Стенен часовник Маяк с кукувичка

Часовник
Reactions:
Мнения: 78
Регистриран: 04 апр 2018 21:43

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от Часовник » 02 яну 2019 08:14

Благодаря за мнението! Оценявам го, наистина! Това е така, защото научавам нещо ново, а това е ценно по принцип. Ако някой се интересува от нещо което аз знам също ще се опитам да му обясня...
Ами дано се намери някой, който му е нужна някоя част в противен случай здраве да е. Още веднъж благодаря!

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от stepona555 » 02 яну 2019 17:39

Спам!

Началника е прекалил с бирата по празниците и гледай какви ги е написал. Ако корема е канарата която е видял , може.
100 кила може да съм бил преди 11 -12 години , обаче вследствие на тежкия и напрегнат живот на запад това е минало. Сега за съжаление към тях има един бирен корем и истината за теглото се върти около идеалната горна граница на кръвното 125 - 130 , кръвното пък се върти около максималната скорост на повечето коли ...
Със спортове няма да се хваля , но последните години здраво упражнявам бойното изкуство изтребване на всякаква бира и мезета .
Край на спама.

Към мнението за цената само мога да кажа че каква е тя няма как да разберем , докато не се появи купувача на който точно това му трябва и предложи своята оферта .
За да се появи той по рано , моя съвет е да се разшири броя на платформите за да има по широк кръг от заинтересовани които биха я видели.
Например за 5 сек в залива излиза това , някой е платил 15 паунда на литовски продавач.
https://www.ebay.co.uk/itm/SPARE-PARTS- ... Sw41Jbzi6o" onclick="window.open(this.href);return false;
Друг от България продава подобен за части и го е разделил в няколко обяви , да не плаши хората ако събере всичко накуп и обяви общата цена lol2
https://www.ebay.co.uk/itm/VINTAGE-RUSS ... 2665347679" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ebay.co.uk/itm/VINTAGE-RUSS ... rk:38:pf:0" onclick="window.open(this.href);return false;
Та с една дума на повече места обяви , по голям шанс .
Нещо такова беше казал гиганта на мисълта Ицо ... КОйто ни играй ни печели!
Поздрави и весела нова година
Изображение

Часовник
Reactions:
Мнения: 78
Регистриран: 04 апр 2018 21:43

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от Часовник » 02 яну 2019 23:40

Благодаря за мнението! Поздрави и успех с начинанието в името на здравето! Весела Нова Година!

Часовник
Reactions:
Мнения: 78
Регистриран: 04 апр 2018 21:43

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от Часовник » 18 яну 2019 08:05

Офертата е реална! При покупка на този стенен часовник Маяк с кукувичка подарявам оригиналното Касио от другата ми обява!



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Часовник
Reactions:
Мнения: 78
Регистриран: 04 апр 2018 21:43

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от Часовник » 07 фев 2019 15:51

Стенен часовник Маяк - Продаден!


stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Стенен часовник Маяк с кукувичка

Мнение от stepona555 » 05 мар 2019 19:59

Честито , упоритоста и търпението се възнаграждават!
Ако бях по наблизо щях да предложа да организирате форумна сбирка и да почерпите много бири , все пак да продадеш рядко срещана вещ без особено търсене си е късмет.
Поздрави и успехи.
Изображение

Отговори

Върни се в “Стари обяви”