Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 9 мнения ]
Автор Съобщение
 Заглавие: Kалендари за 2018
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2018 20:18 
Напреднал
Аватар

Аз вече получих първия си календар за бюро
Изображение
доста интересен не мислите ли , даже май е колекционерски с тая снимка .
По рано имах една тема в която питах разни неща за часовници и други , някои познаваха отговорите.
Сега нищо не питам , който знае да си казва доброволно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Яну 2018 09:33 
Moderator
Аватар

Восток Амфибия някакъв лимитиран ще да е. Като цяло изглежда чудесно на снимката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Яну 2018 14:51 
Напреднал
Аватар

Снимка която януари миналата година е събрала много гласувания и е влязла в годишната класация
Изображение
За часовника не знам , но календара е уникален :o :b

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Яну 2018 16:08 
Напреднал
Аватар

Оказва се вярно че във форум за часовници ако на една снимка има часовник никой не поглежда останалото или поне не с нужното внимание .
Но идва деня 22 и ако си добре почерпен няколко дни , няма да ти пука ,че времето е спряло .
Поздрви на всички

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Яну 2018 17:57 

Честно ,тая жълта линия която се простира от началото на седмицата -според мен е просто копирана от рекламната лента по горе на календара .А единствено мога да гарантирам че това не е в никакъв случай еврейски календар ,при тях съботата е нашия петък а неделята им е нашата събота и в интерес на истината техния понеделник е нашата неделя - те просто са винаги с един ден пред останалия свят -това е голата истина !- И двата часовник ми направиха впечатление и се надявам някой ден и този от снимката да дойде в колекцията ти ! :b

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Яну 2018 20:55 
Напреднал
Аватар

Жълтата линия подчертва дните в които ще бъде изложението за часовници в Женева , горе в жълто е написано същото , за голямо съжаление май ще го пропусна тая година по познати причини.
По интересен е редът след жълтата линия , който май не си забелязал гледайки часовници.
На снимката мисля че е съвременна Амфибия които се продават в магазина , аз нямам никакъв интерес към такива часовници , даже да им е сменен безела или са на верига от нещо друго.
Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Яну 2018 21:04 

Ха Ха ,ти сега смени снимката нали? да 22 -ри е понеделник но не и вторник и сряда . Ама верно, календара е за събирачи на съкровища -/часовници де/ ! :b icon_clap

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2018 00:44 
Напреднал
Аватар

А как се сменя според теб , аз не мога да си редактирам съобщенията , тая опция отдавна не съм я виждал , може началника да е решил че каквато глупост изръся трябва да остане за поколенията.
Между другото веднъж питах , това форумна политика ли е или само аз имам проблем да коригирам някой свой пост , например за оправяне на изпуснати или сгрешени букви , ама не ми отговориха и си трайкам .
Та снимките са си същите , ама вече ги виждаш с друга нагласа , сега като погледнеш първо те дърпа към трите 22 , щото часовника е ясен.
Това е положението и в Европа се случва лимитирана серия от официален календар на часовников форум да има малки грешки, между другото и януари 2018 има същата грешка , т.е. не е въпрос на копиране на объркана форма.
така стана по ценен , вече се появиха продавачи , нормално във всяко лимитирано издание се промъкват прекупвачи.
Някой ден трябва да направим форумен часовник , 15 или 20 броя колкото са постоянните участници и ще стане голям хит на пазара ,ако стигне до метал имам предвид , до чертежи и рендъри всеки е стигал ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2018 10:37 
Moderator
Аватар

Да и аз признавам, че не гледах в цифрите на календара....
По отношение на корекцията на мненията, не ми се рови сега в настройките на форума, но мисля, че бях оставил период от време например няколко часа в които да може да се коригира откъм правопис или друго.
Имаше случай на обиден потребител които изтри много свой постове които в последствие бяха като дупки в всяка една тема и така се изгуби смисъла на тези теми.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 9 мнения ]