Дискусии по отношение на конкурса "Умение да върнеш времето"

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от Pavlin » 17 яну 2014 17:22

Вече тече. Краен срок за гласуване: 24.01.2014г.

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от kapkan » 17 яну 2014 17:49

Готов съм :)

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от Seikosha » 17 яну 2014 18:46

Дори и да не е упоменато в регламента,аз мислех,че се подразбира,че не трябва участници в конкурса да гласуват. Мисля,че няма да има файда от него,първо е нетактично да гласуваш за себе си,всеки, до колкото познавам участниците,ще занижи своята оценка,а от куртоазия ще завиши на съперниците си,дори и да има малки разлики,няма да са съвсем обективни. Отделно,едва ли повече от няколко човека извън участниците ще дадат свой вот. Както се видя,няколко човека участваха,извън тях,само няколко човека коментираха така,че и няколко човека ще гласуват. До този извод достигнах и за това направих и предложението си в предният пост.Ако има следващ турнир,ще направя своите лични предложения,както и по регламента,така и по начина на гласуване. Лично аз няма да гласувам,защото трябва да повторя Берия или Капкан,не виждам смисъл. В крайна сметка,целта е постигната,имаме едно добро начало,имаме показани чудесни резултати,нагледно и скоментари и всеки новобранец или такъв който не се е занимавал с това досега,ще черпи напътствия и помощ,поне докато не открие своя си начин,а това все пак е нещо и е за ползу форуму :)
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от kapkan » 17 яну 2014 19:29

Е нищо де,аз имам лична полза от конкурса,не съм участвал заради наградата(дето не знам каква е) :) иначе щях да го бавя това лъскане доста време :redface другото е,че покрай двете мълнии от конкурса разпарчетосах една icon_crazy резултатите ще са в заигравки :)

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от kapkan » 17 яну 2014 21:57

plamenhar написа:Обаче следващия конкурс няма да бъда токова щедър. nono
А за кога е планиран и каква е темата,че съм по инерция още и цъкам на обороти :)

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Дискусии по отношение на конкурса.

Мнение от Pavlin » 18 яну 2014 13:06

Тежък е гласа народен :)
Отменя се досегашния начин на гласуване. За целта е отворена нова тема-анкета. Ще помоля всички които вече са гласували, да го направят наново тук:
viewtopic.php?f=55&t=2637" onclick="window.open(this.href);return false;

Старите вотове ще бъдат анулирани, тъй като по тях не може да определят печелившите.

Отговори

Върни се в “Конкурси, инициативи, срещи и съобщения”