ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ механизъм.

Заключена
Потребителски аватар
kolaksazov
Специалист
Reactions:
Мнения: 834
Регистриран: 29 яну 2013 10:21

ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ механизъм.

Мнение от kolaksazov » 20 май 2014 12:50

ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ точно-механизъм- ръчно навиване!
ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ
Работещ точно!
Цена по договаряне!Каса, циферблат - подарък!
0897/216462 kolaksazov@yahoo.com.22% намаление на доставката с Еконт за сметка на купувача!
Опция- "Преглед и тест преди да платиш".
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Последна промяна 3 на kolaksazov, променена общо 20 пъти

Изображение

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- механичен- ръчно навиване.2

Мнение от Pavlin » 20 май 2014 13:29

Венци, просто съвет, този часовник ще ти подрони авторитета. Касата е от Ракета, циферблата все едно са го рисували 3 годишни деца, не съм сигурен че и той е оригинален, липсва и една буква. Третото е че се продава и на друго място от друг човек, на съвсем друга цена...

isian
Reactions:
Мнения: 7
Регистриран: 26 апр 2014 06:38

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- механичен- ръчно навиване.2

Мнение от isian » 20 май 2014 14:54

Браво Павка,
Венци вече наистина много се излага, явно бизнеса съвсем е изпростял.
Няма вече какво да се препродава и това обстоятелство се отразява зле на бизнеса, а оттам и върху името на търговеца.
Видяхте ли Atlantic-a с каква минутна стрелка е, мисля че е от Восток.
Изобщо пълна излагация!
Поздрави на всички!

Потребителски аватар
kolaksazov
Специалист
Reactions:
Мнения: 834
Регистриран: 29 яну 2013 10:21

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- механичен- ръчно навиване.2

Мнение от kolaksazov » 20 май 2014 15:07

Съвършенно сте прави!
Преместете в части и инструменти!

Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ механизъм.

Мнение от DHM » 20 май 2014 21:18

Часовникът е ясен на всички! Продаваше се преди време от един русенец, уж позициониран в София според аукциона. След това стана притежание на един софиянец, когото не успях да предупредя на време, а сега се появява в обява на Колаксъзов.....Това се фактите :)
Сега следствията.....Венци е коректен и точен търговец и ако е допуснал грешка бързо и лесно ще се поправи! Безгрешни няма!!! И ако някой се мисли за такъв и си позволява подобни коментари и насмешки е единствено за негова сметка!
Относно критиката на някои псевдо съфорумнуци,оприличени от друг подобен като тролове, които няма да коментиран нито кои и какви са, нито какво място, аудитория, мнения и принос имат към форума ще кажа само едно: връщат ме далече назад във времето :) епохата на видеото, както и първите такива филми.....като "Сътворението на света" :lol: ...........и по-специално момента с появата на първата критика :D (справка ютюб :D )
Да се критикува не е лошо (кимаща емотка!) В един форум често е и градивно n_thumbsup Но за да критикуваш трябва да имаш и база и позиция! Както и откритост, а не да се лигавиш зад някаква псевдо анонимност!!! Защото мъжете наричат нещата с истинските им имена и застават зад думите си!!! А останалите нямат право на категоричност n_thumbsup Същото важи и за комплексарите излезли да се покажат!!!
.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6220
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ механизъм.

Мнение от atanweb » 20 май 2014 21:34

Тук подчти всички познаваме Венци и сме купували от него. Митко, никой няма да ни промени мнението за него, по скоро бих дал съвет човек да не напада без да е разбрал кой какъв е сред хората и има ли тяхното уважение. Също така тук сме не за да критикуваме, а за да помагаме. На мен лично не ми допаднаха нападките и думите отправени към Венци. Тук в нашият "дом" не толерираме такъв тон от човек който се включва само с такава цел.
Митко радвам се да те "видя". :b
Изображение

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: ZENITH 19J.SWISS MADE.ЗЕНИТ- работещ механизъм.

Мнение от storyteller » 20 май 2014 22:51

Честито! Направихме сефтето - имаме първия временно баннат, колегата isian. Поемам отговорността.
Мисля, че колегата е поствал и с други никове и сериозно предупреждавам, че ще се разтърся по IP та, ако не си вземе поука.

Заключена

Върни се в “Продава, подарява части и инструменти ----- Sales parts & tools”