час на завършване и поле с падащо меню, посредством което настройвате времето на своят залог.

Изображение

Падащото меню в дясната част е със секунди в диапазон от 2 до 60. Това означава че сайта залага вместо вас в този интервал преди завършване на аукциона. Има опция за залог 1 секунда преди изтичане на наддаванията, но това е за премиум потребители, каквито можете да бъдете, но след заплащане. След попълване на желаната сума и определяне на желаното време за залог, натискате "Add Snipe"

Изображение

След приключване на последните стъпки, в по-долната част на страницата ще се появи вече подготвеният за снайпер аукцион.

Изображение

В дясната страна на новопявилият се ред, можете да редактирате своят залог или изобщо да изтриете снайпера, който сте подготвили.

Скоро не съм ползвал снайпера и тук изниква един въпрос! Може да има някава дребна промяна в сайта, защото до момента беше нормално да съм получил имейл известие за потвърждение на залога. Имам съмнения, че може да са премахнали последното потвърждение. Ще разуча този въпрос и ще напиша допълнителен пост.

Надявам се, че обясних стъпките разбираемо и ще са полезни на някой, който няма желание да остава вечер до никое време заради някой аукцион.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2017 19:37 
Специалист
Аватар

Благодаря мисля че е ясно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2017 23:21 
Moderator
Аватар

Интересно ми беше. Може да се възползвам!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Яну 2017 00:15 
Напреднал
Аватар

Досещам се за подробности, които съм пропуснал. Този снайпер работи гарантирано в английската и американската зони на ибей. Австралийската и канадска зони са все още експериментални, а с германската не сработва.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 4 мнения ]