Повтарящи се части за руски.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Pavlin » 22 фев 2013 20:53

Играя наравно с другите, пускай ги за продажба :)

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от atanweb » 22 фев 2013 20:55

Пламка коронки има още 2-3 при часовникарката, мога да взема от там, на Павлин съм му голям длъжник за много услуги. Ще му изпратя и на него. Ако ти трябват такива коронки нека си останат в лота. Все пак много рядко изпадат да знаиш.
Изображение

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от plamenhar » 22 фев 2013 20:57

Ако имаш отделно за Павлин ги вземам.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от atanweb » 22 фев 2013 21:00

Изображение ЛОТ-а Продаден! Изображение
Изображение

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от omegaqq » 22 фев 2013 21:02

Ей като хищни (дали има и тревопасни :lol: ) хиени сте! Човек не може да се дореди и да си вземе нещо. Майтап ... :thumbup:

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Pavlin » 22 фев 2013 21:03

plamenhar написа:Ако имаш отделно за Павлин ги вземам.
Взимай, взимай! Трудно се намират такива, циферблатите също са ценни! Като цяло добра покупка :)

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от atanweb » 22 фев 2013 21:06

Днес видях много баланси много нещо например фабрична кутия с баланси 50бр. от Восток 2414/09 ма жената с сълзи на очите ми каза, че не би ги продавала за под 2лв. на брой. Имаше още 200 -300 баланса от всякакви руски, пружини, оси, анкъри и т.н. Даже и два баланса за 3602 и няколко за Прециззззз.(Прец. бяха ползвани но имаше и здрави! Нарочно се направих, че нямам интерес защото целя да ми намали цените)
Изображение

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Pavlin » 22 фев 2013 21:09

Тези фабричните в кутия трябва един по един да ги оглеждаш защото много от тях не стават и са брак. Някои с по къси, други с по дълги спирали. На времето като не са ставали са ги бракували, части колкото искаш.

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от plamenhar » 25 фев 2013 12:32

Получих пратката и съм доволен.
Благодаря на колегата "atanweb".

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Seikosha » 26 фев 2013 00:40

Дали няма да се намерят в тази тарапана и два баланса за моите настолни Златоустовски и Челябински :think:,че не издържам вече да ги гледам тъй мъртви :( трябва да разровя,може да ми трябват и други. Парите са без значение.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6195
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от atanweb » 26 фев 2013 16:07

Ще проверя и дано намеря. Бих се радвал да помогна.
Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Seikosha » 26 фев 2013 16:25

:thumbup: Аз още повече.Само да попитам: При женицата само за руски часовници ли се намират баланси? Имам и няколко стари джобни болника.Ако трябва ще уточня.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

cerasimi
Специалист
Reactions:
Мнения: 1164
Регистриран: 05 апр 2012 15:23

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от cerasimi » 26 фев 2013 18:04

Вероятно са със счупена ос или камък. Защо не пробваш при часовникар, който прави оси, доста по-лесно ще е , особено ако са по-стари.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от Seikosha » 26 фев 2013 18:45

За Златоустовския и Челябинският ли става въпрос? Ако е за тях и двата са със чупени оси.На 2-3 места вече ми отказват да се занимават с тях.На челябинският имало нещо ръждясало :cry: Аз не виждам нищо такова,а и на снимките които направих,има ги и в часовникарската тема,не се вижда нищо такова.За Златоустовския уж,можело да се намери баланс,ама аз не вярвам вече.
От дайвъри на мутрите и алчност,не им остава време да се занимават с мойте "боклуци"
Ако става въпрос за джобните - същата работа,стари са на по 80-100г.и искат определено внимание. Занесох някои от тях които са за баланс видимо и някои които работят,но са с проблеми и след един месец си ги прибрах,въобще не беше отворена торбичката в която бяха,за да ги погледне майстора.Да извиняват часовникарите от форума,ако има такива,ама и в тяхната гилдия много интересчии се завъдиха напоследък.Часовникарят трябва да е като доктора, не може да отказва помощ на който и да е пострадал,особено като им даваш да си попълнят сами празният чек.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

lusti
Reactions:
Мнения: 98
Регистриран: 25 фев 2012 23:29

Re: Повтарящи се части за руски.

Мнение от lusti » 26 фев 2013 18:55

От дайвъри на мутрите и алчност,не им остава време да се занимават с мойте "боклуци"
Ако става въпрос за джобните - същата работа,стари са на по 80-100г.и искат определено внимание. Занесох някои от тях които са за баланс видимо и някои които работят,но са с проблеми и след един месец си ги прибрах,въобще не беше отворена торбичката в която бяха,за да ги погледне майстора.Да извиняват часовникарите от форума,ако има такива,ама и в тяхната гилдия много интересчии се завъдиха напоследък.Часовникарят трябва да е като доктора, не може да отказва помощ на който и да е пострадал,особено като им даваш да си попълнят сами празният чек.
:thumbup: даже като ги занеса ги гледат сякаш с погнуса за това започнах което мога да си го оправям сам.

Отговори

Върни се в “Продава, подарява части и инструменти ----- Sales parts & tools”