Проблем

Тук всеки може да пише директно без регистрация.
Комитов
Reactions:

Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 17:07

Здравейте !!! Моля за малко помощ :) Днес си купих часовник Casio Lineage Multiband 6 и останах много тежко замислен с това, че няма абсолютно никаква информация за него на Български и сега не мога да го сверя ... моля д ами помогнете, че откачих вече icon_crazy
Това е въпросният часовник !!! И ако може да кажете мнение за този модел ...

Комитов
Reactions:

Re: Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 17:08

http://fitness.manualsonline.com/suppor ... 10-4773048" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Проблем

Мнение от omegaqq » 05 апр 2014 17:46

Я виж това и кажи дали върши работа:
ftp://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/ ... qw4766.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Комитов
Reactions:

Re: Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 17:51

Инструкцията в книжката е едно към едно, обаче не вдявам езика :( нещо на Български език ако има ще се радвам много :) иначе трябва да чакам другата седмица и да ходя някой да ми оправя :(

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Проблем

Мнение от omegaqq » 05 апр 2014 18:49

За да настроиш часовника е необходимо да задържиш бутон А (лево горе) за оклоло 5 скунди. След това с бутон D (долу десно) да избереш твоя град (в случая ATH Атина). Града се сочи от секундната стрелка на хронографа. След това натскаш пак А за да се върнеш в нормален режим.
Би тябвало часовникати сам да се свери след тази операция(може да е необходимо малко време - не мога да кажа колко).
Ако не стане, пиши. Пак ще чета инструкцията за да видя какво още не сме направили. Ако пък стане - радвай се.

Комитов
Reactions:

Re: Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 19:04

Благодаря ти много ... размърдаха се стрелките :) аз живея в Германия, в Мюнхен и ми го нагласи на STD :) сега ще изчакам, както каза да се настрои :) а как да си оправя дата, понеже ми я дава 4 , а днес е 5

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Проблем

Мнение от omegaqq » 05 апр 2014 19:43

В твоя случай трябва да нагласиш часовника на PAR Париж. Такова населено място STD според инструкжията няма. Вриантите са: LON, PAR, ATH, HKG, TYO, HNL, ANC, LAX, DEN, CHI, NYC.
Последните 6 са в щатите, другите 2 са в Япония и Хонк Конг. Теб те интересуват първите три, а конкретно в твоя случай PAR - Париж.

Комитов
Reactions:

Re: Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 20:05

OMG ... направо останах замислен :) А как да го наглася на ПАРИЖ ... май ще трябва да ходя в представителство на Casio ...

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Проблем

Мнение от omegaqq » 05 апр 2014 21:21

omegaqq написа:За да настроиш часовника е необходимо да задържиш бутон А (лево горе) за оклоло 5 скунди. След това с бутон D (долу десно) да избереш твоя град (в случая ATH Атина). Града се сочи от секундната стрелка на хронографа. След това натскаш пак А за да се върнеш в нормален режим.
Би тябвало часовникати сам да се свери след тази операция(може да е необходимо малко време - не мога да кажа колко).
Ако не стане, пиши. Пак ще чета инструкцията за да видя какво още не сме направили. Ако пък стане - радвай се.
По същия начин само, че избираш Париж вместо Атина.

Комитов
Reactions:

Re: Проблем

Мнение от Комитов » 05 апр 2014 22:49

Благодаря ти много :) Мисля че стана номера :)

Отговори

Върни се в “Място за гости”