Полет и Победа - работещи,но с липси(въстановяване/части)

Отговори
Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Полет и Победа - работещи,но с липси(въстановяване/части)

Мнение от Prisadov » 09 мар 2016 12:27

Здравейте,

Имам няколко часовника и от известно време търся части, но така и не намирам, а и вече не ми е до тях и предпочитам да отидат в нов дом и някой с малко усилия да ги въстанови и да им се радва.

1. Победа.
Доста запазена като имам предвид че често с тези черни корпуси се износват лесно. Разбира се има следи особено отзад при лъговете, но като цяло в добро състояние. Стъклото е оригинално като няма пукнатини и дълбоки драскотини. Профилактиран и работи добре и точно. Но го пускам тук като механизма не е от него. ВЪпреки това е красиво часовниче и може да се носи и така.
Ето снимки...

Изображение

Изображение

Изображение

Ето и няколко снимки на механизма...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Давам го без каишката и патентите.
Цена 12лв


2. Poljot automatic Steel.
Автомат, но липсва целият автоматичен модул от механизма. Въпреки това с ръчно навиване работи идеално и точно. Минал е профилактика. Стъклото не мисля, че е неговото защото е плоско. Нямал съм друг такъв и затова не съм сигурено, но да се смята, че и то е за смяна. Липсва и вътрешният безел. ВЪпреки това, не е от най-често срещаните часовници на Poljot, а и е красив и масивен. Към него давам и оригинална с минимални косъмчета и следи стоманена верижка ПОЛЕТ в пълният си размер и дължина.

Ето и снимки...


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Цента 22лв


Часовничетата съм ги носил така и са ми носили голяма радост, но ще се радвам някой да им се порадва и ако успее да ги вътанови. При покупка и на двата цената е 30лв

Благодаря за вниманието.

Злати...

Отговори

Върни се в “Продава, подарява части и инструменти ----- Sales parts & tools”