Два нови часовника

Тук всеки може да пише директно без регистрация.
Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Два нови часовника

Мнение от atanweb » 03 апр 2014 17:34

Здравейте Любо. Съвсем в приятелски тон искам да споделя следното с вас.
Някак не се разбира каква е логиката на вашите запитвания на които искате отговори с подробности и оценяване на предмети които искате да продадете и очаквате от форума автоматично като гугъл транслейт да отговори точно и ясно.
Още по-голямо е учудването от негодуванието ви от дадените ви отговори. Може би искате да получите други отговори - ами добре вече разбрахме как бихме могли да ви зарадваме ето един примерен отговор от мен:
"Заря е връх на дамската мода при аксесоарите в бившите социалистически среди и дори в много по далечни крайща на света. Дизайнерите са успели да вплетът красотата с функционалността и благодарение на това всяка една дама по това време е мечтала за подарък от колекцията на Заря.
Поради тази безгранична любов и до ден днешен часовниците Заря са ценени от колекционери по цял свят и цените им надминават значително други подобни имитиращи ги марки като Сейко и много други незначителни пред тях швейцарски марки."
Разбира се има хора които ще намерят истина в горенаписания пример който вие Любо очаквахте от нас.
Аз смятам, че споделянето на истината и жеста, че хората тук обръщат внимание и се радват да отговорят на въпроса ви е много ценно качество на форума ни.
Разбира се желаем успех на всеки който успее да извлече максималното - но моля това да не се прави на наш гръб и още повече да бъдем упреквани за оказаната помощ поискана именно от вас.
Желая здраве и успехи и бих се радвал да останете тук и да намерите това което търсите - може би приятели - но в никакъв случай изгода.
Изображение

Любо
Reactions:

Re: Два нови часовника

Мнение от Любо » 03 апр 2014 20:29

Прочетох ти иронията, която някак си не оцених подобаващо и през цялото време, единствената мисъл, която се въртеше в главата ми е, как може да има толкова неграмотен админ във форум, независимо на каква тематика? Въпросът е риторичен, не отговаряй.
Не знам как съм се опитал да извличам каквото и да е било "на ваш гръб" . Изглежда доста съм Ви надценил. Не знам да смея ли да попитам, каква изгода по-точно съм се опитал да извлека от Вас? Нито продавам часовниците на вас, нито нищо, кое е изгода? Не ми отговаряй и на този въпрос, очевидно е, че и приятели не мога да си намеря тук, а камо ли нещо повече, особено след като не получих и елементарно отношение и етика, която се изисква при разговора между двама или повече, които не се познават.


П.С. За онзи другия, който по-горе ми обясняваше, какво съм бил спечелил от 17 долара продажба, абе, българино, забравих, че ти искаш да забогатееш за 3 дни. За един месец продадох неща за 90 долара, а съм нов продавач в Ибей и акаунтът ми е ограничен, не ми давай акъл.

П.С.2 Благодаря Ви за "компетентните, грамотни и професионални" съждения.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Два нови часовника

Мнение от Pavlin » 04 апр 2014 08:42

Любчо, направи се на непознат и си прочети темтата като такъв. Искаш мнение, получаваш такова каквото не те устройва и започваш да сипеш определения и обиди.
Причината че няма да си намериш приятели е именно в теб!

Отговори

Върни се в “Място за гости”